Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

jezek

Guru
24. jul 2008
2.612
1.240
113
V izogib skupinskim samomorom na pomlad predlagam da trenutno trpeči začnete razmišljati o opciji, da boste omiljeno vlado morali gledati še nadaljnjih 5 let. Kakor stojijo zadeve in glede na zamujeno priloznost pravocasne predvolilne kampanje....lahko zadevo reši samo še kak veliki pok part deux.... Zdaj je veseli december, potem še razna nova leta....do februarja bo folk se ukvarjal predvsem z zdravljenjem mačka in luknjo v denarnici. Tako da bo volilne kampanje ravno ene 5 tednov. Premalo....Pa še Rtv je izgubljen, oddaj ne vodijo več voditelji ampak gosti, nihče več ne vpada v besedo desni opciji....
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.203
5.585
113
Nov dan, nov idiotizem

Nasmeh gospe Logarjeve na kameri je grozljiv. Sprva sem še mislil napisati, da tole ni zmagoslavni tiranskin nasmeh, pač pa le naravni obrambni mehanizem zaradi sramu in laganja v kamero. Pa sem potem še dvakrat pogledal filmček, in me je spet zvilo v trebuhu. Če je bil Janezov namen, da nas do konca skrega med sabo zaradi neumnosti, potem mu gre odlično. Ker takšnih neumnosti, kot se okrog njih kregamo zadnjih par mesecev, se ne spomnim. Res, bravo. Ona bo meni pridigala o tem, da se je zakona treba držat, ja bravo, a res, dobro jutro. Vsi vaši odloki so nezakoniti, vam je US to že parkrat povedalo, še velikokrat vam bo in nekdo za vami bo čez pol leta plačeval dobre odškodnine (iz proračuna). Da izmed dveh milijonov rojakov pa ravno Zdravc "Prleški sendvič" zdaj moralizira o tem, da se ne sme iskati lukenj v zakonu, je približno na nivoju ideje, da bi Metod Trobec ustanovil društvo za pomoč ženskam žrtvam nasilja. Hvala bogu da je vsaj dal masko gor, ker njegove face videt več ne morem. Banda, nesposobna, skorumpirana, speljite se že enkrat. Jaz vas imam vrh glave, in vaših butalskih nesmislov. Pa kdaj bo kdo v naši državi končno za kaj odgovarjal. A veste kaj, zaprite dol vse, popolni lockdown, razpišite volitve maja 2022, brez vsakega političnega boja do takrat, vse podpišem, samo da se mi nehate prikazovati na TV in povsod, vse podpišem, samo da nikoli več ne vidim teh pokvarjenih obrazov, samo da izginete kot da vas ni.
Saga se nadaljuje
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.203
5.585
113

WATCH: Jordan Peterson tells Joe Rogan how tyranny happens 'one tiny step at a time' in eerie prediction of current COVID measures​





Kar govori Peterson je samo repriza iz novejše zgodovine.


Those who do not learn history are doomed to repeat it.
 

Priponke

  • FGSUZecVUAEXT0P.jpg
    FGSUZecVUAEXT0P.jpg
    120,4 KB · Ogledi: 121
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: AndY1 in javr

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
kljub paničnemu, vseslovenskemu iskanju okuženih, vsa vladi naklonjena sredstva javnega obveščanja (torej vsa po vrsti) ne morejo več zanikati da "epidemija" upada, omikron pa nikakor noče v Slovenijo.... ...slovenska vlada, "strokovnjaki" in "znanstveniki":

 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in novaa

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Komentar na netu:

Od vseh cepiv, ki sem jih poznal v svojem življenju (oslovski kašelj, davica, tetanus, črne koze, ošpice, rdečke, mumps, hepatitis, meningitis in tuberkuloza), še nikoli nisem videl cepiva, ki bi zahtevalo nošenje maske in držanje razdalje ter druge omejitve. Še nikoli nisem slišal za cepivo, ki bi povzročilo, da se virus bodisi umiri ali razplamti tudi po cepljenju. Še nikoli nisem slišal za cepivo,katerega učinkovitost delovanja je pogojena s tem,koliko ljudi je cepljenih. Še nikoli nisem slišal za cepivo,katerega učinkovitost pade že po 2 mesecih. Pred tem še nismo slišali, da obstajajo nagrade, popusti, spodbude za cepljenje ... Za tiste, ki se niso cepili, ni bilo nikakršne diskriminacije. Če niste bili cepljeni, nihče ni trdil, da ste bioterorist, da ste slaba oseba,levičar, flatearther,človek nizkega intelegencnega kvocienta itd Še nikoli nisem videl cepiva, ki bi lahko ogrozilo odnose med družino, sodelavci in prijatelji. Še nikoli nisem videl cepiva, ki bi ogrozilo eksistenco, delo, šolo ... Po vseh zgornjih cepivih še nikoli nisem videl takšnega cepiva, ki bi diskriminiralo, delilo in obsojalo družbo. To je močno cepivo! Dela vse naštete stvari, ne dela pa tisto, za kar pravijo, da je namenjen!" No, cepivo seveda ne počne vseh teh stvari. To počnemo mi sami. Ker dovolimo ...
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Komentar na netu:

Od vseh cepiv, ki sem jih poznal v svojem življenju (oslovski kašelj, davica, tetanus, črne koze, ošpice, rdečke, mumps, hepatitis, meningitis in tuberkuloza), še nikoli nisem videl cepiva, ki bi zahtevalo nošenje maske in držanje razdalje ter druge omejitve. Še nikoli nisem slišal za cepivo, ki bi povzročilo, da se virus bodisi umiri ali razplamti tudi po cepljenju. Še nikoli nisem slišal za cepivo,katerega učinkovitost delovanja je pogojena s tem,koliko ljudi je cepljenih. Še nikoli nisem slišal za cepivo,katerega učinkovitost pade že po 2 mesecih. Pred tem še nismo slišali, da obstajajo nagrade, popusti, spodbude za cepljenje ... Za tiste, ki se niso cepili, ni bilo nikakršne diskriminacije. Če niste bili cepljeni, nihče ni trdil, da ste bioterorist, da ste slaba oseba,levičar, flatearther,človek nizkega intelegencnega kvocienta itd Še nikoli nisem videl cepiva, ki bi lahko ogrozilo odnose med družino, sodelavci in prijatelji. Še nikoli nisem videl cepiva, ki bi ogrozilo eksistenco, delo, šolo ... Po vseh zgornjih cepivih še nikoli nisem videl takšnega cepiva, ki bi diskriminiralo, delilo in obsojalo družbo. To je močno cepivo! Dela vse naštete stvari, ne dela pa tisto, za kar pravijo, da je namenjen!" No, cepivo seveda ne počne vseh teh stvari. To počnemo mi sami. Ker dovolimo ...

V bistvu se v tem boju proti cepivu in ukrepom najdejo tako skrajni levičarji kot skrajni desničarji. Oboji se zdravijo z Ivermectinom, oboji ne verjamejo uradni znanosti (razen ko se znajdejo na intenzivni in dobijo koktejl zdravil za uspavat poln hlev konjev) in oboji mislijo, da je cel svet okrog njih zarota, resnica pa da kroži po družbenih omrežjih. Prav tako bi oboji ukinili vse ukrepe in omejitve. Viva Che Guevara, Trump in Bolsonaro :).
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
Še vedno ti ni jasno, da ima vsak svojo izbiro. Tako tisti, kateri sprejme iglo, kot tisti, kateri jo ne. In kaj te tako boli, če se nekdo zase odloči tako, kot misli, da je za njega prav? Si se ti v svojem lajfu vedno prav odločil? Sigurno si se ja.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
Ooo lej ga lej. Andy reinkarnacija.

Dejmo se spomniti na lansko leto...
Smo prekuženi, imuni, angleža ne bo k nam, tretjega vala ne bo :valjamse:
No pa se dajmo spomnit lansko leto.
Ko bo cepivo, bo konec, cepiva varujejo pred okužbo, 90.000 mrtvih, 14 dni bo ključnih...
Kdor se danes cepi, zagotovo ne bo resneje zbolel... aja to je bilo letos.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.203
5.585
113
Stanje po eu (in svetu) iz prve roke, ne iz msm novinarjev

Primer
From Portugal here... this is one of the most vaccinated places on earth, we have 87% of the population fully vaxxed and the covid delusion continues. Everybody keeps wearing masks outdoors. The "covid certificate" is required to eat at restaurants, go to gyms and stay in hotels, among other things. The media is hopeless, totally bought and controlled by the fascist govt. This week they began recommending the vaxx for kids aged 5-11, and the technical document that supposedly served as the basis for that decision is not being published... like it's some kind of state secret...

Everybody keeps buying the mainstream narrative, everybody keeps staring at the TV and happily complying. Nobody questions what is going on, there is no resistance whatsoever. It is true this country has a certain history of big government intervention and compliance, that probably stems from the time of the dictatorship between 1933-1974... But it is still appalling that only a tiny minority has seen what is truly going on. As you can imagine we are constantly blasted as crackpot "conspiracy idiots" and covid deniers…
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Še vedno ti ni jasno, da ima vsak svojo izbiro. Tako tisti, kateri sprejme iglo, kot tisti, kateri jo ne. In kaj te tako boli, če se nekdo zase odloči tako, kot misli, da je za njega prav? Si se ti v svojem lajfu vedno prav odločil? Sigurno si se ja.
V bistvu zgolj ne morem razumeti, da je debata o cepivih, ukrepih in vsem v povezavi s Covidom prešla mejo racionalnega. Dejstva, dokazi, znanost na eni točki postanejo nepomembni oz. se selektivno in parcialno izbirajo zgolj nekateri argumenti, ki krepijo te neracionalne pozicije. In to ni racionalna izbira, to je vera v neracionalno, škodljivo, Idiocracy. Ljudje načrtno delajo zoper lastni interes in zoper interes skupnosti v kateri živijo, kolateralna škoda je pa ogromna. In ja, to me moti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: damirj

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.316
113
Veliko protiteles 100% nimaš saj jih sploh ne moreš imeti. Glede na to, da nisi cepljen in nisi ornk prebolel zadeve ampak kvečjemu asimptomatsko imaš lahko zgolj in samo 0 protiteles ali pa zelozelo malo.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.774
-216
113
V bistvu zgolj ne morem razumeti, da je debata o cepivih, ukrepih in vsem v povezavi s Covidom prešla mejo racionalnega. Dejstva, dokazi, znanost na eni točki postanejo nepomembni oz. se selektivno in parcialno izbirajo zgolj nekateri argumenti, ki krepijo te neracionalne pozicije. In to ni racionalna izbira, to je vera v neracionalno, škodljivo, Idiocracy. Ljudje načrtno delajo zoper lastni interes in zoper interes skupnosti v kateri živijo, kolateralna škoda je pa ogromna. In ja, to me moti.
Tista znanost in "znanstveniki" so se že tolikokrat zmotili in "zmotili", tolikokrat so nas že nategnili, tolikokrat so že lagali zavajali s podatki, ki so selektivno pobrani, da jim danes skoraj NOBEN NE VERJAME NIČ VEČ.

Samo ti izgleda še verjameš kostanjeloginji z petmestno plačo, da se zunaj na štantu lažje okužiš kot v notranjih prostorih - v gostilni pri pitju kuhančka? Pa kako z masko loviš aerosole sam sredi polja???
Pa zavajanje, kako Jerala včeraj povedal, koliko % cepljenih/necepljenih se je okužilo od februarja do danes - da je lahko k necepljenim prištel še ves spomladanski val - ko je bil redkokdo cepljen - ker ni bilo cepiva. Pa kje so podatki o številu umrlih cepljenih/necepljenih?

Pa saj jih po svoje zastopim. Če shit prodajaš moraš lagat, da kaj prodaš. Če pošteno poveš, ne bo nihče kupil.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.215
3.371
113
V bistvu zgolj ne morem razumeti, da je debata o cepivih, ukrepih in vsem v povezavi s Covidom prešla mejo racionalnega. Dejstva, dokazi, znanost na eni točki postanejo nepomembni oz. se selektivno in parcialno izbirajo zgolj nekateri argumenti, ki krepijo te neracionalne pozicije. In to ni racionalna izbira, to je vera v neracionalno, škodljivo, Idiocracy. Ljudje načrtno delajo zoper lastni interes in zoper interes skupnosti v kateri živijo, kolateralna škoda je pa ogromna. In ja, to me moti.
Očitno si preveč cepljen, da bi dojel point.