Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.146
5.568
113
How it started

Covid vaccine cards are a reminder for the 2nd shot, not a passport



How it’s going

L.A. to require COVID vaccine proof for indoor restaurants, gyms, malls in one of nation’s strictest mandates
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
How it started

Covid vaccine cards are a reminder for the 2nd shot, not a passport



How it’s going

L.A. to require COVID vaccine proof for indoor restaurants, gyms, malls in one of nation’s strictest mandates

Ytbnd, a ti odgovorim kot na prejšnji zapis. Spet daješ skupaj 2 popolnoma nepovezani stvari in hočeš dokazati kaj točno?

V prvem članku piše da se kartice uporabljajo samo zato da dotična oseba ve katero cepivo je dobila ko bo šla naslednjič na cepljenje. Ko dobiš oba odmerka pa dobiš potrdilo (enako kot pri nas) ki ga uporabljaš. Ti hočeš samo jabolka in opeko v isti koš dati. Verjetno edino kar si prebral so naslovi in delal zaključke.

ps. pa očitno američani nimajo takih problemov z osebnimi podatki kot jih imamo pri nas

1635181419406.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.640
2.359
113
Pomurje
V bistvu nismo.
Je pa treba imet ščepec soli v glavi. Toliko da uspeš razumeti na kateri sev se nanaša neka učinkovitost.

Ampak sej razumem. Težko je malo pomisliti, lažje je blejati kako se vsi nekaj lažejo
Če oni lažejo vi govorite napačna predvidevanja.
Je le razlika njihovih laži nihče ne preverja(verjetno je tako tudi prav), vaša predvidevanja pa se kar sama demantirajo, niti ne rabiš znanstvenih študij samo pomlad/jesen primerjaš pa je vse jasno
 
  • Haha
Reactions: Matey

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.146
5.568
113
Nazadnje urejeno:
  • Wow
Reactions: javr

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.146
5.568
113
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: javr in jonny77

jest5

Guru
18. avg 2007
25.162
-8.273
113
Če oni lažejo vi govorite napačna predvidevanja.
Je le razlika njihovih laži nihče ne preverja(verjetno je tako tudi prav), vaša predvidevanja pa se kar sama demantirajo, niti ne rabiš znanstvenih študij samo pomlad/jesen primerjaš pa je vse jasno
Hec je, da ne lažejo.

Ampak kot sem rekel... Potrebno je imeti nekaj v glavi, da razumeš.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.190
3.353
113
Ali bo kaj takega mogoče tudi pri nas? Špansko ustavno sodišče je odločilo, da je bila covid histerija neskladna z ustavo in naložilo državi izplačat državljanom vse kazni, katere so kasirali.