Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
kontrolirajo, kak ki.
v soboto sem bil v Celju v citycentru. majmuni hodijo kot pavi med folkom brez maske na ksihtu, ker jim pač ustavno sodišče to pravi.
med 1000 folka jih je enih 80 brez maske, sami taki z belimi adidaskami, scufane kavbojke na korenček, phillip plein fejk majico. in zaradi takih budal imamo 27%.
Zarad nesposobnežev na vladi takim zdaj ne mormo nič. Fino ane?
 
  • Haha
Reactions: SamSvoj

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Ne nabijaj. Cepljeni prosto setajo naokoli tudi ce so okuzeni, ker niso testirani. Oni so trenutno najvecji vir okuzb. Vecino zgodb, ki jih slisim, da so zboleli, so dobili od okuzenih cepljenih
Vidiš, lep primer, kako cepljenje pomaga.
Oni lahko brez problema hodijo naokoli, necepljeni pa zbolevate :fredi:
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Večina zgodb, ki jih slišim je, da antivakserji po okužbi kar hitro umrejo.
Bi bilo zanimivo videti te podatke, ampak ne vidim, kje bi bili na voljo. Na Covid sledilniku se vidi samo število pozitivnih, hospitaliziranih in ICU cepljeni/necepljeni. Ni pa podatka za umrle. Vsaj najdem ga ne.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
FCBD93mVkAE-1Ij
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
- posledično v parih dnevih res izrazit obrat krivulje (in to ke direktna posledica "omejitve gibanja T", kajti število dodatno cepljenih ni zelo veliko poleg tega imaš 14 dnevni zamik preden je cepivo efektivno)
Ta je pa za lase privlecena.
Ko so zaprli sole, pa trgovske centre, pa obcine,......ni bilo nobenega izrazitega obrata v parih dnevih. Pa ni bilo zaprto samo 14 dni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Tudi cepljeni zbolevate, ste hospitalizirani in umirate, ampak hej, če naokoli kužijo cepljeni, je vse ok.
Hmmm. V bistvu bolj malo. Še posebno malo jih umira, ko primerjaš številke z necepljenimi(brez mentalnih akrobacij, ki jih najdeš na tebi ljubih linkih :valjamse: )

Dečko, mi želimo imeti neko stopnjo imunosti v populaciji, da bo covid "le prehlad". Cepljeni in preboleli jo imajo, necepljeni je nimate. Čist simpl.
 
  • Haha
Reactions: SamSvoj

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.551
8.907
113
Celo tako je, kokr se men zdi, da imamo preboleli in cepljeni bistveno boljšo zaščito od samo cepljenih. Bomo pa slej ko prej vsi enkrat prišli v stik s Covidom in kot zdaj kaže, je precej več možnosti da prođeš brez posledic, če si prej cepljen. So mi pa zanimivi ljudje, ki se čudijo številkam. pa saj je blo rečeno, da bomo do spomladi vsi prišli v stik s tem. Eni prvič, eni drugič, eni pa že tretjič.
 
  • Haha
Reactions: SamSvoj

jest5

Guru
18. avg 2007
25.283
-8.472
113
Celo tako je, kokr se men zdi, da imamo preboleli in cepljeni bistveno boljšo zaščito od samo cepljenih.
Seveda drži. Večkrat kot si v kontaktu s tujkom, boljš je odziv nanj.
Enako velja tudi za cepljene, ki se okužijo(in za bonus dajo zadevo skozi veliko lažje, kot brez cepiva, kar je opalaaaaa smisel cepljenja)
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Hmmm. V bistvu bolj malo. Še posebno malo jih umira, ko primerjaš številke z necepljenimi(brez mentalnih akrobacij, ki jih najdeš na tebi ljubih linkih :valjamse: )

Dečko, mi želimo imeti neko stopnjo imunosti v populaciji, da bo covid "le prehlad". Cepljeni in preboleli jo imajo, necepljeni je nimate. Čist simpl.
Daj nehaj že nabijat. Pocepite vse 65+ in rizične tudi s tretjo dozo in bo mir. (pa ne bo, ker skoraj mrtvim malo manjka do smrti)
Raje se obešate na populacijo 0-65 (še najbolj to vsiljevanje pogoja C boli za populacijo 0-30), ki je skoraj nična v smrtni statistiki.

Cel razred počijo v karanteno zaradi enega okuženega, pridejo nazaj in po 3 dneh spet isti razred v karanteno zaradi enega okuženega. No, do poletnih počitnic bodo ravno skozi, vendar spet brez fizične prisotnosti v šoli.

Jebite se s korono in PCT, prav je tako, da narod več nič ne jebe. (sem prebolel, cepljen, si razkužujem roke in vedno nosim masko, kjer je obvezno)
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1 in Ytbnd

Floki

Guru
6. sep 2007
9.895
3.020
113
Kaj je tu smešnega? Edini, ki bi v trgovskem centru, v katerem so vsi s pct pogojem lahko trosili virus so okuženi cepljeni. Nikakor pa ga ne trosijo antivakserji z negativnim testom ali preboleli.

Sier pa zakaj bi v trgovskem centru morali nosit maske, na strankarskem srečanju SDS-a pa nihče ni nosil maske? Zakaj že?

Vidiš sam si si podal odgovor ki si ga dal zakaj cepljeni nosijo/mo maske v zaprtih prostorih.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Prebolevnost je precej boljša zaščita kot pa cepljenje sploh kakšen Janssen. Edino če jo brez posledic odneseš je sploh zmaga.
V moji poznani okolici je prebolelo že veliko ljudi. Večina, če sem bolj natančen. Ena ima probleme z okusom več kot pol leta, mene še vedno daje nespečnost eno leto bo počasi, to je pa vse. En sosed je po pol leta bolnišnice še živ pa so ga vsi že pokopali
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.617
1.241
113
Poznam štiri osebe ki zbolevajo zaporedoma, eden ze cetrtic. Vsakic baje korona. Vsakic je huje. Spet drugega je cca 4 mesece po prebolelisti usekal infarkt, nato cez mesec seenkrat. Potem se je sel cepit. Zdaj pravi da se mu zdi da je po cepljenju zjeban ..!?
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
z eno besedo... zapiranje je protiustavno..zakaj pa je bilo pa sploh ni pomembno...
Če imaš najboljše razloge, vseeno folku dopi**di, če delaš z njimi kot z idioti. (Tudi če so idioti, jim ne smeš tega odkrito pokazat, ker je pol še slabše. :p) Sem spada: zmišljevanje vlade z danes na jutri, "strokovna" skupina KVP = kako vitar puše, vladanje potegnjeno iz riti brez upoštevanja definiranih pravnih okvirjev ipd.