Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Na US bodo odločali o začasnem zadržanju odloka in ne o ustavitvi obveznega cepljenja v JS. Ne, to ni isto.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Tole z začasnim zadržanjem tudi meni ni jasno. Naj povedo ali bodo pustili vse skupaj ali pa dejansko ustavijo obvezno cepljenje v JU (in ne v JS, prej sem se zmotil).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
Sem najprej tudi sam pomislil na dobesedno ta izraz. Kao kompromis, ki to žal ni. V takem primeru namreč volk ne bo sit, ker ne bo dovolj cepljenih in bo vlada nezadovoljna, koza bo pa res ostala cela.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Sem najprej tudi sam pomislil na dobesedno ta izraz. Kao kompromis, ki to žal ni. V takem primeru namreč volk ne bo sit, ker ne bo dovolj cepljenih in bo vlada nezadovoljna, koza bo pa res ostala cela.

V JU od cca 30.000 ljudi, cepljenih ni okoli 10.000. Je to res takšna razlika, da je omembe vredna?

Samo zaradi prisile, se od teh "preostalih" ne bo šel cepit skorajda nihče, pa naj US reče kar hoče. V vojski me zanima koliko časa bi špilal tak scenarij kot so ga napovedali, v policiji in pravosodju, pa praktično niti ni izvedljiv, vsaj ne brez drastičnega poslabšanja varnosti za povprečnega državljana.

#janez_dela
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in jendomen

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.204
5.588
113

Zaradi covida-19 in drugih respiratornih bolezni narašča število otrok na intenzivni negi

Zakaj nam lažejo?


Po zadnjih podatkih, ki so na voljo za covid hospitalizacije, je bilo med 28.6. in 19.9. na intenzivno nego sprejetih točno 0 (z besedo: nič) Covid pacientov mlajših od 15 let.


Lahko vsak sam preveri v dokumentu, ki ga tedensko objavlja NIJZ: LINK, stran 4, zgornja vrstica grafov

 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.847
3.367
113
40
Lj
Konec je s cepljenjem, mlada ženska v smrtni nevarnosti :(
Si predstavljate kako je tej punc in in njeni družini. Vlada te prisili da se moraš cepit, ker je to dobro zate, potem pa imaš trajne poškodbe, vlada pa si bo oprala roke vse odgovornosti.


 
  • Všeč mi je
  • Jezen sem
Reactions: javr in jendomen

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Lahko vsak sam preveri v dokumentu, ki ga tedensko objavlja NIJZ: LINK, stran 4, zgornja vrstica grafov


Po teh podatkih je zanimivo tudi to da čez poletje nismo imeli PCT pogoja za druge viruse, sej se vidi da filajo bolnišnice 10x bolj kot covid. Še zadnji teden na grafkih je covid bolnikov samo polovica, ostali odžirajo kisik pa s povsem banalnimi starimi virusi in bakterijami.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Konec je s cepljenjem, mlada ženska v smrtni nevarnosti :(
Si predstavljate kako je tej punc in in njeni družini. Vlada te prisili da se moraš cepit, ker je to dobro zate, potem pa imaš trajne poškodbe, vlada pa si bo oprala roke vse odgovornosti.


Ni bila pred časom povezava cepivo + kt ?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.623
14.317
113
V JU od cca 30.000 ljudi, cepljenih ni okoli 10.000. Je to res takšna razlika, da je omembe vredna?
Oprosti ampak jaz žal nisem pravi naslov za to vprašanje. Kot laik bi rekel da ni ampak po drugi strani pa "kamen na kamen - palača" in posledično "cepljen pa cepljen - precepljen narod"...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Oprosti ampak jaz žal nisem pravi naslov za to vprašanje. Kot laik bi rekel da ni ampak po drugi strani pa "kamen na kamen - palača" in posledično "cepljen pa cepljen - precepljen narod"...

Bedarija na bedarijo pa dobimo trenutno mineštro.

Sicer pa še malce naj drezajo po osnovnošolcih in podobnih "kritičnih" skupinah, pa bo cepljenje doseglo 0.

Aja,da bi bilo dobro pocepiti 50+ oz vsaj penzioniste, trenutno vladajočim ne pride v glavo.

Problem se rešuje na izvoru, mi se pa ukvarjamo z za epidemijo nepomembnimi podrobnostmi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Darjan PRESS ; eh,,,to jih mora biti vsaj 20 % da se uvrsti med RIZIK.
Konec je s cepljenjem, mlada ženska v smrtni nevarnosti :(
Si predstavljate kako je tej punc in in njeni družini. Vlada te prisili da se moraš cepit, ker je to dobro zate, potem pa imaš trajne poškodbe, vlada pa si bo oprala roke vse odgovornosti.