Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.790
9.034
113
Krekimilči še kr navija za nov val in vztrajno ob padanju videva rast. Pa kdo tega morona pred kamere spusti?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.777
253
113
res upam ne nekdo zbira te ukrepe in jih nekam zapisuje...

cez 20 let jih bo zanimivo brat in gledat.. ze zdej mi je zanimivo gledat recimo lanskoletne posnetke ko so ulice sprical z razkuzili!
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.893
3.926
113
res upam ne nekdo zbira te ukrepe in jih nekam zapisuje...

cez 20 let jih bo zanimivo brat in gledat.. ze zdej mi je zanimivo gledat recimo lanskoletne posnetke ko so ulice sprical z razkuzili!

Sej gledaš lahko sedaj za 30 let nazaj neko stvar, ki se ji reče osamosvojitev pa neka "vojna". Pa vsi vemo kako je v "vojni" bil general Janša z Železnim Kacotom v prvih bojnih linijah in lastnoročno je odgnal 100x močnejšega sovraga preko Kolpe. Danes se vojna in osamosvojitev priznava kot nekaj kar je bila edina rešitev situacije in kot nekaj na kar smo vsi slovenci lahko ponosni. V realnosti pa to ni bila edina pot do osamosvojitve, so bile še vsaj 3 druge, manj krvave. Namesto da bi recimo za tako stvar postavili koga pred vojaško sodišče, danes govorimo o nekih junakih. Pa tu ne mislim sedaj na malega človeka, ampak na politike, ki so z vojno finančno in karierno profitirali in še danes 30 let od tega lepo živijo. Ker so uspešno furali svoj Goebbels PR danes nobenemu slovencu ne pade na pamet da je bila dogajanje 90/91 karkoli drugega kot pa idealna rešitev.

S korono bo isto, šla bo mimo in kdo bo kaj kritiziral odločitve bo razglašen za izdajalca naroda, komunista, levičarja in simpatizerja stricev iz ozadja. Počasi bo v podzavest prišlo to, da smo zmagali in da je bil to kar smo imeli najboljši način za zmago. To da so se eni okoristili za naslednjih 30 let (karierno in finančno) ne bo nikogar več zanimalo, razen ko se bodo odprle kakšne politične debate (ki pa jih bo narod kot vedno sit).
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.108
3.588
113
Marlbor
Edino kar bo po tej plandemiji, da se bodo politiki še nadaljnih 30 let delili na leve in desne in bomo nonstop poslušali, kaj so eni pa kaj so drugo naredili zlega v državi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.893
3.926
113
Nov dan nova čudesa ...

Krek včeraj:
Na vprašanje, ali morajo maske nositi učenci tudi pri športni vzgoji znotraj in zunaj, je odgovoril [dr. Krek], da je zelo jasno, da morajo otroci nad 11 letom starosti nositi maske kjerkoli v šolskem procesu.

Vlada danes:
Vlada je na današnji seji odločila, da zaščitna maska ni več obvezna pri izvajanju pouka športne vzgoje in pouku športa.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Hojsovo razmišljanje o policijski uri, ki je vredno samega Žižka:

»Nisem epidemiolog, niti zdravnik, lahko pa z mesta, ki ga zasedam trenutno, ocenim, da je ta policijska ura ali epidemiološka ura precej pripomogla k temu, da se je stvar začela izboljševati. Seveda je nemogoče hipotetično, če rečem tako, izmeriti nekaj, česar ni, torej, ker to je, ker epidemiološka ura je, je stanje boljše,« je minister Hojs s filozofskim naborom besed utemeljil upravičenost boja z nevidnim sovražnikom med 21. uro zvečer in 6. uro zjutraj.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.049
4.052
113
Hojsovo razmišljanje o policijski uri, ki je vredno samega Žižka:
Še kar živijo v zanikanju, da smo se prekužili in da je ponovoletni padec številk zasluga njihovih nesposobnih ukrepov kljub temu, da 2-3 mesece pred začetkom padanja številk, njihovi ukrepi niso imeli haska.

Ampak to sem napovedoval, da bodo padec številk prej kot slej pripisali svojim nesposobnim zaslugam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in mirsi

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.458
4.569
113
Hospitalizirani so padli za −3,5 % na 437, ICU za −6,7 % na 84.
Vsi na vladi in posledično nastavljeni kadri v institucijah bodo mantro groznega stanja, valov, sevov ponavljali do onemoglosti. Ker točno vedo, da se bodo lahko držali stolčkov in "črnih" dejavnosti toliko časa, dokler lahko držijo ljudi v strahu in šahu. Prvo sekundo, ko se bi ljudje sprostili in zadihali, vlada skupaj z nastavljenimi pade.

Je pa res, da imamo tako razdrobljen in obupen nasprotni pol, da bi bilo najbolje poleg vlade še njih odvreči na smetišče zgodovine.

Stanje je prav žalostno.