Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

jello

Guru
22. sep 2008
9.695
3.580
113
Vseh 8 točk jim bom po potrebi izročil oralno. Če ne bo dovolj pa jim jih na licu mesta nakracam na zadnjo stran parkirnega listka. Skupaj z izjavo kako je fajn ko debili med sabo lahko vse tako enostavno in hitro zrihtamo.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.322
1.187
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Izpolnjujem sedajle to izjavo in me je zmotila druga alineja:
- da meni in osebam, ki se gibljejo in zadržujejo z menoj, pristojni organ ni odredil osamitve (izolacije) ali nas napotil v karanteno.

Halo, moja je sedajle dobila obvestilo, da sicer ni pozitivna, ampak mora vseeno ostati v izolaciji 10 dni. Torej nom kršil drugo alinejo, ker grem v službo!? Debilizem prve klase!!!
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Na Siolu je članek, da so septembra Šarca intervjuvali zunaj, ko je sam izjavil, da je naredil test, na rezultate še čaka. Po mnenju opozicije sedaj, bi morala taka oseba čakati doma. Šarec ni rabil.
V izjavi pa jaz drugo alinejo razumem tako, da pač oseba, ki ima odrejeno osamitev s tabo ne sme biti. Dokaj logično, mar ne?

Bomo pa videli, kaj bodo policisti rekli, ko jim bomo to kazali. Zakaj med regijami ni bilo na plano tega obrazca? Nekaj poti sem imel, ustavili me niso, da bi videl, kaj vse hočejo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.581
8.918
113
Na Siolu je članek, da so septembra Šarca intervjuvali zunaj, ko je sam izjavil, da je naredil test, na rezultate še čaka. Po mnenju opozicije sedaj, bi morala taka oseba čakati doma. Šarec ni rabil.
V izjavi pa jaz drugo alinejo razumem tako, da pač oseba, ki ima odrejeno osamitev s tabo ne sme biti. Dokaj logično, mar ne?

Bomo pa videli, kaj bodo policisti rekli, ko jim bomo to kazali. Zakaj med regijami ni bilo na plano tega obrazca? Nekaj poti sem imel, ustavili me niso, da bi videl, kaj vse hočejo.
Mater, tri dni so rabli, dol v kleti na Trstenjakovi so brskal pa brskal neki, da bodo lahko spet nabijal v prazno. Trije asi, Koritnik, Logar in Krek so ga usrali, dva nista ogrožala nikogar, eden je pač ogrožal kar nekaj ljudi, če ga pa sodimo po kozlanju SDS twitkotow bi mogu malo da ne v zapor. Sam spet nikome ništa, on je zmatran k dela 24 ur na dan in spet s prstom kazat, kaj pa Šarec je in kok dodatkov majo RTVjevci. Patetični so, prav tako je patetičen vsak, ki temu kozlanju nasede.
In pol premje ene države blebeta po twiterju, pazi isti kanal, ki ga uporabi za obveščanje državljanov, za to, da voditelje opozicije sprašuje po namestitvi aplikacije. O zamujanju s kodami nobene, kot da tega ni. Kle ajncvajdraj twitko ene ni napisu o tem, nasral je pa bedarij okol aplikacije, da je blo veselje.

In ne, v tej izjavi je logična samo destinacija in namen potovanja, ker so nekateri, med njimi tud naš ajncvaj, mislili, da lohk pa prosto šibajo okol, če imajo potrdilo s službe, vse ostalo je brez smisla in je škoda črk v odloku.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in SamSvoj

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ok, ampak zakaj sta sploh dva? Sej ptrebuješ samo izjavo ko potuješ iz svoje občine.
Dva papirja rabiš, ker en dokazuje upravičenost - torej pogodba o delu (oz. kak nadomestek od delodajalca), z.k. izpisek, potrdilo o plačilu groba, ... + za konkretno pot izjava.

Moja dva pa sta zgolj različni verziji istega dokumenta.
 
Nazadnje urejeno:
2. okt 2007
3.602
2.050
113
Zanimivo na medijski sceni:
- Nova24 takoj objavi članke Šarca, da se ni samoizoliral po testiranju, a nikjer na portalu nimajo informacije, da je Logar pozitiven in je med čakanjem na rezultat opletal okoli po n. galeriji
- 24kur objavi prejšnje dni novico o Logarju in njegovih izletih, danes pa tudi novico o Šarcu, da se ni izoliral

Kdo je bolj kredibilen? Itak noben, ampak, kdo vsaj nekaj poroča tudi, če je proti svojim....
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jest5

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Mi smo danes dobili inšpektorja. Je rekel da nismo tehnična trgovina in nas je zaprl. Samo dostava. (euroton)
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.869
3.386
113
40
Lj
Kaj pa so potem tehnične trgovine? Sumim da so to po njihovem samo razni Merkurji in Bauhausi.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Euroton, Bartog in ostale tehnicne trgovine pa bi ja morale ostati odprte. Kje drugace naj dobijo rezervne dele neodvisni in DIY serviserji?
 
2. okt 2007
3.602
2.050
113
npr. camping trgovine pa delajo (Caravan Center v LJ). Kakšne je to logika. Sedaj še po rezervne dele ne smem, če se mi kaj pokvari? Pa bolj tehnična trgovina kot Euroton, GMT ste, res ni smisla. Upam, da se šefi kam pritožijo.
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Ja k mehaniku s.p. pelješ avto, njemu bo pa euroton/gmt dostavil, če je resna stranka.

Saj sem par dni nazaj o tem pisal, da nič več ne smeš/moreš sam delat. Lahko pa daš delat firmi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: turbobitch