Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
zamudili so vse, 3 tedne nazaj, ko smo jih opozarjali kaj bo, sedaj sprejemajo ukrepe na pamet, brez zdrave kmečke pameti, virus je preveč razširjen, kaj ti pomaga zaprta občina, če se bo pa širil v službi, trgovinah...
Sej to počnejo že ves čas. Moja ocena, pa lohk da se motim, šole bi moral zapret že vsaj dva tedna prej, sam ne važne so maske sred jebenga polja.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.011
113
za šankom
Sej to počnejo že ves čas. Moja ocena, pa lohk da se motim, šole bi moral zapret že vsaj dva tedna prej, sam ne važne so maske sred jebenga polja.


noben od vladajočih ,pa da ne bo pomote ne samo pri nas, povsod po Evropi, nima jajc reč v kamero , situacija je slaba in še slabša bo, kar se virusa tiče, večina nas bo zbolela za virusom, nekateri pa žal ne bodo/mo preživeli
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.215
9.454
113
kod Džej-Zija
Model, ti še kar nabijaš o nekih stereotipih o Švedski. Daj preboli že in se informiraj, kakšno je pri njih dejansko stanje, predvsem glede ukrepov. Ne boš verjel, čez poletje smo bili mi precej bolj na izi kot oni. Presenečen?
 
  • Všeč mi je
Reactions: cappy

shift

Guru
20. jul 2007
9.717
2.011
113
za šankom
pri 8,5 mio danes aktivno dokazanih okužb v evropi, nedokazanih je še nekajkrat več, se dela ukrepe za zajezitev virusa, pa kdo tu koga je.be v glavo, s tem , da tisti, ki bodo najbrž podlegli okužbi sedaj ležijo po telovadnicah
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
A ni že spomladi bilo dokazano z Googlovimi podatki, da zapora po občinah ni spremenila potovalnih navad? Zakaj je potrebno odpirat neke brezvezne ukrepe za katere se že v naprej ve, da so irelavantni? No, saj od Trumpovih častilcev ne moreš pričakovati kaj pametnega.
Google je spomladi pokazal, da se je država ustavila. Podobno kažejo podatki tudi sedaj.

 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Pa vnuk ne sme k starim staršem, lohk je pa obratno.... Pa kdo te blesarije piše..... Resno? In ja za to zmedo je kriv nihče drug kot vlada.... Kdo pa?
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Kaco je rekel, da ne bojo zapirali v obcine kot je blo spomladi. da bojo prvo statisticne regije (so ze zaprte) potem pa upravne enote. ker zapiranje ljudi v obcine bi bilo kruto.

torej pricakujem, da danes najkasneje jutri zvecer, da bomo zaprti glede na meje obcin.
Evo, zgleda se določeni vzorci obnašanja ponavljajo. Temu se potem že komot lahko reče, da gre za režim vladanja. Janševizem.