Covid-19 Covid-19 kitajski super virus

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.309
9.668
113
kod Džej-Zija

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Genska manipulacija je rekel in v isti sapi omenil novavax. :valjamse: :valjamse: :valjamse: Mimogrede, če hočeš oldschool cepivo, ga imaš na voljo v obliki Sinopharm in Sinovac.

Naslednjič se pozanimaj, preden pišeš bedarije.
Novavax ni stara šola, ni pa tudi genska manipulacija. Spajke pridelajo v veščah.

Naslednjič se pozanimaj, preden pišeš bedarije.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.309
9.668
113
kod Džej-Zija
Novavax ni stara šola, ni pa tudi genska manipulacija. Spajke pridelajo v veščah.

Naslednjič se pozanimaj, preden pišeš bedarije.
:valjamse: :valjamse: :valjamse:

Technology[edit]​

NVX-CoV2373 has been described as both a protein subunit vaccine[20][21][22] and a virus-like particle vaccine,[23][24] though the producers call it a "recombinant nanoparticle vaccine".[25]

The vaccine is produced by creating an engineered baculovirus containing a gene for a modified SARS-CoV-2 spike protein. The spike protein was modified by incorporating two proline amino acids in order to stabilize the pre-fusion form of the protein; this same 2P modification is being used in several other COVID-19 vaccines.[26] The baculovirus then infects a culture of Sf9 moth cells, which create the spike protein and display it on their cell membranes. The spike proteins are then harvested and assembled onto a synthetic lipid nanoparticle about 50 nanometers across, each displaying up to 14 spike proteins.[20][21][25]

The formulation includes a saponin-based adjuvant.[20][21][25]


Ni genske manipulacije sploh. Majkemi. :cheer::cheer::cheer:
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Sedaj lahko obračaš stvari kolikor hočeš. Novavax gensko ne manipulira naših celic, da same proizvajajo spajk in da jih imunski sistem potem sam napade.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.309
9.668
113
kod Džej-Zija
Pravzaprav imaš ti težavo, ker misliš, da nekaj veš, pa nimaš pojma. In ne, mRNA cepiva se še vedno ne dotaknejo človeške genetike in ne manipulirajo s človeškimi geni. Pa če ti začneš kozolce kot Tina Maze delat.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Pravzaprav imaš ti težavo, ker misliš, da nekaj veš, pa nimaš pojma. In ne, mRNA cepiva se še vedno ne dotaknejo človeške genetike in ne manipulirajo s človeškimi geni. Pa če ti začneš kozolce kot Tina Maze delat.
Spet ne znaš brati. Napisal sem da gensko manipulirajo naše celice, ki jih nato naš imunski sistem napade, ker so postale korumpirane.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.309
9.668
113
kod Džej-Zija
Se opravičujem, novavax deluje na naše celice povsem enako kot fajzer, moderna, az in jj. Hvala, da si me razsvetlil.
Sem mar to kje napisal? Ne polagaj mi besed v usta.

Že to, da te štiri tlačiš v isti stavek, kaže, da nimaš pojma.

Tule si preberi, kako kaj deluje, da ne bo nesporazumov.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Sem mar to kje napisal? Ne polagaj mi besed v usta.

Že to, da te štiri tlačiš v isti stavek, kaže, da nimaš pojma.

Tule si preberi, kako kaj deluje, da ne bo nesporazumov.
Unlike the mRNA and vector vaccines, this is a protein adjuvant (an adjuvant is an ingredient used to strengthen the immune response). While other vaccines trick the body’s cells into creating parts of the virus that can trigger the immune system, the Novavax vaccine takes a different approach.

Ne, nimam pojma, priznam. Ne vem sicer, zakaj tudi ti iz tvojega linka tlačijo mrnk in vektor v isti stavek. Budale.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Čak, kaj pa virus naredi s celico? Jo poseksa, al ji zmanipulra svoj genski zapis.....

Ja, posili jo, da uporabim tvoje besede. ;)

Ta na koncu razpade, polna virusov, če jo prej imunski sistem ne napade, ker opazi, da ne deluje normalno. Podobno štalo v celicah naredijo ta 4 eksperimentalna cepiva. Seveda, za razliko od spajkov, ki so nastali v celici s cepivi in se sami več ne morejo replicirati, se virus lahko, če uspešno napade novo celico.

Težava, ki jo s trenutnimi cepivi vidim kot laik, je v temu, da so ta praktično enolična, vsa novih tehnologij, ki aktivno delujejo v naših celicah. In če se ta proces začne dogajati v celicah, v katerih se to ne bi smelo, ker se te ne obnavljajo, je to kar strašljiva pomisel. Dvoma bi bilo precej manj, če bi proizvajalci nastopili z odprtimi kartami, jamčili za svoj proizvod in se ne šli kupčij pod mizo z državami. Nihče ne bo kupil novega avta, narejenega na prvič preizkušeni tehnologiji, brez ponujega jamstva proizvajalca. Si pa zato bomo vbrizgali v telo aktivno substanco, za katero proizvajalec ne daje jamstva. Pri čemer je za večino populacije grozeča bolezen v rangu hude gripe.

Zato resnično upam, da omenjeni dve cepivi uspešno gresta čez teste in čimprej dobita dovoljenje v EU.
 
  • Všeč mi je
Reactions: javr