Covid-19 Covid-19 in občine

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Danes sem bil na Nanosu (občina Vipava), pa je bilo veliko KP registracij (tistih s sončkom) - jim nič ne očitam, ampak naj se gospodje obalni župani naslednjič malo skulirajo.
Ima folk toliko dovolj njihovih politikov, da ven bežijo še lokalci :).
Žalostno je pa to, da so si jih sami izvolili :).
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Ponekod ni izbire... 1 kandidat, ker drugi zaradi groženj umakne kandidaturo :bonk:
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Pretežko za razumet? Greva še enkrat, počasi: jim nič ne očitam. Razumljivo?
Argument obalnih županov pred zaporo je bil, da je v njihovi občini za vikend (tudi takrat še ni bilo zapore!) preveč avtomobilov z "napačnimi" registrskimi oznakami. Tako da, naj se naslednjič skulirajo, ker če bo vsak svoj vrtiček obdeloval bomo vsi vlekli kratko. Tudi občani obalnih občin, očitno.
In še enkrat - če je potreba po omejitvi gibanja, je to treba brezkompromisno izvesti, vendar premišljeno, npr. da bodo imeli prebivalci podeželja dostop do storitev v večjih krajih, prebivalci mest pa dostop do gibanja v naravi.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Toliko o Geniju Šupkoviću:


Potem so se na družabnih omrežjih pojavile fotografije in ogorčeni komentarji posameznih domačinov, ki so sicer odvisni od turizma, češ, kako grozne stvari se dogajajo sredi Portoroža. Le dobro uro zatem pa so prišli policisti in v družbi dveh komunalnih redarjev začeli popisovati vse, ki so sedeli ali ležali na tleh. Zahtevali so osebne dokumente in jim zagrozili s 400 evri kazni.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
Tkole je izgledalo tudi pred mnogo leti, ko so nas policaji zezali in legitimirali po šotorih ob petih zjutraj. Od takrat se Potrtoroža ogibam.Kr nej majo tisto plažo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert in Pepe

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Ali so tisti, ki so se sončili, sploh kaj naredili narobe? Saj je videti, da je to plaža, oz del plaže, namenjen za sončenje!
 
  • Všeč mi je
Reactions: MiranR