Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Ker bo zelo verjetno preteklo več kot 48 ur od HAT v Sloveniji, s katerim je marsikdo v dobri veri, da za nazaj ne rabi nič, šel dol.
Ne vem pa, kako dostopno je testiranje na Hrvaškem, še posebej med vikendom.
A se kdo dejansko boji karantene? Itak noben ne kontrolira niti potrjeno okuženih, kaj še le teh, ki jih zdravim pišejo ...
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Saj folk že napoveduje, da morebitne karantene ne bo jebal pet posto.
In izpolnjujejo se napovedi, da bodo tastari (ogrožena skupina) lepo harali vsepovsod, tudi po Hrvaškem, mladi neogroženi in necepljeni odrasli (z otroki npr.) pa ne, ker je debilna vlada z mongoloidi v samem vrhu tako vrhunsko izpeljala cepljenje.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
No jaz sem prišel nazaj, testirali v Splitu na letališču, na meji niso niti vprašali za test. Morda zato, ker smo prišli nazaj z avtovleko. Crknil 1.5 dCi na Lučkem :evil:

En ali dva injektorja nekaj zajebavata, ko dela, dela ko urica, pelješ 130, potem pa samo scuka ker ne vžge v enem cilindru in vrže ven vse rdeče na armaturko in prične delat po treh batih... Sama veselica. Ma se vleče že od lanskega dopusta, zdaj pa je zaključil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Saj folk že napoveduje, da morebitne karantene ne bo jebal pet posto.
In izpolnjujejo se napovedi, da bodo tastari (ogrožena skupina) lepo harali vsepovsod, tudi po Hrvaškem, mladi neogroženi in necepljeni odrasli (z otroki npr.) pa ne, ker je debilna vlada z mongoloidi v samem vrhu tako vrhunsko izpeljala cepljenje.
Hočeš reči, da naj bodo tastari do bridke smrti kar lepo doma?

Mogoče pa le apeliraš, naj tastari ne bi več trošili, da bi VSE, kar so prihranili, zapustii tamladim?

Si pa čisto pozabil (namerno?), da tastari dosti bolj razmišljamo o Matildi kot tamladi, kar pomeni, da ZELOOOO pazimo.

Pazimo , če nisi vedel, TUDI tisti tastari, ki se nismo cepili in se ne mislimo cepiti. Mogoče taki pazimo še bolj, kot tisti tastari, ki so se cepili...
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
No jaz sem prišel nazaj, testirali v Splitu na letališču, na meji niso niti vprašali za test. Morda zato, ker smo prišli nazaj z avtovleko. Crknil 1.5 dCi na Lučkem :evil:

En ali dva injektorja nekaj zajebavata, ko dela, dela ko urica, pelješ 130, potem pa samo scuka ker ne vžge v enem cilindru in vrže ven vse rdeče na armaturko in prične delat po treh batih... Sama veselica. Ma se vleče že od lanskega dopusta, zdaj pa je zaključil.
Korona bo, korona.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Hočeš reči, da naj bodo tastari do bridke smrti kar lepo doma?

Mogoče pa le apeliraš, naj tastari ne bi več trošili, da bi VSE, kar so prihranili, zapustii tamladim?

Si pa čisto pozabil (namerno?), da tastari dosti bolj razmišljamo o Matildi kot tamladi, kar pomeni, da ZELOOOO pazimo.

Pazimo , če nisi vedel, TUDI tisti tastari, ki se nismo cepili in se ne mislimo cepiti. Mogoče taki pazimo še bolj, kot tisti tastari, ki so se cepili...

Ha ha :p , tole je pa tako kot da bi Meseca poslušal. On bi podržavljal, tamladi bi pa jerbali :valjamse: . Precej podobna zadeva, če gledaš od daleč.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.300
3.409
113
Ha ha :p , tole je pa tako kot da bi Meseca poslušal. On bi podržavljal, tamladi bi pa jerbali :valjamse: . Precej podobna zadeva, če gledaš od daleč.
Ko od kolegice babica in dedek. Že celo leto in pol sta v domačem arestu in še kar vstrajata,
krucefiks kaj ti pa ma za biti če se greš pri 75 do 80 letih cepit.

No to bo Johannes vedel.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.300
3.409
113
Ja ja
Pri vseh kupih ostalih kemikalij ki jih popapcajo te je strah da bi malo rokica bubala.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Hočeš reči, da naj bodo tastari do bridke smrti kar lepo doma?

Mogoče pa le apeliraš, naj tastari ne bi več trošili, da bi VSE, kar so prihranili, zapustii tamladim?

Si pa čisto pozabil (namerno?), da tastari dosti bolj razmišljamo o Matildi kot tamladi, kar pomeni, da ZELOOOO pazimo.

Pazimo , če nisi vedel, TUDI tisti tastari, ki se nismo cepili in se ne mislimo cepiti. Mogoče taki pazimo še bolj, kot tisti tastari, ki so se cepili...
Hočem reči, da ti kot posameznik k epidemiji ne boš prispeval čisto nič, ne v dobrem ne v slabem smislu.
Ko boš to dojel, se ne boš več po nepotrebnem vžigal.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
No jaz sem prišel nazaj, testirali v Splitu na letališču, na meji niso niti vprašali za test. Morda zato, ker smo prišli nazaj z avtovleko. Crknil 1.5 dCi na Lučkem :evil:

En ali dva injektorja nekaj zajebavata, ko dela, dela ko urica, pelješ 130, potem pa samo scuka ker ne vžge v enem cilindru in vrže ven vse rdeče na armaturko in prične delat po treh batih... Sama veselica. Ma se vleče že od lanskega dopusta, zdaj pa je zaključil.
Diverzija uspela.
Ležaje ojnic si preventivno menjal (šibka točka teh dvojec) ?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
123
Tl;dr
14 letnik ne potrebuje ničesar.


Odlok določa, da me izjeme sodijo otroci, ki so maljši od 15 let, ki za vstop v Slovenijo ne potrebujejo testov ali covid potrdil. To velja, če otroci potujejo z ožjim
družinskim članom, ki ni napoten v karanteno na domu oziroma mu ni zavrnjen vstop, ali v organizirani skupini v spremstvu vzgojitelja, učitelja ali skrbnika, ki ni napoten v karanteno na domu oziroma mu ni zavrnjen vstop.
 
  • Haha
Reactions: kajpace