Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.245
1.887
113
Tukaj ste sami znalci, pa eno vprašanje.

V ponedeljek gremo na morje - SLO obala, v apartmajih kamor gremo zahtevajo PCT.

Kako naj dobim potrdilo o prebolelosti za mladoletno hčerko? Prebolela je, potrjena je bila uradno s PCR

Any ideas, kako to rešit danes ali jutri
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Tako je. Tisti, ki jo ima zavarovano lahko sprinta s svojega profila na ezvem. Moraš pa imeti (oziroma tisti pri katermu je zavarovana) digitalno potrdilo za dostop.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Evo, uresničuje se tisto, kar sem napovedal mesec, ali mesec in pol nazaj:

V juliju in avgustu ZELO VERJETNO za vstop na Hrvaško z njihove strani NOBENIH POGOJEV....

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/z...-zelena-na-hrvasko-lahko-brez-omejitev/584828

Džabe ste se cepili, cepci... :p :bonk:

Za nazaj pa itak (Hojs :bonk: ) karantena, mogoče celo zapor.

Ker za to slovensko oblast ne smeš:

1. Ne v tujino, kadarkoli se ti sprdne. Kaj pa človekove pravice kadakoli oditi iz države?
2. Ne naza domov, kadarkoli se ti sprdne. Kaj pa človekove pravice, kadarkoli priti domov?
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.151
3.164
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Evo, uresničuje se tisto, kar sem napovedal mesec, ali mesec in pol nazaj:

V juliju in avgustu ZELO VERJETNO za vstop na Hrvaško z njihove strani NOBENIH POGOJEV....

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/z...-zelena-na-hrvasko-lahko-brez-omejitev/584828

Džabe ste se cepili, cepci... :p :bonk:

Za nazaj pa itak (Hojs :bonk: ) karantena, mogoče celo zapor.

Ker za to slovensko oblast ne smeš:

1. Ne v tujino, kadarkoli se ti sprdne. Kaj pa človekove pravice kadakoli oditi iz države?
2. Ne naza domov, kadarkoli se ti sprdne. Kaj pa človekove pravice, kadarkoli priti domov?
Prosim še enkrat preberi članek... Najprej dobro očisti očala...
Že v naslovu je velik "ČE"...
Tvoje besedne zveze "zelo verjetno" pa ni nikjer...
Ups, spet imaš ideje... :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Konec

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Tudi super ultra sposoben in nadvse pameten Johaness žal ni nadčlovek.
Seveda ni.
Ampak trenutno se lahko Johannes kosa z vsakim 20-letnikom (beri članek!).

Seveda ne v fukanju (štirikrat do petkrat dnevno) in v tej genialni zmožnosti mladih žrebcev, da prvič špricnejo že po eni minuti, kar je nedvomno SPOLNA MOTNJA (s katero PA SE NE kaže hvaliti naokrog!!!!) in se imenuje Prezgodnja ejakulacija ali prezgodnji izliv (latinsko tudi eiaculatio praecox)... ;)
 
19. jul 2007
2.756
1.479
113
Tako je. Tisti, ki jo ima zavarovano lahko sprinta s svojega profila na ezvem. Moraš pa imeti (oziroma tisti pri katermu je zavarovana) digitalno potrdilo za dostop.

samo opomba, najbrž ni vezano zavarovanje, jaz in moja boljša polovica, oba, vidiva v ezvem vse otroke (pa zagotovo nista zavarovana po obeh, niti nisva kaj posebej urejela dostopa za otroke)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in Schime

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ce komu pride prav za Novaljo:

IMG-a5bc23bc3c39f8122f183e7a635ba8a0-V.jpg
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113

Recimo, tudi Ličko-Senjska (Novalja s severnim delom Paga) županija je zelena.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.808
3.336
113
40
Lj
Kr dobro EU zajebava dopustnike ni kej, večina je itak zdravih ki gre po dopustih.
Če bi bil migrant bi se obrnil in šel drugam, ker Evropa postaja en velik zapor.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ytbnd in AndY1

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.785
6.071
113
Evo, uresničuje se tisto, kar sem napovedal mesec, ali mesec in pol nazaj:

V juliju in avgustu ZELO VERJETNO za vstop na Hrvaško z njihove strani NOBENIH POGOJEV....

https://www.rtvslo.si/svet/evropa/z...-zelena-na-hrvasko-lahko-brez-omejitev/584828

Džabe ste se cepili, cepci... :p :bonk:

Za nazaj pa itak (Hojs :bonk: ) karantena, mogoče celo zapor.

Ker za to slovensko oblast ne smeš:

1. Ne v tujino, kadarkoli se ti sprdne. Kaj pa človekove pravice kadakoli oditi iz države?
2. Ne naza domov, kadarkoli se ti sprdne. Kaj pa človekove pravice, kadarkoli priti domov?

Johan... nismo se đabe cepili, saj če se je kdo cepil zgolj zaradi Hrvaške, ja je malo bedaka. Mi smo se cepili zaradi drugih razlogov.

Drugače pa... hitro se lahko spremenijo pogoji. Malo bodo "indijci" preveč žurirali v Zrčah in bo Hojs spet zapiral... no za necepljene, če že to očitaš.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Ker bo zelo verjetno preteklo več kot 48 ur od HAT v Sloveniji, s katerim je marsikdo v dobri veri, da za nazaj ne rabi nič, šel dol.
Ne vem pa, kako dostopno je testiranje na Hrvaškem, še posebej med vikendom.