Covid-19 Covid-19 A bo kaj od poletnega dopusta v tujini?

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.775
2.666
113
To je tako kot da bi napovedal da bo po dežju posiajlo sonce.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Ampak jaz sem napovedal, da se bo to zgodilo do novega leta in glej ga zlomka (brez spremenjenih ukrepov ze od zacetks novembra):

Ah, Andy kaj bi mi brez tebe in tvojih napovedi. Zraven se manjka tvoja napoved o skorajda kompletni prekuzenosti prebivalstva ki bo zajezila nove okuzbe...

Titula Nostradamus?
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ne govorim za zdaj, govorim za junij, julij, avgust.

Za Hrvaško za 2021napovedujem absolutni turistični rekord v zadnjih petih, desetih letih.

Vi pa si kar mislite: stari je kreten, stari nima pojma.
Stari Johann ima namreč TRIKRAT več pojma, kot ostali, ker uporablja:

- intuicijo
- zdravo pamet in
- psihološke faktorje, ki jih ne uporablja skoraj nihče na Alterju, bodo pa seveda ODLOČILNO vplivali na turistični inkaso Hrveške.

Torej "kuvertiram" tole mojo napoved, pa da vidimo 15. septembra 2021.

Bi mogoče enkrat izjemoma z žalitvami in diskreditacijami počakali do takrat?
Kdor se zadnji smeje, se namreč NAJBOLJ smeje... Seveda pa se bo najbolj smejalo Hrvatom, oziroma njihovemu proračunu.

Končno gre VSAKO LETO na Hrvaško 700.000 - 800.000 slovenskih gostov, kar lahko preverite na spletu... Pa še kakšna (po spominu) 2 miljona Nemcev, pa 500.000 Avstrijcev, itd.

Edini problem, zaradi katerega se pretok turistov na Hrvaško lahko zmanjša, bi bila hrvaški pogoj, da so turisti ob prihodu na H. cepljeni, kar pa se zelo verjetno ne bo zgodilo, saj bodo Hrvati v tem slučaju ob vsaj 70-80% turistov, ki bi sicer prišli (vzroki: pomanjkanje cepiva v EU, nestrinanje s cepljenjem, itd.).

Pa še nekaj: vseh (najmanj) slovenskih 120.000 lastnikov počitniških hiš se bo na naslednjih volitvah z NEIZBIRO (in glasovanjem proti) "zahvalilo" sedanji oblasti, ki jim, lastnikom, že sedaj preprečuje, da bi šli v svojo nepremičnino.



Mimogrede. kako bi se počutili, če se zato, ker je dnevno 40 mrtvih od korone (če jih sploh je?), lepega dne z odlokom vlade ne bi več smeli vozit z vašim avtomobilom?
Avto je vaša last, ste ga kupili, nekateri ste si ga pritrgali od ust... In sedaj ga kar naenkrat ne bi smeli uporabljati, da ne bi koga okužili? Adijo pamet, ane?



V primeru lastnikov namreč ne gre le za 120.000 ljudi, gre za 350.000 - 400.000 ljudi.

Partnerji, otroci, nezadovoljni sorodniki, ki bi mogoče šli bivat v vikende že SEDAJ, saj je na otokih nedvomno dosti bolj varno, kot recimo v Ljubljani.

Dokaz? Lošinj in Cres sta imela od februarja letos reci in piši 6 okuženih, ki so jih zelo hitro odpeljali na zdravljenje na Rijeko.

Najmanj 250.000 - 300.000 glasov bo torej šlo PAPA...
Ker na volitvah šteje vsak glas, brez 250.000 glasov že vnaprej IZGUBIŠ volitve! Garant. Si jih izgubil že sedaj. Že danes.


Ja, ja, psihologija je resna, zelo pomembna veda....


Okužbe Hrvaška, stanje enkrat v začetku novembra:
http://shrani.najdi.si/?1R/13B/4ySJBjJB/losinjbrezokuzb.jpg



 
  • Haha
Reactions: cappy

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Ah, Andy kaj bi mi brez tebe in tvojih napovedi. Zraven se manjka tvoja napoved o skorajda kompletni prekuzenosti prebivalstva ki bo zajezila nove okuzbe...

Titula Nostradamus?
No no, vi ste trdili, da prekuzenosti NI.

Zdaj, after the fact, pa skupaj tulite v luno ces, pa sej je to logicno.

Eto, samo prve tri minute poglejte, da to, kar sem trdil ves cas, drzi in da je credna imunost, kot posledica prekuzevanja, mogoca:

 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.775
2.666
113
No no, vi ste trdili, da prekuzenosti NI.

Zdaj, after the fact, pa skupaj tulite v luno ces, pa sej je to logicno.

Eto, samo prve tri minute poglejte, da to, kar sem trdil ves cas, drzi in da je credna imunost, kot posledica prekuzevanja, mogoca:

Je, sam ne pri 20% prekuženih.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.993
3.744
113
Ljubljana
hmpg.net
Ja, ja, psihologija je resna, zelo pomembna veda....
Okužbe Hrvaška, stanje enkrat v začetku novembra:
http://shrani.najdi.si/?1R/13B/4ySJBjJB/losinjbrezokuzb.jpg
Naj namesto mene govori Stožer Civilne Zaštite grada Mali Lošinj:
[OBAVIJEST STOŽERA CIVILNE ZAŠTITE GRADA MALOG LOŠINJA]
10.12.2020
S obzirom na sve lošiju epidemiološku situaciju na području Grada Malog Lošinja te na povećani broj pozitivnih nalaza kojih je samo od ovog utorka 16, a ukupno u ovom trenutku 38 aktivnih i potvrđenih, te nastavno na očekivanja kako će u narednim danima biti i veći porast, pozivamo sve građane da se pridržavaju preporučenih epidemioloških mjera zaštite jer to je najbolji način da sačuvamo vlastito zdravlje i zdravlje naših najbližih.
S obzirom kako je s današnjim danom 5 razreda srednje škole u samoizolaciji kao i velik broj učenika iz drugih razreda, od sutra 11. prosinca Srednja škola Ambroza Haračića počinje sa nastavom po modelu C, odnosno isključivo na daljinu do kraja prvog polugodišta.
Još jednom apeliramo na sve - izbjegavajte obiteljska i društvena okupljanja, u zatvorenim i na otvorenim prostorima držite propisani razmak, nosite maske na propisani način, koristite dezinfekcijska sredstva na ulazima u sve zatvorene i javne prostore!
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
No no, vi ste trdili, da prekuzenosti NI.
Zdaj, after the fact, pa skupaj tulite v luno ces, pa sej je to logicno.
Eto, samo prve tri minute poglejte, da to, kar sem trdil ves cas, drzi in da je credna imunost, kot posledica prekuzevanja, mogoca:

Ti ocitno gledas YT posnetek, pa ne razumes kaj clovek govori. Se manj razumes kaj je bilo glede credne imunosti receno pri COVID-u. Med tem ko ti tu dolgotvezis kako je credna imunost (po tvoji formuli) maltene ravnnokar dosezena.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113

Fino, mi zaprti v pesjake imenovane občine, cel Balkan pa čez našo državo na poti naj jug.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.195
3.181
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net

Fino, mi zaprti v pesjake imenovane občine, cel Balkan pa čez našo državo na poti naj jug.

Naj grejo...
In naj se ne vrnejo, pa bo EU brez njih...
Ideja? :sprasujemse:
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Naj namesto mene govori Stožer Civilne Zaštite grada Mali Lošinj:
[OBAVIJEST STOŽERA CIVILNE ZAŠTITE GRADA MALOG LOŠINJA]
10.12.2020
S obzirom na sve lošiju epidemiološku situaciju na području Grada Malog Lošinja te na povećani broj pozitivnih nalaza kojih je samo od ovog utorka 16, a ukupno u ovom trenutku 38 aktivnih i potvrđenih, te nastavno na očekivanja kako će u narednim danima biti i veći porast, pozivamo sve građane da se pridržavaju preporučenih epidemioloških mjera zaštite jer to je najbolji način da sačuvamo vlastito zdravlje i zdravlje naših najbližih.
S obzirom kako je s današnjim danom 5 razreda srednje škole u samoizolaciji kao i velik broj učenika iz drugih razreda, od sutra 11. prosinca Srednja škola Ambroza Haračića počinje sa nastavom po modelu C, odnosno isključivo na daljinu do kraja prvog polugodišta.
Još jednom apeliramo na sve - izbjegavajte obiteljska i društvena okupljanja, u zatvorenim i na otvorenim prostorima držite propisani razmak, nosite maske na propisani način, koristite dezinfekcijska sredstva na ulazima u sve zatvorene i javne prostore!

Nisem vedel, da smo že 10. junija 2021...
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.459
113
Sam tko, k ne vidiš kje je fora.
Na laž je postavil tvojo trditev
Dokaz? Lošinj in Cres sta imela od februarja letos reci in piši 6 okuženih, ki so jih zelo hitro odpeljali na zdravljenje na Rijeko.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.795
-300
113
O, a res?

Ampak jaz sem napovedal, da se bo to zgodilo do novega leta in glej ga zlomka (brez spremenjenih ukrepov ze od zacetks novembra):

Torej rahljanje ukrepov deluje?
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat