Cobra radar detektor

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Malo si ogledujem te radar detektorje od Cobre in imajo ceno nekje od 130 eur pa do 250 eur. Na bolhi je kar nekaj modelov. Zakaj takšen razpon cene, je za zaznavanje radarjev dovolj dober tudi cenejša varijanta ? Govorim samo za zaznavanje vseh radarjev, ki so po SLO. Nekako mi je padel v oči model XRS 9945 in 9440 in 9955. Zanimajo me predvsem izkušnje, če je že kdo imel cenejši model in potem prešel na dražji model, je razlika opazna ?
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
moj brat ima cobro nevem modela ampak je lano dal 250 eur ustavil ga je ročni radar cobra pa še trznila ni.

tako da...
 

kingroad

Pripravnik
14. nov 2008
241
0
16
imam Cobro, 3x me je rešila na laserca, 1x na stacionarca. Jenkrat pa je zatajila na laserca (hvala bogu je vozila žena
evil.gif



lp
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.023
118
63
okolica mesta
Sreča da v slo. naprava ni prepovedana. Bojda tudi policaju piska, če imaš to v avtu, tako da se pazi v tujini. V Italiji nam je hotel policaj vse vzeti
smile-1.gif


lp
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
hehe obstajajo boljše zadeve kot cobra....mam takega ki polcaju nič ne piska...aja pa izpišemu samo nulo...oz. error da je narobe pomeril....in ne error da je jamer......žal pa dela samo na laserske pištole...stacijonarcev ne*jebe

še konkretno na naših slovenskih pištolah


Če koga več zanima pa lahko PM
 
Nazadnje urejeno:

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Kolikor so mi povedali nekateri uporabniki Cobre, policaju nič ne piska, ker to v bistvu ni motilec radarja, ampak ga samo prepozna.
 

kingroad

Pripravnik
14. nov 2008
241
0
16
nič ne piska policaju, niti mu ne moti meritve in je pri nas je zaenkrat povsem legalen
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
mi je kolega posodil eno cobro, ko sem šel na morje in sem bil zelo razočaran..piskalo je vsakih par km čisto brezveze (zaradi varnostnih kamer na bencinskah, bankah, pa tudi drugih, ki so postavljene ob cestah), poleg tega piska cel čas ko se voziš skozi tunel in če kdaj slučajno naletiš na radar, sploh nisi pozoren, ker misliš da spet neki brezveze piska.. poleg tega te pred radarsko pištolo ne more rešiti, ker ko stvar zapiska, ti radar že izmeri hitrost. pri stacionarnih radarjih pa tudi ni najbolj uporabno, ker detektor ni dovolj močan in ne lovi tako daleč, da bi lahko pravočasno upočasnil hitrost, če pripelješ veliko nad omejitvijo. ker ko ti stvar zapiska, moraš še pogledat na detektor, če gre za pravi radar ali spet kakšno kamero in preden to narediš, te radar že slika..da pa ne gledaš na detektor in upočasnjuješ zmeri ko zapiska je pa malo neumno..pa še ta model kobre, ki sem ga imel jaz na testu, je imel zelo kratek kabel do 12v vtičnice in je večkrat sam od sebe zlezel iz vtičnice..skratka neuporabna zadeva
 

Rogue

Pripravnik
26. avg 2009
89
0
6
te cobre ne vem če so sploh prirejene za evropske frekvence... se bl splača kkšn detektor za euro zono nabavt.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Hovi, prepočasno. Če maš kako sranje za 100€ najbrz da res. Se ti zdi na tem posnetku, da javi prepočasi. Javi takoj, ko pridem izza griča. Z 150km\h bi z lahkoto bremzal na dovoljenih 90.



Pa policajo bojda nič ne piska. Pa kako mu bo kaj piskalo, če ne oddajam nobenega signala. Jih detektor samo sprejema.
 

BaSe

Zelenc'
22. sep 2007
28
0
1
Citat:
Uporabnik hovi pravi:
mi je kolega posodil eno cobro, ko sem šel na morje in sem bil zelo razočaran..piskalo je vsakih par km čisto brezveze (zaradi varnostnih kamer na bencinskah, bankah, pa tudi drugih, ki so postavljene ob cestah), poleg tega piska cel čas ko se voziš skozi tunel in če kdaj slučajno naletiš na radar, sploh nisi pozoren, ker misliš da spet neki brezveze piska.. poleg tega te pred radarsko pištolo ne more rešiti, ker ko stvar zapiska, ti radar že izmeri hitrost. pri stacionarnih radarjih pa tudi ni najbolj uporabno, ker detektor ni dovolj močan in ne lovi tako daleč, da bi lahko pravočasno upočasnil hitrost, če pripelješ veliko nad omejitvijo. ker ko ti stvar zapiska, moraš še pogledat na detektor, če gre za pravi radar ali spet kakšno kamero in preden to narediš, te radar že slika..da pa ne gledaš na detektor in upočasnjuješ zmeri ko zapiska je pa malo neumno..pa še ta model kobre, ki sem ga imel jaz na testu, je imel zelo kratek kabel do 12v vtičnice in je večkrat sam od sebe zlezel iz vtičnice..skratka neuporabna zadeva

se popolnoma strinjam, kdo ga je imel v uporabi, ve o čem govoriš
wink-1.gif
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Jaz sem tudi kupil taboljši model Cobre (9950 se mi zdi, da je bila oznaka) pa sem ga prodal naprej po hitrem postopku. Junk...
crazy1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
detektorji so uredu....za tistga ki je pač zadovoljen s tem da piska po tistem ko je že bil izmerjen.
No, v nekaj primerih se tudi dejansko obnese in te pred opozori, predvsem pri radarjih ( ne laser pistolce ! ) ,...

jammer je prava stvar,ampak mora tudi pravi, ne pa čang slang varainta.
400€ pa imas orenk stvar.