Človek v "stiski"

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
teli u cityparku so se ful namnozl...

je pa enkrat (ko s eni blo garazen hise) prisel k meni en decko, pa rekel da zbira denar za ogrevanje, da si s punco urejata "stanovanje" (sta dobila v enem bloku en prostor v kleti) in da bi si zdej rad kupil plinsko jeklenko za gretje in kuhanje ker sta ze dobila eno pecko na plin. pokazal je tudi punco (katera je vozicke prijazno pospravljala (tako da je potem drobiz vn poberala)) in jo poklical... pa sta mi mal jokala... in sem jima rekel da nimam denarja da pa imam dva jogurta "viska" ce ju zanima... in sta bla oba fuuul vesela, sta spila tisto na eks... decko se mi je ponudil da pride kaj pomagat delat, da je izucen mizar ampak da ima probleme dobit sluzbo ker je padel na cesto, punca je pa gimnazijka (falirana studenka)

pac celo zivljensko zgodbo sta mi povedala...

no ja...

drugace pa kaksnmu klosarju sem dal kakih 100 sit vcasih... ampak mladim mulcem nikol... sploh pa ne takim ki so sposobni delat...
 

oranzna

Zelenc'
25. jul 2007
2
0
1
samo za citypark se mi zdi, da jim že izgovorov zmanjkuje ... ker da ti vsak teden en bluzi na parkirišču, kako mu je bencina zmanjkalo ravno tam in nima denarja za tankat je pa že malo patetično
bonk.gif
 

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
45
ksz

A se da sploh kako ukrepat proti takim? Kako je to z zakonskega vidika?

Ker to, ko ti nekdo začne nalagat o svojem bolnem otroku in oh-in-sploh podnu od situacije z namenom da od tebe izvleče €, bi se že lahko nekako smatralo za goljufijo in s tem kaznivo dejanje (ali je to prekršek?) ...

Kako bi recimo policaji ukrepali? Verjetno ne bi spljoh ... ali pač?
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Dans hodim pri maxiju pa mi tam neka majhna ciganka zahakla pa še mapo je mela v rokah
hysterical-1.gif


"A lahko samo malo?"
jst: Ne, mudi se mi.
"Pa dej sam mal počaki no?"
jst: A sm ti rekla, da se mi mudi? (pa še moj evil look sm ji spustila
evil.gif
)

pol me je pustila pr mer. Sm pa vidla njeno mat al sestro tm čakat v zasedi, če bi ble kšne frke.
bonk.gif


To bi blo res treba zapret golazen pokvarjeno al pa poklicat policijo naslednjič k jih vidm pa naj oni preverjajo njihove patetične zgodbe.
bonk.gif
 

Patsy

Pripravnik
24. jul 2007
650
0
16
Celje
V BTCju ima ena taka tečna fehtarka stalno mesto pred Merkurjem.

Jaz dam, če imam ampak vsakemu pa tudi ne. Sem pa slišala, da eni klošarji naberejo tudi po 60k (starih sit) v enem dnevu. Očitno se splača. Pa še neobdavčeno je.
evil.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Se strinjam ja. Že tako mi gr na živce njihov pokvarjen, zahrbten in nevljuden pristop. Pa te zasede iz grmovij ipd. Najraje dam kakšnim uličnim umetnikom, prijaznim klošarjem ali pijancem, ciganom pa nikoli.
grin1.gif




btw. the_red_devil .... glede tvoje titule.... če gre za svojilni pridevnik je pravilno bitches´ devil. to kar maš napisano pomeni "[censored] je hudič" pa malo dvomim da si hotel prav to povedati ali pač? :D
 
Nazadnje urejeno:

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Jaz sem bila včeraj v podhodu maxija na kavi in pride do naše mize neka čudna ženska (ne vem če je znala slovensko, ker govorila ni) in pokaže en listek na katerem se je začelo nekaj v stilu z bratom, sestro itd. Niti en je ni pogledal, ker imajo že vsi pol ***** teh bednih for. Ženska je bila pa tolk napedenana, da ne bo kdo mislil, da je bila tipična klošarka ali pa kaj podobnega. Me je že prijel, da bi še jaz mal okol maxija skakala med malico pa zaslužila kakšen extra €.
grin1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Glede na to da sem en cajt vsak hodil po čopovi sem tisto ciganko videl skoraj vsak dan, edino otroci zraven so se s časom menjali. Pride pa babo po "šihtu" iskat cigo v novejšem mercedesu.

Al pa oni klošar ki je dostikrat pred upravno stavbo na mačkovi z napison "lačen sem", na nogah ima 100eur (en obrok na dan za cel mesec) vredne Nike-ice in v žepu vedno Marlboro (ravno tako vrende za en obrok)
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
kaj mislite pa o teh? dobu danes na mail spodnjo vsebino:


Klic v sili ali pomagajte, prosim …


Človeka je dolgo sram prositi za pomoč, vse dokler vidi rešitev v jutrišnjem dnevu. Ko pa se ta zaradi nakopičenih težav, igre usode in ne vem česa še zatemni, ko ne vidiš več izhoda … pa veš, da moraš vztrajati, ker moraš živeti za otroka, takrat pa pade ponos, pade vse tisto, kar te je prej varovalo, da nisi pokazal kako »reven si« finančno in materialno.
Pred kratkim mi je po dolgi in hudi bolezni umrl mož. Ostala sem sama s dvema otrokma šoloobveznim in 21 letnim kateri je brez zaposlitve, oba sta astmatika, in otroka s posebnimi potrebami, v socialnem stanovanju. Ker sem sama invalidka III. kategorije, znaša moja pokojnina 342 evrov. V času moževe bolezni, ki se je vlekla nekaj let, najprej operacija srca, imel je tri bajpase, pred dvema letoma pa še rak, ki ga je sedaj pokopal, so nama s sinom za njim žal ostali številni dolgovi, med drugim tudi pogrebnina. Ker ne vidim več izhoda in ker ne morem preživeti, se z gorečo prošnjo obračam na vas, dragi bralci, za pomoč.
Vesela in hvaležna bom za sleherno pomoč v kakršnikoli obliki.

Naši podatki so: Mihelca Bajriæ Suad Bajrič in Adi Bajrič, Bistriška c.58, 2319 Poljčane.
E_mail: pomoc.druzini@gmail.com

Na tej povezavi si lahko preberete članek ki je bil objavljen v Slovenskih Novicah o naši družini:
http://www.delam-dobro.si/forum/files/bajric/bajric.pdf







TRR: 02281 – 1529062774 Nova Ljublanska Banka
Lastnik računa: Bajrič Suad


kaj mislite? je res taka kriza? ali zopet trudijo izkoristiti naivnost dobrih ljudi? poznam namrec tudi primer zenske ki je bila v Novicah pa ji nic ne manjka, denarja ima pa vec kot vecina njenih sosedov (in tega ne skriva)...
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Če so res tako revni, je tele bajpase sigurno krilo obvezno zdravstveno zavarovanje (niso šli na privat).



Če je tako, naj za pogrebnino tudi terjajo iz taistega obveznega zdravstvenega zavarovanja.

http://e-uprava.gov.si/e-uprava/dogodkiPrebivalci.euprava?zdid=790&sid=446



Torej,



BUČE.



PS: Pa 21.letnik naj gre zdejle na sezonska dela. Breskve so se pravkar končale, kakšen hmelj bo pa kmalu...
 
Nazadnje urejeno:

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.089
2.188
113
v lokalni ostariji
hja tudi jaz tako razmisljam... ampak pogreb drzava "casti" samo v osnovni obliki... ce so se pa oni izmisljevali pa je njihov problem

ni mi pa jasno kaj je zdej z avtom? a so ga prodal pa tako poplacal pufe? zakaj sin ne dela...


in ja... najbolj revni so tisti za katere si sploh mislit ne moremo oz ne vemo za njih ker zivijo iz dneva v dan tiho in ponizno...