Človek v "stiski"

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
45
Ahem, danes v City Parku, v drugem nadstropju garaže ... mlajši model v kratkih hlačah, kratki majci, blond, na kratko postrižen in s "fegi taško", bojda iz Sevnice. Me ustavi ravno ko sem hotel sesti v avto in me povpraša, če mu lahko posodim kaj ojrou. Ga pobaram zakaj pa in začne štorijo: Ja je peljal ženo v klinični center, ker ma sin epilepsijo in so mu iz avta ukradli denarnico (prisega da je pustil odprta okna samo za 2 cm) pa rabi keš ker nima benza, je jokal.
Pa ga vprašam, kako to da je prišel ravno sem vse od kliničnega centra. Za trenutek je malo zmedeno zamežikal, pa rekel da zato ker je tu več folka ... sem mu rekel da mu ne verjamem in se odpeljal.

Ne vem, mogoče sem bil ful bastrd in je bilo vse res, ampak me žal ni prepričal. Poleg tega pa sem imel eno podobno izkušnjo iz letališča v Nici, kjer sem budala enmu tipu dal keš, da "pokliče domov, ker so mu ukradli denarnico in nima niti za taxi, pa žena ga zunaj čaka z malim frocem in še noseča in bla bla ... ". Sem ga videl čez deset minut še enkrat, ko je fehtal pri nekih drugih ljudeh ... kako je šprintu ko sem policaja poklicu!

Od takrat naprej sem bolj previden. Ga je morda še kdo srečal?
 

jakao

Pripravnik
19. jul 2007
406
0
16
nokia
ne, je pač tipičen fehtar, verjetno odvisnik, začetnik, ker ima slabe izgovore. Najboljš mu pomagaš, če mu nič ne daš.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Jst takim čist nč ne dam. Ne rečem, ad ti direkt reče, da rabi za pir al kokrkol, sam nekim "bogim revežem, ki morjo v bolnco pa ni benza pa bajta jim gori in nekdo jim je mobitel ukradl, medtem ko je hčerka, ki je na smrt bolna bruhala" pa ne dam čist nič. sam naprej hodim.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
takšni na koncu končajo z krajo po veleblagovnicah, ropanjem ljudi in na koncu z vdiranjem v hiše.

Jst kr živčn ratam če pristop klošar do mene pa mi reče za denar, ker rabi kao za avtobus, pa vsakem rečem, pa dej nehi no reč da rabiš za liter pa ti dam pa fertik, sej vsakiga zastopm če je žejn.
nahrung002.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.747
2.032
113
za šankom
kot so že drugi rekli je tip verjetno odvisnik.takih zgodbic slišiš preveč povsod po sloveniji.okoli vseh večjih nakupovalnih centrov in garaž je polno takih fehtarjev
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Hja danes te nič več ne sme presenetit.Jaz sem avtobusni šofer,pa je pred časom prišla k meni na busa starejša ženska okrog 60 let stara.Mi reče da je ali zgubila denarnico ali pa so ji jo ukradli in ali se lahko pelje z mano brez da mi plača.Seveda sem jo vzel sabo.Presenetlo pa me je ko je ženska šla dol z busa,saj ji je denarnica štrlela ven iz žepa jakne.Jaz ženski rečem gospa denarnico ste zgubili? Ona pa Ja.Pa ji povem jaz sem jo našel glejte v žepu jo imate.Ženska pogleda in vidi da se denarnica vidi ter na brzino stopidol z busa.Meni pa je šlo na smeh
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.636
449
83
Tolmin
Jaz imam zanimivo izkusnjo z klosarji iz Kopra
smile-1.gif

Seveda so vse povprek fehtali za drobiz in mene z familijo ravno tako.Seveda so potrebovali denar "za hrano"
wink-1.gif

Takoj sem jim razlozil,da za par tolarckov ne dobis niti dva deci
smile-1.gif

Seveda sem odprl skoraj prazno denarnico in jim dal takratnih 1000 sit in jim zabical,naj kupijo kaj boljsega kot "Janeza".
Veselje je bilo nepopisno,sploh cez eno uro,ko sem se vracal in so mojega jurja ze unicevali.
Drugace pa denarja ne dajem,morda kaksno napitnino-ce je lacen bi mu raje kupil sendvic,ce rabi kaj narediti sploh ni problem,denar pa tudi jaz pretezko zasluzim in sploh prehitro porabim
wink-1.gif
 

che

Pripravnik
20. jul 2007
169
1
18
rekel bi mu da naj vozi za tabo do črpalke in mu tam natočiš za 10€ benza,,,, hitr bi si premislu
aplauz.gif
 

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
45
Citat:
Uporabnik shift pravi:
kot so že drugi rekli je tip verjetno odvisnik.takih zgodbic slišiš preveč povsod po sloveniji.okoli vseh večjih nakupovalnih centrov in garaž je polno takih fehtarjev

Nisem si mislil da je to že tako razširjeno tu pri nas. Ponavadi sem take "zgodbičarje" srečal samo v tujini. Pri nas sem imel opravka samo s starimi dobrimi klošarji, ki so fehtali za "sendvič", zato me je tale tako presenetil.

Mi grejo pa močno na organ taki osebki, ki izkoriščajo dobroto in naivnost ljudi.
uf-1.gif


@Che:
evil.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.870
1.321
113
JAz imam poln ku.rac organiziranih ciganov, ki strašijo s plastičnimi mapcami po Čopovi, Pršernovem trgu, itd. Danes sem jih naštel pet po tamalem. Prav na organ mi grejo.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Ksz:
Najhujši so tisti pred KC, že tko si ves nikakav ker greš v bolnico al pa na obisk komu pol ti pa začenjo na parkingu najedat jooooooj.....marš delat j.bemu.....najlažje je fehtat...grrr
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.870
1.321
113
Citat:
Uporabnik gas pravi:

kakšnimi mapcami?' Dej mal razloži..




Ja notri so običajno "avtentična" zdravniška potrdila z žigom, da njeni oz. njegovi sestri raste tretja joška na čelu, zato nujno potrebujejo denar. Pa take podobne nabuloze, ko pa vidijo policaje se pa razbežijo kot megla. Ravno prej opazoval kako je starejši cigo vozil malega cigota v vozičku, očitno nadzoruje ostale podložnike, ki fehtarijo, je uletela kibla so se razbežali kot podgane, vsak v svojo stran, ata cigo je tako pospešil, se mi je zazdelo, da so na vozičku zacvilile gume od silnega pospeška. Mater jim.....





EDIT

Typo
 
Nazadnje urejeno:

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Tudi name se je enkrat spravila manjša gruča ciganskih otrok s Koželjeve, če imam kej denarja in ne vem kaj pa sm rekla da ne in potem so kar za mano začeli hodit, da kaj delam v City Parku, če nimam denarja pa take in sem se jih losala tako, da sm klicala 123 kao da kličem policijo. Prav neverjetno kako so se razbežali. Jih v dveh sekundah ni bilo več. Majo v krvi očitno
bonk.gif




No teli reveži s tretjimi joškami, s sestrami z levkemijo in podobnimi kretenizmi so pa tudi bolni v glavo. Enemu sem rekla, da se pri nas zdravljneje financira iz zavarovanja, kolegica pa je pripomnila, da sliko (bele!!) deklice brez las kažejo že 8 let in, če še kar ni umrla? Niso bilio prav nič veseli takega komentarja
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Medo

Fizikalc
24. jul 2007
2.935
0
36
45
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
... Niso bilio prav nič veseli takega komentarja
grin1.gif

A tuki si pa pol ti laufala?
smile-1.gif


Ah yeba ja, sam če ti ta zapečeni neki tupijo vsaj takoj veš da neki ne štima. Če pa ti en "normaln" neki naloži, je pa že zadaj tisti tečen občutek - kaj pa če je vse res?
frown-1.gif
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Mene je enkrat dobila ena taka, pa začela nakladat, da ima njen sine levkemijo in da rabi denar za zdravljenje (nekih 2mio SIT). In ker sem ravno kake pol leta pred tem končal dolgotrajno zdravljenje zelo podobne bolezni, se mi je kar stemnilo pred očmi in sem ji povedal, kar ji gre. Prokleta banda ušiva!

Da bog da, bi res dali skozi to, kar mora bolnik na onkologiji prenašat. Bomo videli, kdo bo potem fehtal.
ne-ne-1.gif
 

creep

Fizikalc
19. jul 2007
1.306
50
48
42
www.lampret.net
Če pride kdo do mene, da rabi sendvič, ga niti ne šmirglam. Mene ne bojo meli za norca.

Se je pa zgodilo, da je pristopil k meni klošar in mi potožil, da je dan dolg, on in njegova klapa pa zelo žejni. Pa sem mu rade volje dal par 100 SIT za litrco. Če ni vsiljiv in lepo vpraša, zakaj pa ne.