City Navigator EU NT/NTU 2014.40

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Po nasvetu @Basty-ja, dam na ključ mapo ,System in mapo Garmin v kateri mora biti .xml file, potem pa samo copy/paste.
Na GE pa daš komando "naloži na napravo". Tako sem jaz včeraj naredu in je vse o.k. Imam vse posodobljeno, samo na napravo moram še kopirat.
 
Nazadnje urejeno:

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
@snecer nuvi 3590 nima mape garmin, ampak system. Poleg tega ni nikjer datoteke GarminDevice.xml. To kar si ti opisal sem jaz delal na 765-ki.

P.S. Mogoče, pa ima mapo garmin in notri GarminDevice.xml. Moram pogledat ko pridem domov. V mapi system so tudi neki .xml fajli.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem včeraj imel doma Zumo350, ki ima tudi mapo .system tako kot vsi novi Nuviji.

In poiskal sem GarminDevice.xml ima ga v eni mapi, malo poglej, jaz sem prepričan, da je bila to mapa garmin

Skratka GarminDevice.xml ima tudi tvoj nuvi.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
OK. Sem našel mapo Garmin. Samo prekopiraš in zaženeš GE. Nekaj me še zanima. Zakaj mi GarminMapUpdater_v3.0.11 takoj najde SD kartico kot napravo, medtem, ko pa GarminMapUpdater 3.2.2 je ne najde. Ali mi bo v3.0.11 ravno tako naložila vse potrebne datoteke? Ni mi za čakat 2 uri, da bi videl.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz delam z Garmin mapupdaterom 3.2.2, je pa v GE ista zgodba verjetno.

Če daš xml datoteko v mapo \garmin\ na kartici, bo tja updater naložil čisto vse datoteke...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@Zakon

Če imaš na nuviju dovolj prostora za karto in dodatke ti ponavadi mapupdater 3.2.2 ne ponudi možnosti nalaganja na SD medtem, ko starejši ponudijo.
Vse verzije mapupdater pa prenesejo vse kar je potrebno oziroma tiste datoteke, ki so vpisane v Garmindevice.xml

@Leon2007

Samo mapa Garmin je dovolj na SD ali USB, ne rabiš ničesar druga, če že potrebuje mapo .System jo bo ustvarilo samodejno.
Mape .System pa ti windows ne dovoli naredit ročno zaradi tega, ker je v imenu na začetku pika.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Ne saj men je vse nardil, verjetno pa z moje strani tiskarski škrat. Bolj ko razmišljam bolj se mi zdi, da res ne bi potreboval celotne sistemske mape kopirat na USB. Jaz sem takrat delal po @Basty-jevem predlogu.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Še enkrat, samo GarminDevice.xml datoteko rabiš, tam not je vse o napravi...
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
CN prerelease in ta uradna sta identični do potankosti
wink-1.gif


Torej, naknadnih sprememb ni bilo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Še vedno ima porodne krče, ampak vsaj karte zaenkrat prenese kot mora, čeprav mi ni jasno zakaj stare karte ne odstrani iz Pc ampak zraven naloži novo tako, da imaš potem obe na voljo in seveda posledično ti zasede več prostora na disku kot je potrebno.

Mapupdater pa lepo odstrani staro pred nalaganjem nove karte na Pc.

Če povzamemo vse skupaj, po nešteto novih verzijah GE še vedno ne deluje kot bi moral in tudi zvoke, ki so na voljo v My Garmin ne ponudi za prenos, čeprav na uradni Garmin strani piše, da si ga lahko preneseš z GE.
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
KSZ... Jaz sem uporabil Mapupdater ker GE ne podpira proxyja. Na PC mi je nalozil Basecamp ne pa tudi zemljevidov kljub temu da sem oznacil da zelim zemljevide tudi na PCju. Kaj ni pri BC tako da moras imeti priklopljeno napravo da lahko brskas po zemljevidih in naredis route ?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.583
690
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik janezpesec pravi:
Kaj ni pri BC tako da moras imeti priklopljeno napravo da lahko brskas po zemljevidih in naredis route ?

ne-ne-1.gif
Lahko imaš normalno inštalirane karte in jih BC vidi tako kot MS.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Citat:
Uporabnik janezpesec pravi:
KSZ... Jaz sem uporabil Mapupdater ker GE ne podpira proxyja. Na PC mi je nalozil Basecamp ne pa tudi zemljevidov kljub temu da sem oznacil da zelim zemljevide tudi na PCju. Kaj ni pri BC tako da moras imeti priklopljeno napravo da lahko brskas po zemljevidih in naredis route ?

Torej si dal pikico tam pri " naloži na napravo in Pc" ali si slučajno samo dal zgoraj na napravo in spodaj označil, da ti naj pusti datoteke na Pc po nalaganju ?
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Izbral sem nalozi na napravo in PC. Mozno da ga je kaj Sandboxie zmedel, sicer BC je lepo nalozil.
 

joshyslo

Pripravnik
Izključen uporabnik
30. jun 2008
250
4
18
sem opazil da mi ni preneslo slovenije z prejšo različico z tole pa bom zdaj probal. a je potrebno karte zbrisat dol ker sem dal ponovno namestitiev in mi še vedno ni dodalo karte slovenije.
 

joshyslo

Pripravnik
Izključen uporabnik
30. jun 2008
250
4
18
full eu z GE

prilagam sliko kaj vse je naložilo gor
zakaj imam naložen fajl gmapdem prej tega ni bilo gor