Citroen servis

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.390
5.421
113
Torej imam berlingeca. Počasi bo treba na servis. Kupila in prej servisirala na Avtomerkurju, ker sem delala v LJ in so mi lepo dali zjutraj za taxi, tam pa ni bilo potem treba parkirnine plačevati. Po službi šla iskat. Nikdar z avtom nič narobe, tudi zdaj ne, gre za reden servis, ampak ne delam več v LJ in se mi ni za gajslati tam več. Sem iz KR. Kam naj grem? najbližja in najbolj očitna izbira je citroen pri remontu, druga opcija je Jenko v Cerkljah.

Kam vozite citroene, samo ne mi dobesednega kozolca ponujati...
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Jenko bi naj bil eden izmed boljših Citroen servisov pri nas, osebnih izkušenj pa nimam...
 

asko

Fizikalc
22. jul 2007
2.565
3
38
Na Gorenjskem bi jaz definitivno Jenko Cerklje, v Lj-okilica pa Jerovšek Grosuplje ali Merlak Vrhnika (DrenovGrič)
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.390
5.421
113
Kranj in okolica, prosim. Ker, če bi LJ bila opcija, bi vozila, kamor sem ga do sedaj. Za Jenka sem slišala že pohvalne besede, sploh ko je treba porihtat kaj, kar prej ni nobeden drug znal, ampak ta pri remontu me je mikal, ker si mislim, da pri menjavi olja ipd pa res ne more kaj dosti zafrkniti. Je pa na poti dom-služba praktično...
 

spenstar

Fizikalc
2. sep 2007
964
116
43
Za olje pa ti ni treba komplicirat na kateri servis peljes, samo preveri, da ti bodo dali isto/pravo olje notri.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Jabe pravi:
Kranj in okolica, prosim. Ker, če bi LJ bila opcija, bi vozila, kamor sem ga do sedaj. Za Jenka sem slišala že pohvalne besede, sploh ko je treba porihtat kaj, kar prej ni nobeden drug znal, ampak ta pri remontu me je mikal, ker si mislim, da pri menjavi olja ipd pa res ne more kaj dosti zafrkniti. Je pa na poti dom-služba praktično...
Samo v razmislek: s serviserjem je fajn imeti ''zgrajen odnos'' preden pride do sranja. Te namreč vseeno malo drugače gleda, če si pri njem servisiral vse in potem prideš z neko orenk težavo, kot pa če prideš k njemu prvič z orenk težavo.
In še nekaj: s tem odnosom, saj pri menjavi olja ne more nič zafrknit in če veš, da ni ravno dober serviser oz nisi zelo zadovoljen z njim, mu praktično dovoliš, da s slabim delom nadaljuje in ne spremeni ničesar (ne pravim, da Remont dela slabo, nimam izkušenj z njim, da ne bo pomote). Če ti ni zelo odveč pojdi tja, kjer imaš dobro izkušnjo/referenco. S tem tudi nagradiš serviserja, ki dobro dela.
Merlak recimo lahko tudi sam svetujem (družinski servis, izredno korektni, pošteni in so se potrudili tudi s kulanco v korist stranke), AvtoMerkur pa za Citroena ne (je bila precej šokantna izkušnja tam, zadeva se je rešila šele z vključitvijo Citroen Slovenije v primer). Za Jenka sem pa tudi sam že slišal več pohval.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.390
5.421
113
No, Jenko potem... Za onega drugega nič ne vem. Nisem slišala ne dobre ne slane besede, kot da ga ni. Zato sem vprašala.

Hvala vsem za pomoč in nasvet.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Avto City v MB je bil včasih ok, potem pa je šel rahlo v [cenzura], ker bi naj večina sposobnih odšla k Selmarju v CE.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik cizy pravi:
Avto City v MB je bil včasih ok, potem pa je šel rahlo v [cenzura], ker bi naj večina sposobnih odšla k Selmarju v CE.

Selmar Citroen je obup. Nesramni, leni, zadircni. Pa imamo dva Citroena, ki ne gresta nikoli vec tja.

LP
 

astra_boy

Pripravnik
15. jan 2008
127
0
16
Jaz vozim k Jenkotu Berlinga že 3 leta.
Pripeljem avto počakam se malo sprehodim, da naredi servis, plačam in odpeljem.
Prednosti: Možakar dela sam in ima še enega zaposlenega. Se pravi nobenih šolarjev, ki se učijo na tvojem avtomobilu.
Pa še cenejši je kot na Laborah.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Huh, potem pa nevem kaj bi priporočal v tem območju.

Nekateri so baje zadovoljni s Petovio v MB, ampak nevem zakaj imam grenak priokus okoli njih, morda zato, ker vem kakšni avti gredo vse skozi tehničnega tam.
grin1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.563
8.911
113
Kakorkoli obrneš je Jerovšek dr Citroen. Ko maš enkrat takega serviserja, je živoljenje lepše. Podobno kot sem mel za Fiata Kavčiča.
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Citat:
Uporabnik kalbo pravi:
Kakorkoli obrneš je Jerovšek dr Citroen. Ko maš enkrat takega serviserja, je živoljenje lepše. Podobno kot sem mel za Fiata Kavčiča.

Jaz tudi priporočam Jerovška. Ko enkrat spoznaš tisto storitev je žilvjenje prec lepše. Avtomerkur imam jaz čez cesto kjer imam prostore, pa ne grem več tja ker sem mel slabo izkušnjo na meji z norostjo.
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.519
59
48
Kranj
Jaz tudi vedno kar na servisu počakam tisto urco. Malo z mehankarjem podebatiraš o avtu potem greš v salon kjer dobiš kavico in s prodajalko ene par avtov skupi pregledata pa kakšno tehnično rečeta
wink-1.gif
. evo pa je avto že fertik.
Ene par dni pred servisom pokličem in si izberem željeno uro da gre avto direkt v delavnico. Ravno včeraj bil tam
smile-1.gif