Citroen C5 airscape

BigBoss

Pripravnik
12. okt 2007
192
0
16
Posavje
Danes so predstavili serijskega C5 - na notranjost bi lahko imel malo pripomb, ampak v splošnem - super avtek

3.jpg

1.jpg
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.837
4.344
113
Karavan se še malo bolj dopade




Notranjost je pa tud fajn, zanimiva razporeditev zračnikov,

res je pa stikalo za vse štiri mal nerodno postaljeno...

aplauz.gif
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Sploh ni. Saj ga ne uporabljaš vsak dan*. Avto je pa najlepši francoz v tem razredu. Peugeot 407 in Renault Laguna (
hysterical-1.gif
) se skrijeta. Karavan mi je pa celo bolj všeč od recimo novega Mondea.


* Ja, določilo v našem ZVCP je debilno in ga ne upoštevam.
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Oooo, ko sem se že "bal", da bodo spet udarili mimo, so me zelooooo presenetili. Avto ima še vedno Citroenovo dušo, odštekan dizajn in kar je najbolj pomembno še vedno ima hidravliko
aplauz.gif


Nemci lahko samo sanjajo, da bo Citroen hidravliko umaknil ven iz avta in šel na špartanske fedre.

Ampak, kaj se kdo spomni kakšne so bile spy slikice od tega avta? Na tistih slikah je zgledal katastrofa,tukaj pa ulala.
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Res lep avto, karavanska različica je še lepša od limuzinske. Mogoče se v limuzini v zadnjih lučeh vidi še kakšna podobnost z drugimi znamkami avtomobilov. Pri karavanu pa je prav svoja oblika. Mogoče luči malenkost spomnijajo na C4 Picassa.

cheer.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Po dolgem času, končno spet en Citroen, ki je na pravi poti..., ne, da caplja v Nemški senci in ni ne tič ne miš.
Tole je res lep izdelek, sploh notranjost je 1A. Če bo cena vsaj približno podobna, kot pri dosedanjem C5, se nimajo česa bati.
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
sej citroen že ima butični izdelek C6 k glih ene par 10 kosov prodajo na mesec
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
dOST lepši od nove lagune, ki sem jo videl na avtocesti. O fuj, kakšen gravž od avta.
 

Antonio

Pripravnik
21. avg 2007
125
0
16
42
Nekje v daljavi
Morem priznati, da me presenečajo v Citroenu....imajo kar dobre avteke, vsaj izgled je ratal dober....ampak me prav zanima, kakšna bo kaj kvaliteta teh novih c5...drugače bo pa suv tudi zanimiv od citroena....


p.s. kdaj pa tole pride kaj k nam v prodajo....
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Meni je tudi zelo všeč tale novi C5. Prejšnji mi je bil bolj tako-tako. Noro všeč pa mi je C6, tak gangsterski avto. Ima nekaj na sebi, tako kot je imela DS-ka
srce-1.gif
. Nekdo pred mano je nalepil posodobljeno DS, ali je to fotomontaža, koncept ali kaj več? Praktično avto iz 60-ih let prejšnjega stoletja, posodobljen za današnje čase.