Čiščenje usnjene sedežne garniture

enageM

Pripravnik
5. avg 2007
143
0
16
Novo mesto
Pozdravljeni! Podobne teme tu gor še nisem našel, zato kar takoj k vprašanju. Kakšno čistilo, oz. šampon obstaja za usnjene sedežne površine, za npr. odstranjevanje t.i. mikro umazanije, ki se ščasoma utre v usnje? Pri "najboljšem sosedu" sem kupil lotion od Erdal-a, vendar je to žal samo negovalno sredstvo. Sedežna se res sveti in je prijetnejša na otip, vendar osnovnega "problema" nameč še nisem rešil. Torej kakšno čistilo uporabiti, oz. katero mi priporočate za nego teh stvari?
rolleyes-1.gif
 

sugardaddy

Ranjen'c
21. sep 2007
290
0
16
123
Sam sem pri nakupu sedežne Proizvajalca Tom, dobil poleg še dve flaški (ampak res mini varijanta).Eno je sredstvo za čiščenje, drugo pa sredstvo za negovanje usnja.
Sem pa zadeve porabil že pri prvem čiščenju, tako da tudi sam iščem neko nadomestilo.


lp
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.986
5.097
113
To tudi mene zanima, ker sem ravnonaročil novo usnjeno sedežno. Sicer so mi obljubili da zraven tudi dobimčistilo in inpregnacijo, samo mislim da bo tudi to v mini/mikro flaški. Tako da me res zanima kaj kupiti za nagovanje usnja.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.208
1.827
113
nanjpre jo očisti nato zaščiti. Če boš delal obratno boš na umazaniji naredil sloj, ki bo preprečeval učinkovito odstranjevanje umazanije.

Osebno bi se stvari lotil kar z mlačno vodo, notri malo milnice, ter eno nežno krpo (za kaj trdovratnejega pač povečaš pri tistem delu količino milnice).

Zadeva mora funkcionirat. Usnje kot tako pa je še najmanj občutljivo na vodo oz. vlago.
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Tisto zadevo od Tom-a, ki jo je omenil sugardaddy, se da kupiti v salonih s Tom-ovim programom.

klik
 

sugardaddy

Ranjen'c
21. sep 2007
290
0
16
123

Dej prosim mal več napiš, kako zadeva zgleda, pa kako se uporablja, mogoče kakšno slikco pa to
smile-1.gif

Je to sredstvo samo za čiščenje, al je tud za nego usnja
confused-1.gif

Mislm kam gre ta svet, zdej bo pa folk za amwayevci pa networkovci lazu, da bo lohk kej nabavu
hysterical-1.gif



lp