Chrome in težave z googlovim iskalnikom

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Mojemu Chromu se je zgleda zmešalo ali pa sem dobil neko sranje, ki ga noben ne prepozna (MBAM, Spybot, nameščen imam Bitdefender). Skratka stran z rezultati je čudna, pol stvari ne prikaže, v Google se ne morem logirat (nič se ne zgodi), funkcija 'Iskanje slike preko Googla' sploh ne prime, pri URL-ju pa je namesto slikice ključavnice samo beli listek. Uninstaliral sem Chrome, pobrisal vse sledi za njim, pobrisal celo mapo... pa nič ne pomaga
jezen.gif


Spodaj je slika za primerjavo med Chrome in Firefoxom:





Kakšna ideja?
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Si v Chromu vpisan z Googlovim računom? Če si, se izpiši pa povej če je še vedno enako.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.576
685
113
toti Maribor
Za začetek izklopi adblock, da vidiš če morebiti ne dela on težav. V kolikor bo z izklopljenim adblockom OK, potem pojdi v nastavitev le tega in poglej malo filtre. Lahko, pa ga izklopiš na googlovi strani.
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Probajte se izpisat iz Goole računa v chromu! Nekaj časa nazaj je to povzročala neka napaka na njihovem serverju, ampak samo za nekatere račune.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
V google račun se niti vpisat ne morem, kaj šele izpisat. Enako naredi tudi če ne samo izklopim adblock ampak odstranim čisto vse dodatke...
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Tole po moje ni problem pri tebi v brskalniku. Dejansko je različna vsebina v obeh primerih. Lahko, da chrome naleti na en server, ki servira drugo verzijo iskalnika. Google je tudi znan po tem, da veliko uporablja A/B testiranje.

Za začetek pobriši cache in cookije. Pa jezik spremeni.Na eni sliki imaš slovenščino, na drugi pa angleščino. Lahko pa tudi poskusiš preko proxy-a.

Meni sicer chrome pokaže isto fot FF na tvoji sliki.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Zadetki vem, da so včasih različni malenkost ja, ampak manjka na desni recimo povzetek filma, ki je vedno bil. Pa zvezdice od IMDb itd.

Jezik imam angleški, ker imam chrome angleški (oz. vse programe na kompu), FF sem potegnil slovenski dol samo za probo.

Pobrisal sem pa čisto vse - odstranil Chrome, pobrisal njegovo mapo, preiskal register s CCleanerjem in WiseCare, da je odstranil vse cookie, registry keye...
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Kakšen mesec dni nazaj so eni imeli popolnoma enak problem, pa je Google popravil nekaj dni nazaj. Je bila pa finta ravno z določenimi računi vpisanimi v Chrome (ne v brskanju po gmail ali google recimo, ampak chrome kot brskalnik), ampak če si probal kot gost to zgleda ni to. Ampak glede na to, da je problem identičen je pomojem problem pri njih. Je pa bila tema na njihovem support foromu, ampak njim je z drugimi računi delalo, samo z točno določenim ne. Kaj pa če probaš brskat po google.co.uk naprimer?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Bom preveril, hvala. Sem probal namestit tudi novejšo beta verzijo, pa je bilo enako.

Na co.uk je enako, na prvi strani se lahko vpišem, potem ko dam nekaj iskat, je pa spet isto sranje in spet kao nisem vpisan. Je pa zanimivo, da če kliknem na zadetke slike, video... pa me spet napiše, da sem vpisan. Najbolj me skrbi, da imam kako dobro skrito sranje na računalniku, pa čeprav sem zagnal še Hijackthis in online scannerje od NOD32, Trend Micro in F-Secure.
 

b_t

Pripravnik
17. okt 2007
306
6
18
Na Chromu ti kaže rezultate iskanja videoposnetkov, v firefoxu pa splet.