Cheaper & More

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Prejšnji teden sem prvič uporabil to storitev. V petek je blago prispelo v skladišče (UK) in sedaj čakam, da se pojavi v C&M sistemu. Upam, da bo vse šlo tako kot more it.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Pokliči C&M in jim povej težavo, boste že rešili nekako (recimo s tvojim pravim imenom).
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
tudi mene zanima za tesco kaj napišem sploh FIRST in SECOND NAME.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Napiši pač tisto kar ti spusti sistem "skozi", ter nato kasneje v profilu popraviš. Tako sem jaz sprva mislil, da je ampak mi tudi pri urejanju profila ko sem bil že logiran v sistem ni pustilo spremeniti kot bi želel.... Je pa potem nekako avtomatsko bil že celoten moj profil izpolnjen tako kot mora biti, če boš šel pod "My Account" ->"Manage my address book".

Se pa je pojavil drug problem, ko daš kaj v košarico in hočeš kupiti zadevo ponovno pregledaš naslov kam naj bi poslali in imena niso popolna, vendar tukaj lahko spremeniš ročno točno v to kar so ti napisali v email
wink-1.gif
Jaz sem včeraj hotel nekaj kupiti z MC, pa mi je sistem zavrnil v smislu "you are not authorized for your card", tako da ne vem ali imajo kakšne probleme ali jih tale nasov čuden zmoti??? Kartica je OK, ker normalno plačujem preko paypal-a tudi npr danes...itd.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
First name:Viva Xpress Logistics UK Ltd.
Last name; MIHNOV-1234(ker ne sprejme številk jih lahko spustiš ter jih vpišeš kasneje oz. greš popravit v profil pod Manage my address book)
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Je izvedljivo, da na Cheaper & More zberejo več tvojih naročil in ti jih pošljejo skupaj?
 

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
Z njihove strani:

Citat:
C&M MailBox vam omogoča, da vaše pošiljke zadržujete in zbirate v vašem »poštnem nabiralniku« v angleškem ali nemškem C&M logističnem centru. Ko ste tako zbrali vse pričakovane pošiljke, si jih pošljite domov – občutno ceneje, kot vsako zase.

Za združene pošiljke velja naslednja formula:
Cena prevoza združene pošiljke = cena po ceniku za skupno težo združene pošiljke + 2,5 EUR za vsako pošiljko dodano v združeno pošiljko.

Primer: 4 pošiljke skupne teže 3 kg
Cena = 28,99 EUR + 3x2,5 EUR = 36,49 EUR

POZOR: C&M ima dva logistična centra - angleškega in nemškega. Združujete lahko samo pošiljke znotraj enega centra, mešano pa ne.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
tudi jaz imam 3 zadeve od 3 različnih prodajalcev na amazonu.uk....poslal bi si na uk naslov....kako se točno to združi v 1paket zaradi stroškov?
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Vse pošlješ na tvoj C&M naslov, pa potem ko se ti pokažejo paketi znotraj nadzorne plošče, izbereš "zadrži"...
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
aha kewl, kaj pa na amazonu ti takoj trgajo keš preko vise? verjetno da....potem pa še C&M zaračuna posebej svoje.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Ti plačaš normalno vse takoj (se pravi blago+poštnina do angleškega naslova, lahko je tudi free če ima tako urejeno prodajalec)..oz. kakor ima spletna trgovina pač to urejeno, pri C&M plačaš kasneje samo stroške poštnine iz ANG/DE do SLO, ta je pa odvisna od teže.
 

sung

Pripravnik
10. dec 2011
323
0
16
Malo stara tema vendar vseeno ... nikoli do sedaj nisem uporabljal te storitve, pa me zanima kaksni so stroski po ceniku ce sam opravim nakup? Se pravi gledam zgolj cenik dostave ali tudi njihovih storitev?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
samo dostava. če se prav spomnim je nek informativni izračun na strani...

drugače pa, ko ste ravno na vrh to temo privlekli. same pohvale! je šlo nekaj narobe (poškodovana pošiljka) pa so se zelo potrudili, da smo z nemci prišli o ene pametne rešitve.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Hm mi pa ravno od petka iscemo posiljko,.... v petek dostavljena,... pa jo do sedaj se niso nasli...na maile pa tudi odgovarjajo na vsake 2 dni
frown-1.gif
 

nuvi3790

Fizikalc
30. jan 2012
1.669
6
38
Rogaška Slatina
Citat:
Uporabnik sung pravi:
Malo stara tema vendar vseeno ... nikoli do sedaj nisem uporabljal te storitve, pa me zanima kaksni so stroski po ceniku ce sam opravim nakup? Se pravi gledam zgolj cenik dostave ali tudi njihovih storitev?

Tule si poglej njihov cenik http://www.cheaperandmore.com/cenik
Zelo zadovoljen z njihovimi storitvami in vse se da zmenit z njimi, pa še telefonsko imaš napisano zgoraj, priporočam
smile-1.gif