Cerkvene zadeve

I

Izbrisan uporabnik #9334

In nadaljevanje : ko sem služil vojsko, sem bil graničar in sem bil eno leto v popolni bojni pripravljenosti, zbojno municijo in dovoljenjem za ubijanje (v bistvu - ukazom !), saj sem služil ravno 81. leta, ko je Kosovo zacvetelo.
Kasneje ko sem bil že doma in potem na orožnih vajah, smo imeli v vodu enega smotanca, ki - - - nikakor se ga ni dalo sprejeti ( ! ) kot soborca v skupino. Pa mi je rekel kaplar : " Ti, če bi pa zdajle počilo, bi pa jaz najprej tegale spekel, bolje takoj zdajle kot pa da bi kasneje on kogarkoli iz hrbta!"

Veš, še danes mi gredo mravljinci gor ob spominu, toda - ko si tam in takrat, je to tako. Ko je pa mir in se imamo kao vsi radi - ste pa nekateri nadvse pametni.

Zato te ne spoštujem !
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
"Kristovo vero so nam prinesli naši sovražniki iz odurnih političnih razlogov, zato da bi Slovence razdvojili, premagali s pomočjo krščanskih poganske in nadvladali oboje.
Začetek krščanstva je na slovenskem tudi začetek politične in narodne sužnosti."

Janez Trdina
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.987
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Bolj je problem da si ti sramota in te je lahko sram ker se imaš za PATRIOTA. Kdor je patriot je ponosen na vse SLOVENCE ne pa na kripla broza in gošarje! Pravi partizani so mrtvi, preživeli so samo srbofili! Zanimivo da se pri tistem mafiozu ne oglašaš!
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Ponekod niti ne skrivajo svojih namenov:

36879_255071913_59cdebc4165ab_tgssihygsnoz__700.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto