Cerkvene zadeve

I

Izbrisan uporabnik #488

http://www.rtvslo.si/lokalne-novice...kipa-krizevega-pota-v-radljah-ob-dravi/450042

ne podpiram sicer uničevanja vsepovprek, vendar pa me ne moti, če "pogan" uniči katoliški spomenik, ima vso pravico..

gimnastičarja pa je pustil pri miru, že itak dovolj trpi, ko je na križu

4321035-1300.jpg
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.089
3.574
113
Marlbor
Vsemogočni je odpovedal na celi črti. Sedaj mu kipe obglavljajo in bakrene žlebe kradejo s cerkva, on pa niti ne migne.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vau! Kipi stojijo že tristo let, pa jim ni v času socializma (ne komunizma, ker ga pri nas nikoli ni bilo) nihče ni nič hotel.

verjetno je zlikovec slišal papeža, ki je povedal, da pekel ne obstaja in je tako lahko brez posledic opravil, kar pač je
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
mene pa nekaj zanima... a ne govorijo da je bog vsemogočen? am... zakaj so potem kondomi slabi? če bi bil vsemogočen bi pač že naredil da bi se otrok rodil kljub uporabi kondomov...
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
532
82
28
verjetno je zlikovec slišal papeža, ki je povedal, da pekel ne obstaja in je tako lahko brez posledic opravil, kar pač je
"Nobenega stavka, ki je v tem članku v narekovajih, ne smemo razumeti kot verodostojnega zapisa besed svetega očeta," so po poročanju francoske tiskovne agencije AFP poudarili v Vatikanu.
V preteklosti so večkrat podvomili o verodostojnosti papeževih citatov v intervjujih za La Repubblico, še posebej zato, ker Scalfari priznava, da pogovorov nikoli ne snema.