Cerkvene zadeve

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Tudi tvoja posest je verjetno zelo majhna v primerjavi s površino Slovenije. Ali si jo lahko prilastim, lepo prosim. :evil:
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Sama država s svojimi vele strokovnjaki ni sposobna pospraviti milijon kubikov lesa letno zaradi vetra in žledelomov. In potem se pajacki še zapikujejo v cerkvene gozdove. Kaj pa bodo z njimi nesposobneži?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in 8888
I

Izbrisan uporabnik #9334

Zakaj točno moramo plačati odškodnine RKC-ju? Sklad kmetijskih zemljišč ali kako? KAJ ima Vatikan z našimi kmetijskimi zemljišči? Morda kaj bereš Sveto pismo? Ali morda Vatikan kaj izvaja nauke iz Sv. pisma? (sam sebe se namreč oglašuje kot izvajalca le- tega :oops: )
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Naša politika še ukvarja izrecno samo z rdečimi maškarami. In to leta 2018. Planiranih skoraj 600 proslav letos. Za koga?
DWqOeSSX4AI21YH.jpg large.jpg
Večino denarja namenjenega slovenski vojski ukradejo te rdeče oborožene paravojaške maškare in smo za to v posmeh celemu svetu in ostri kritiki NATA. Do kdaj še?
 
  • Všeč mi je
Reactions: ALTF4 in 8888

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
Slovenet kje ti vidiš Rožmana na sceni? Jaz vidim stavke JU.....drugi tir oz maketa...balkanske bojevnike...

Te s5 župnik lovi v sanjah? :)
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Slovenet kje ti vidiš Rožmana na sceni? Jaz vidim stavke JU.....drugi tir oz maketa...balkanske bojevnike...

Te s5 župnik lovi v sanjah? :)

Rožman je bolj ali manj na sceni že od osamosvojitve dalje. Kar poglej vse komisije glede povojnih pobojev, spomenike, zakone o grobiščih pa še kaj bi se našlo. Naši politiki se že od osamosvojitve dalje ukvarjajo z 2. svetovno vojno namesto s prihodnostjo. Stavke v JU, maketa 2 tira in podobno so pa za vmes, da se folku ne strga od 2. svetovne vojne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: membrain

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Rožman je bolj ali manj na sceni že od osamosvojitve dalje. Kar poglej vse komisije glede povojnih pobojev, spomenike, zakone o grobiščih pa še kaj bi se našlo. Naši politiki se že od osamosvojitve dalje ukvarjajo z 2. svetovno vojno namesto s prihodnostjo. Stavke v JU, maketa 2 tira in podobno so pa za vmes, da se folku ne strga od 2. svetovne vojne.
Še 60 let po njegovi obsodbi je sodišče še raziskovalo njegov primer in našlo neke napake v sodnem postopku, ter sodbo iz leta 1946 razveljavilo in dalo v ponovno sojenje, vedoč da se mrtvemu ponovno sodit ni možno. In je odšel na krilih nedolžnosti, tako kot župnik Jošt.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.122
929
113
Emona / Carnium
Takoj, ko s strani tržne dobim odgovor bolj vsebinske (in ne toliko informativne) narave, vam to sporočim. Mislim, da je globa v rangu 70€ ali nekaj podobnega. To je za marsikoga tedenski budget za prehraniti družino.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.896
5.456
113
O mistični...tis pa upadu u temo ko... Kakšna globa to? Kdo te diro? :)
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Še 60 let po njegovi obsodbi je sodišče še raziskovalo njegov primer in našlo neke napake v sodnem postopku, ter sodbo iz leta 1946 razveljavilo in dalo v ponovno sojenje, vedoč da se mrtvemu ponovno sodit ni možno. In je odšel na krilih nedolžnosti, tako kot župnik Jošt.
Ravno zaradi tega ker je sodišče razveljavilo sodbo in zadevo poslalo v ponovno obravnavo nekateri tako zelo potrebujejo moralno-zgodovinsko rehabilitacijo lika in dela škofa Rožmana. Ker je njegov praven status podoben pravnemu statusu Slobodana Miloševiča ali pa Adolfa Hitlerja se naša politika še vedno ukvarja z 2. svetovno vojno.