Cerada/pokrivalo po meri za vrtno pohištvo

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Garnituro na sicer pokriti terasi bi rad dodatno zaščitil s pokrivalom/cerado. Nikjer ne najdem zame primerne (vsaj približno natančnih mer), zato bom verjetno dal delati po meri. Google najde nekaj zadetkov za izdelavo cerade po meri, ima morda kdo kaj izkušenj s kakšno firmo? Kašen material uporabiti? Je pomembno na kakšen način se zaveže?

V bistvu rabim cerado pravokotne obliko mize, saj stole lahko zložim spodaj pod mizo. Ima direktno na tla, pod stole, smisel položit še recimo 1 cm debel stirodur, ali to nima smisla?
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.298
935
113
Evo, izdelek naročil pri PROPIPu in ga prejel. ZELO, ZELO zadovoljen! :zmaga: Hvala za nasvet! :nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.746
218
63
Evo, izdelek naročil pri PROPIPu in ga prejel. ZELO, ZELO zadovoljen! :zmaga: Hvala za nasvet! :nazdravje:
Sam sem jim v sredo poslal povpraševanje, do tega trenutka nobenega odgovora, sedaj sem jih še klical (danes 2x), se sploh ne javijo na telefon.
Bom še kakšen dan počakal, drugače pa bom prisiljen ponjavo za vrtno pohištvo naročit kje drugje.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.746
218
63
Pošlji še enkrat email...
V petek sem jim ponovno poslal povpraševanje, tokrat na mail, ne preko njihovega spletnega obrazca.
Isti dan sem dobil ponudbo, v nedeljo zvečer sem oddal naročilo, danes je poštar že dostavil paket.
Jih moram tudi sam izjemno pohvalit, cena ugodna, prevleka za vrtno pohištvo res lepo narejena in paše kot ulito. :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Yogi

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.746
218
63
A lahko napišeš (oz. prilepiš fotko) kaj si naročil in koliko si plačal?
Slika spodaj, cena je bila 110 €, sta pa na sprednjih dveh straneh zadrgi, tako da je možno hitro odkrit / pokrit.
 

Priponke

  • 1619101433110-1.png
    1619101433110-1.png
    2,3 MB · Ogledi: 621