Covid-19 Cepiva

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Kaj, a se bojiš resne debate brez limanja sumljivih linkov do sumljivih vsebin? Zamenjal si obsesije kot gate že nekajkrat. Tko po spominu Gume DOT XXX.... prebolel sem, sam nimam protiteles, D vitamin bo rešil svet, cepljenci širijo okužbo enako kot necepljenci, tretjega vala ne bo, the list is long..... Zdaj nažigaš od proteina, pa ti je tole, kar ti piše johan zdaj, napisal že ene trikrat, ne bom pa brskal za citati, ker zaenkrat še imam spomin. Aja, pa da gama seva ne pozabim, ta ti je dal zadnje dni krila, pa je blo jasno že lep čas, da bo AZ manj učinkovita proti novim sevom, ravno zato nisem šel po drugo dozo kot prebolevnik, ker se mi zdi bolj smiselno počakat na jesensko verzijo cepiva. Sam ti si to gamo zdaj pograbil, ker naj bi potrjevala tvoje teorije o tem, da je cepljenje brezveze.
Tko da zarad mene me lohk daš na ignor, bod pa fer, ker jest tebe ne morem dat, žal.

PS: Aja, čudežna konjska tabletka mi je pa ušla, no tud to lohk dodaš na listo obsesij.
Resne debate je reku ... Človek kateremu je največji problem v vsehj tej jebi način komuniciranja vlade in njenih "strokovnih" (in manj strokovih) podrepnikov. In obenem misli, da je ... moder?! Problem je ker si ga vlada ne namaže z vazelinom preden ti ga uturi al je problem ker ne dobiš bombončka potem?

(nisem mogel da ne bi. grem se zbrisat dol, da ne bom spet v skušnjavi. hudo pomaga če nisem salno prijavljen. )
 
19. jul 2007
2.755
1.476
113
Vedno se je šlo v tretji fazi preizkušanja na podlagi izrednega dovoljenja uporabljat kandidata za zdravilo na splošni populaciji ob veliki podpori uradne stroke?
Hmmmm ....
Bom na debelo napisal, bo mogoče zaleglo :).

Pristop je bil takšen kot ponavadi, je pa res da so okoliščine bile takšne prvič v moderni zgodovini.

Jaz ponavadi po avtocesti vozim 130, sem pa tudi šel že 200 km/h. Samo je bilo v Nemčiji.
Se pravi, da lahko rečem, da vozim po omejitvah, kar pa ne pomeni, da na avtocesti nisem šel več kot 130 km/h (ker so bile okoliščine drugačne).

Oziroma, ker sem šel enkrat 200 km/h, še ne pomeni, da ne vozim po omejitvah.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Saj se zavedaš (upam) da sta si prvi del barvanega stavka in pomen drugega dela v nasprotju? Oziroma nasprotuješ sam sebi. Poskusi svoje pisanje prebrati počasi. Večkrat, če je treba.

(lahko sicer gremo dlakocepit, ampak na žalost (no ne zares) nisem Matey)
((mater, zdaj pa res, grem študirat herezičen material. ja tudi yt je med njim))
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in Matey

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.707
113
Resne debate je reku ... Človek kateremu je največji problem v vsehj tej jebi način komuniciranja vlade in njenih "strokovnih" (in manj strokovih) podrepnikov. In obenem misli, da je ... moder?! Problem je ker si ga vlada ne namaže z vazelinom preden ti ga uturi al je problem ker ne dobiš bombončka potem?

(nisem mogel da ne bi. grem se zbrisat dol, da ne bom spet v skušnjavi. hudo pomaga če nisem salno prijavljen. )
Te od 5G traparij ne jemljem resno, tko da ti kar modruj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Bom na debelo napisal, bo mogoče zaleglo :).

Pristop je bil takšen kot ponavadi, je pa res da so okoliščine bile takšne prvič v moderni zgodovini.

Jaz ponavadi po avtocesti vozim 130, sem pa tudi šel že 200 km/h. Samo je bilo v Nemčiji.
Se pravi, da lahko rečem, da vozim po omejitvah, kar pa ne pomeni, da na avtocesti nisem šel več kot 130 km/h (ker so bile okoliščine drugačne).

Oziroma, ker sem šel enkrat 200 km/h, še ne pomeni, da ne vozim po omejitvah.
Torej se Dr. Byram Bridle, an associate professor in viral immunology at the University of Guelph’s Ontario Veterinary College in Dr. Robert Malone, the inventor of mRNA Vaccine technology lažeta, ko pravita 'corners were cut'?
 
19. jul 2007
2.755
1.476
113
Saj se zavedaš (upam) da sta si prvi del barvanega stavka in pomen drugega dela v nasprotju? Oziroma nasprotuješ sam sebi. Poskusi svoje pisanje prebrati počasi. Večkrat, če je treba.

(lahko sicer gremo dlakocepit, ampak na žalost (no ne zares) nisem Matey)
((mater, zdaj pa res, grem študirat herezičen material. ja tudi yt je med njim))
Doponjujem (popravljam), da ne bo nesporazuma.
Kriterij je bil takšen kot ponavadi, je pa res da so okoliščine bile takšne prvič v moderni zgodovini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

jest5

Guru
18. avg 2007
25.162
-8.273
113
Ampak, ampak to je ja rekel strokovnjak, ki je iznašel mRNA cepiva.

Newsflash. Tudi izumitelji niso imuni na bullshit.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.707
113
Torej se Dr. Byram Bridle, an associate professor in viral immunology at the University of Guelph’s Ontario Veterinary College in Dr. Robert Malone, the inventor of mRNA Vaccine technology lažeta, ko pravita 'corners were cut'?
Daenerys Targaryen, Queen of Meereen, Khaleesi of the Great Grass Sea, Mother of Dragons, The Unburnt, Breaker of Chains, Queen of the Andals and the First Men, Protector of the Seven Kingdoms, Lady of Dragonstone.....Sej veš kako gre z dolgimi prednaslovi....
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
University of Guelph’s Ontario Veterinary College

Dajte si tole na glas prevest.

Gre za višjo/visoko šolo za veterinarstvo locirano v kampusu Univerze Guelph's
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.146
5.568
113


Za Balkan je vse dobro
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.149
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Kdo bo pa sedaj upal rečt, da se ne bo cepil? :sprasujemse:

Citat:
"V prihodnjih mesecih bo naše življenje toliko bolj enostavno, kolikor višji delež prebivalstva se bo prostovoljno cepil," je v nagovoru delegatov na kongresu SDS-a v Slovenskih Konjicah poudaril premier Janez Janša. Ključni cilj je doseči tak delež precepljenosti, da bo ne samo poleti, ampak tudi jeseni omogočeno normalno življenje, je dejal in pozval k odločitvi za cepljenje.
Konec citata.

Vir:
 
  • Wow
Reactions: McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kdo bo pa sedaj upal rečt, da se ne bo cepil? :sprasujemse:

Citat:
"V prihodnjih mesecih bo naše življenje toliko bolj enostavno, kolikor višji delež prebivalstva se bo prostovoljno cepil," je v nagovoru delegatov na kongresu SDS-a v Slovenskih Konjicah poudaril premier Janez Janša. Ključni cilj je doseči tak delež precepljenosti, da bo ne samo poleti, ampak tudi jeseni omogočeno normalno življenje, je dejal in pozval k odločitvi za cepljenje.
Konec citata.

Vir:
V bistvu, bi lahko cepiva izbirali že vsaj en mesec, ampak je bilo potrebno počakati, da bo presvetli ponovno izvoljen! :evil: