Covid-19 Cepiva

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.977
3.742
113
Ljubljana
hmpg.net
Nedvomno je statistika močna, še posebej kadar se govori o vzorcu 4 primerov 1 necepljen, 3 cepljeni. Resnično primer vzorca, dovolj velikega, predsem pa so pojasnjene vse predpostavke pri izboru.

Težava je, če delimo po starosti, potem ugotovimo, da je 100% teh, ki so bili hospitalizirani med 13 in 20 junijev in mlajših od 65 let, necepljenih.

Kar pomeni, logika tvoja, ne moja, da cepivo 100% deluje za vse pod 65 let, ostali so pa še vedno ranljivi.
 
  • Haha
Reactions: nemenabijat

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
Spet so začeli po vsem znanem vzorcu

Originalni covid virus ne obstaja več – cepiti se proti nečemu, kar ne obstaja in to s cepivi za katere je že zdaj znano, da niso brez strankih učinkov z vprašljivo efektivnostjo, je norost brez primere. Jeseni in pozimi, niti omikron verzija BA.4/BA.5 ne bo več prevladujoča.

Imeli naj bi boj proti pandemiji, da se zaščiti ljudi.
Dobili pa smo boj proti ljudem, da se zaščiti pandemijo.



Medtem pa v Avstraliji ugotavljajo, da tudi trojno cepljenje nima nekega učinka pri zajezitvi tega respiratornega virusa. Zdaj želijo uvesti še četrto dozo, čeprav že javno namigujejo, da ne bo imela posebnega učinka in da se naj narod pripravi na vsakoletno sezonsko cepljenje. Profit farmacevtskih korporacij se bo štel v milijardah.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Robert in jendomen

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Torej se politika nove vlade nebo spremenila. Zanimivo. Stavim da bo tisto vsak se bo sam odlicil katere ukrepe bo izvajal pasalo v to.ali si oolno.cepljen ali ne.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Nedvomno je statistika močna, še posebej kadar se govori o vzorcu 4 primerov 1 necepljen, 3 cepljeni. Resnično primer vzorca, dovolj velikega, predsem pa so pojasnjene vse predpostavke pri izboru.

Težava je, če delimo po starosti, potem ugotovimo, da je 100% teh, ki so bili hospitalizirani med 13 in 20 junijev in mlajših od 65 let, necepljenih.

Kar pomeni, logika tvoja, ne moja, da cepivo 100% deluje za vse pod 65 let, ostali so pa še vedno ranljivi.

 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Če šesti ne bo, bo pa zagotovo sedmi in če bo slučajno potreba se samo z dodatnim busterjem dvigne nivo zaščite. :valjamse:
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.831
728
113
www.jernej.org
Vsakemu, ki zna razmišljat, je jasno, da devet mesecev po zadnjem cepljenju (pa nima veze, koliko odmerkov je bilo pred tem) ni nobene razlike med cepljenimi/necepljenjmi… tako da ta statistika nima nobenega smisla. Prav tako pa obstoječa cepiva ne nudijo praktično nobene zaščite pred trenutnimi sevi. Mogoče odgovorne skrbi, da bi virus mutiral spet bliźje k originalnemu (nevarnejšemu) sevu?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.213
5.594
113
New study: COVID booster significantly delays end of infection
31% boosted people still contagious 10 days post-infection vs. 6% unvaccinated

A new study published in the New England Journal of Medicine (NEJM) has demonstrated that people who are triple-vaccinated (boosted) against COVID recover significantly more slowly from COVID infection and remain contagious for longer than people who are not vaccinated at all.




Študija, ki ugotavlja, da trikrat cepljeni dalj časa prebolevajo okužbo.

Kot kaže cepljenje podaljšuje okuženost in verjetnost okužbe.

Fauci bi iz prve roke znal kaj povedati o tem, ko je +26 dni pozitiven.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.344
3.437
113
New study: COVID booster significantly delays end of infection
31% boosted people still contagious 10 days post-infection vs. 6% unvaccinated






Študija, ki ugotavlja, da trikrat cepljeni dalj časa prebolevajo okužbo.

Kot kaže cepljenje podaljšuje okuženost in verjetnost okužbe.

Fauci bi iz prve roke znal kaj povedati o tem, ko je +26 dni pozitiven.
Super
28 dni bolniške na račun države.
Kaj češ lepšega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.977
3.742
113
Ljubljana
hmpg.net
New study: COVID booster significantly delays end of infection
31% boosted people still contagious 10 days post-infection vs. 6% unvaccinated


Študija, ki ugotavlja, da trikrat cepljeni dalj časa prebolevajo okužbo.
Kot kaže cepljenje podaljšuje okuženost in verjetnost okužbe.
Fauci bi iz prve roke znal kaj povedati o tem, ko je +26 dni pozitiven.
V članku piše:
"At five days post-infection, less than 25 percent of unvaccinated people were still contagious, whereas around 70 percent of boosted people were still carrying viable virus particles. For those partially vaccinated, around 50 percent were still contagious at this point.
Even more strikingly, at ten days post-infection, one-third of boosted people (31 percent) were found to still be carrying live, culturable virus. By contrast, just six percent of unvaccinated people were still contagious at day 10.
In other words, people who have received a booster shot are five times more likely still to be contagious at ten days post-infection than are unvaccinated people."
Nič o bolezni, zgolj o tem, da nosijo virus, torej da lahko širijo bolezen.
"The study did not deal with the severity of illness with or without a vaccine."
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
vleklel bo miško na mapsgoglju

Se že kaj ve kdaj bodo začel z reklamiranjem.cepljenja? Bodo 8.3. zravn ?
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.220
3.374
113
Cepivo deluje. :aplauz: Tale Alter statistična napaka se povečuje. :valjamse:

20220714_063209.jpg
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: jendomen in Ytbnd