Cene nadomestnih delov

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Hm, včeraj nabral v košaro, popust je bil 32%, danes pogledam in je 39%. Tole je pa že lepo ceneje tudi kot daparto.
 

Kruno

Zelenc'
6. dec 2021
1
0
1
Ravno naročam nadomestne dele za moj avto za servis (kvalitetne znamke) in me danes komplet filtrov pride 67 EUR, lani me je prišel pa 48 EUR na autodoc. Slovenske trgovine so še konkretno dražje.
Se še komu zdi, da so šli rezervni deli konkretno gor?
Morda še kakšen predlog, kam pogledat za rezervne dele? Me pa zanima samo znamka (MANN, itd.), ne kakšno kitajsko noname sranje.
Tudi olje vidim, da je šlo vsaj 10% gor.

PS: Ja, sem revež in nimam za plačat na servisu 5x cene.
www.kruno.si , potrebujemo šasijo , naredimo ponudbo konkurenčno AUTODOC u
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Mater ta Autodoc ga pa nekaj serje s cenami, za foro vtipkal kataloško ATE ploščic za spredaj za svoj avtomobil, 68€. A kjerkoli po Nemčiji jih prodajajo po 52€. Malo huda. Departo OK ampak tam je sranje ko naročiš 6-7-8 različnih delov da ti vsak posebej zaračuna poštnino? Ali sem kaj spregledal glede departa?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
V aplikaciji preveri ceno, pa vse skupaj naberi, potem pa lepo počakaj par dni, bo vsak dan malo nižja cena.
Bedno, ampak če se ti ne mudi, se da tako kar nekaj privarčevati.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Ja saj to vem, zdaj je komaj 23% rabata. Ne rabim nič nujno, tja do marca imam časa... pač iz radovednosti sem šel gledat cene delov lani in letos.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Jaz sem naročil pri 39% rabata, sem pa videl, da so potem naslednji dan ponujali 41%. Potem nisem več gledal. Je bilo pa to za black friday.
Pač počakaš in je :).
Jih moram pa pohvaliti, ker sem en del narobe naročil in sem potem čez par ur poslal mail, da naj ga stornirajo in dodajo pravega. Vse je bilo urejeno takoj in sem samo dobil mail s potrditvijo in z linkom na paypal, da doplačam razliko.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Hitro vprašanje: lahko pri daparto nastaviš, da ti kaže le prodajalce, ki pošiljajo v Slovenijo? Namreč praktično vedno me pusti do konca, potem mi pa javi, da prodajalec ne pošilja v Slovenijo. Lahko to kje prej že preverim?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.884
2.355
113
Da ne odpiram nove teme. Peugeot, 1.2, 60kw, non turbo, katero olje? Neki pravijo da raje 0w-30, ker? A je potrebno kaj ekstra paziti na kakšno specifikacijo glede na to, da ima jermen v olju? Kamele0N
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Za francoze pa res ne bi vedel...

Ford naj bi imel probleme z jermenom če olje ni po ford specifikaciji...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.716
2.009
113
za šankom
Hitro vprašanje: lahko pri daparto nastaviš, da ti kaže le prodajalce, ki pošiljajo v Slovenijo? Namreč praktično vedno me pusti do konca, potem mi pa javi, da prodajalec ne pošilja v Slovenijo. Lahko to kje prej že preverim?
Lahko, imaš filtre za iskanje.
Drugače pa motointegrator, jaz večino delov najdem pri njih, preko Daparto seveda, lahko pa greš direkt na motointegrator stran, pošiljajo v Slovenijo, 3 delovne dni
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.441
1.235
113
Iskajoč brata
Zdravo ekipa,

rabim malo pomoči. Prvič kupujem avto dele preko spleta in me zanima: Če imam OEM številko in iščem po njen, potem ne morem sfalit... Ali lahko?

Kupujem akumulator, ker je ravno četrt cenejši kot v SLO. Hvala za odgovore.

LP
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Kaj pa če enostavno pogledaš kaj piše na akumulatororju.
Prilepi sliko od Akuta pa ti bomo pomagali
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Lahko fališ, če je napaka v katalogu (kar ni redko). Drugače je pa najbolj ziher po oem cifri za del ja.
Pri akumulatorju pa nerabiš tega.
Zmeriš širino višino in dolžini, L al D plus, način pritrtdive (trak preko al na podnu) in pa velikost priključka (za eu avte ali jap), AGM al tekoč, kolko Ah. In je to vse kaj moreš vedet.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.459
9.154
113
Lahko, imaš filtre za iskanje.
Drugače pa motointegrator, jaz večino delov najdem pri njih, preko Daparto seveda, lahko pa greš direkt na motointegrator stran, pošiljajo v Slovenijo, 3 delovne dni
Sem potem nekako skombiniral zadeve.
Del naročil preko daparto, del preko autodoc-a. Skupaj cca. 20% ceneje kot pri nas s konkretnim popustom.
Daparto deli doma že tretji dan po naročilu, autodoc pa pride drugi teden.

Dodano kasneje: sem pogledal in na daparto sem naročil točno iz motointegratorja. Bom poizkusil naslednič direktno. Za en dražji del že vidim, da ima izredno dobro ceno, ki je 47% cene brez popusta v spletni trgovini enega od naših trgovcev. :oops1:
 
Nazadnje urejeno: