Cene HAGT na hrvaškem?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.687
348
83
Hej vsem...

Obstaja kje kak zanesljiv link, kjer so napisani centri na Hrvaškem, kjer izvajajo hitre teste (hagt) in da so zraven objavljene tudi cene?

Nek seznam je Tukaj, ampak kot mi izgleda, ni ravno urejen (tudi cen ni povsod objavljenih) in mi izgleda zastarel...

Ker kolikor vidim, imajo kar precej različne cene... Npr.: tu v Makarski je cena 200hrk.

Seveda iščem čimbolj ugodno ceno za hagt test - na področju Makarske ali pa kje v bližini avtoceste proti mejnem prehodu Gruškovje... ;)
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.687
348
83
Heh, sem še sam malo pogledal in na Avtokampi.si videl, da imajo tak skoraj povsod take cene (200hrk za hagt)...

No vseeno, če ve kdo za kako drugo lokacijo, naj javi
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Sem delal v petek v Trogirju, 150HRK, izdajo tudi v ANG jeziku brez doplačila. PCR je 400HRK, 450HRK je PCR v ANG jeziku.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.111
438
83
Jaz sem bil v hotelu Meteor v Makarski, kjer so imeli teste v hotelu (vprašaš na recepciji) in so bili 120HRK, ne vem pa če delajo tam teste tudi za ostale, ki ne bivajo v hotelu.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.687
348
83
Mogoče še komu pride prav, in sicer slučajno sem v Biogradu na moru videl pri enem klubu ob plaži, da so pred enim eventom izvajali hitre teste in sem šel vprašat, če so testi namenjeni samo tistim, ki se udeležijo eventa..

In mi je rekel, da so vsaki dan po 20h tam in da se lahko vsak testira ter da je cena hitrega testa 80 hrk !!! :D (drugod v okolici vsepovsod 200hrk...)

In danes smo bili tam malo po 20h in še ni bilo nobenega tam - sem že mislo, da so me napizdli... Ampak potem smo še šli pogledat malo pred 21h in je že bila mala vrsta...

Vglavnem, plačal sem 80hrk za hitri test in preveril s prvo verzijo aplikacije in je pokazalo zeleno, tak da so testi očitno ok... ;)

Teste pa izvajajo pri Aqua klubu - ob morju pri Solinah... (če kdo rabi točno lokacijo, naj javi)