Cena za pisanje diplome

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
včasih je bilo treba za napisano diplomo odšteti od 100.000 SIT navzgor. kolegica jih je spisala ničkoliko. na vse možne teme ...
jaz se sicer ne bi zafrkaval, saj ni taki problem tega napisat. sam sem za svojo porabil grand total kaki teden dni, največ dva. ampak to s pisanjem po kaki dve urci na dan. ni taki kunšt. sicer, da sem potem zagovarjal, sem tudi rabil dve leti, ampak šlo je. niti predstavljam si ne, da bi mi nekdo drug napisal, saj bi bil na zagovoru kr mrzel, oziroma bi kar nekaj časa študiral napisano.
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Moja diplomska je samo MOJA. In pisal sem jo sam in je nekaj, kar sem dosegel in naredil SAM. Nikoli ne bi dal nekomu, da piše mojo diplomsko.
bonk.gif


Btw... Za 1500eur napišem še jaz komu diplomsko
grin1.gif
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Ne podpiram tega, razen če vidim, da je človek res tele s polno €€€, potem podpiram!
cheer.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.720
1.619
113
Pozabli ste tudi na take primere, ko nekdo pridno študira in pred koncem študija dobi super duper službo, ki mu pobere ogromno časa. Taki potem kupi diplomo. Poznam slučajno en tak primer. Tip dela tak da nima cajta niti za travo pokosit okrog bajte, ki so šele punca, prosti čas,...., in na koncu diploma? Je pa drugače vse prej kot len pa kaj jaz vem kaj, v bistvu je vedno bil en izmed boljših in to v vseh stvareh ki se jih je lotil
Me pa zanima kak so te diplome skupaj spacane, ali pa so samo c/p ena druge? Jaz sem za mojo porabil skoraj 3 mesece, je pa bila narejena seveda majstersko, ok pa malo c/p je blo tudi vmes
grin1.gif
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Jaz sem svojo delal (projekt + pisanje + popravki) ~2 meseca, s tem, da mi je šlo zelo na tesno skozi. Za las, ampak je šlo!
smile-1.gif
Sem pa vmes zgubil živcev toliko, da...

Zagovor je pa bil potem že bolj ali manj "mimogrede"
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Floki

Guru
6. sep 2007
9.929
3.046
113
jaz ga imam pa jutri
rolleyes-1.gif
nisem se ravno kaj preveč pripravljal....upam da bo šlo
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.720
1.619
113
če si sam pisal, pol se nimaš kaj dosti za pripravljat. Jaz sem malo teksta pa par slik v pp predstavitev zmetal in je to bilo vse od priprav
smile-1.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.929
3.046
113
hja je šlo sicer sem malo kompliciral ker nisem nič od tistega povedal kar sem si napisal ampak zdej ITAK ni več važno

cheer.gif


nahrung002.gif
pili ga bomo pa na morju
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
hja je šlo sicer sem malo kompliciral ker nisem nič od tistega povedal kar sem si napisal ampak zdej ITAK ni več važno

cheer.gif


nahrung002.gif
pili ga bomo pa na morju

cheer.gif


cool-1.gif
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.024
118
63
okolica mesta
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Pozabli ste tudi na take primere, ko nekdo pridno študira in pred koncem študija dobi super duper službo, ki mu pobere ogromno časa. Taki potem kupi diplomo. Poznam slučajno en tak primer. Tip dela tak da nima cajta niti za travo pokosit okrog bajte, ki so šele punca, prosti čas,...., in na koncu diploma? Je pa drugače vse prej kot len pa kaj jaz vem kaj, v bistvu je vedno bil en izmed boljših in to v vseh stvareh ki se jih je lotil
Me pa zanima kak so te diplome skupaj spacane, ali pa so samo c/p ena druge? Jaz sem za mojo porabil skoraj 3 mesece, je pa bila narejena seveda majstersko, ok pa malo c/p je blo tudi vmes
grin1.gif

In kolko je dal ta tip za diplomo?
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.593
498
83
Ko tole berem, res vidim kako si eni to diplomsko na "izi" vzamejo.
Jaz sem pa padel spet v drugo skrajnost (sicer v dobri veri, da jo bom končal v 6 mesecih) in jo delam že 12 mesecev, pa sigurno jo bom še 3 mesece. Delam jo pa skoraj čisto vsak dan. Zaenkrat še vedno programiram, ko bo pa to končano bom pa šele začel pisati diplomo.

Me pa že precej mineva potrpljenje do mentorja
smile-1.gif

Mi je že mentor rekel, da ne smeva več toliko komplicirati, ker bo kmalu obsežna že za kakšne 4 normalne diplomske naloge.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Upam, da boš kaj imel od tega pacanja.
(finančno seveda).

Pa ne samo zato, ker boš imel eno pasjo značko v ušesu več.

Če pa to delaš iz čistega altruizma, pa prosim NEHAJ KOMPLICIRATI!
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.593
498
83
Fora je v tem da niti eura ne bom videl!

V tem sem se pa znašel ko sem delal prakso na IJS, sem v bistvu že začel delati diplomo. Vmes sem moral opraviti še kar nekaj izpitov in ko sem zaključil sem se vrnil nazaj na IJS, da bi jo dokončal. Pričakoval sem, da bom rabil še kakšne 3 mesece. Takrat se mi je škoda zdelo, da bi v bistvu vse kar pustil, če je bilo pa že kar nekaj narejeno...

Zdaj pa smo tam kjer smo, odnehati je z mescem v mesec bolj nesmiselno, ker je res ogromno ur vloženih notri.
Kaj češ, zamočil sem vse skup, upam pa da dobim vsaj tisto značko za ušes
smile-1.gif
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.593
498
83
aja še to: daleč od tega da bi jaz kompliciral. Za mene bi bilo kar hitro dobro, ampak nekateri so precej PREVEČ natančni tam
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Jao, upam, da zrihtaš čim prej. Ker vem kako je, če si zakompliciraš kakšen projekt z bazami ali programiranjem.
bonk.gif