CENA PREVOZA AVTA IZ NEMČIJE

luka51

Guru
16. avg 2007
13.879
5.157
113
kdo pravi da je zariban. Motor se vrti če so ventili zviti, motor se vrti če so sedeži ventilov poškodovani, motor se vrti če so bati poškodovani, motor se vrti če so ojnice pškodovane. In če je posesal vodo bodi ziher da je vsaj ena od zgornjih, raje več. Ker to verjetno veš, da se voda ne stisne in prej nekaj drugega popusti.
Ventile je 100% zvilo, potem so pa še bati po ventiih vdarli in so še sedeži fasali. V kakem stanju je pa ostalo boš pa videl ko bo mašina na mizi.

verjemi, da ni šel avto na dražbo ker je en senzor hin.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Če je pa na netu en napisal, da je pa vse kul, saj se motor vrti...
Ti ne razumeš tega... Na netu se tudi fizikalni zakoni premagajo.
Itak so pa vsi pametni, ko s tujim k... po koprivah tolčejo.
wink-1.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Ok, saj ga ne mislim kupit, tako da mi je vseeno. Je pa veliko boljši buy kot poplavljen to sem želel povedat in vsak, ki si ogleda ta avto vidi title salvage/flooded, kar potem kupce odbije od dražbe.

Pri Mercedesu je bil avto par uric v delavnici, ker je model vlogger ma tudi to "dokumentirano". Ko snema avto v delavnici in postavijo diagnozo ima samo odstranjen airbox in filtre, ki so mokri, več sploh ne pogledajo amerikaninosi sploh, ker je skoraj nov AMG motor.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
hysterical-1.gif
piz** si ti en butthurt model.

Malo manj očitno mu bi pa lahko lezel v rit, si zdaj naredil "seznam" mehanikov na Alterju, ki so te že neštetokrat spovedali, nekateri tudi obupali, da bi tebi razložili kadar si brcnil mimo za eno galaksijo.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
hysterical-1.gif
piz** si ti en butthurt model.

Malo manj očitno mu bi pa lahko lezel v rit, si zdaj naredil "seznam" mehanikov na Alterju, ki so te že neštetokrat spovedali, nekateri tudi obupali, da bi tebi razložili kadar si brcnil mimo za eno galaksijo.
Za razliko od tebe razmišljam s svojo glavo in ne verjamem vsega, kar na netu piše. Pa kakšen razstavljen motor sem tudi že videl, ne boš verjel tudi tak, ki je vodo ''požrl''. Če pa je izražanje svojega mnenja problem, potem imaš pa ti problem, ne jaz. In z luka51 se v preteklosti na določenih zadevah konkretno nisva strinjala, čisto btw... Za razliko od tebe, ki nekaj bi, potem pa ne bi, pa spet bi, pa spet nebi... Pač, kakor veter zapiha. Loool.
Za pametnjakoviče, ki opletajo s tujim k.. po koprivah, mi čisto dol visi. In v tej temi si najmanj dvakrat svojega temeljito ožgal
hysterical-1.gif
, sedaj pa bluzi naprej.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Eheh.. ti si se tako zapel, da so obupali nad tabo in celo nad Alterjem, ki je prikrajšan za dejanskega strokovnjaka, ki bi kdaj lahko kaj konkretno pomagal uporabnikom foruma, podobno kot jernej v zdravju. Sicer pa bolje zanj, da se ne izgublja časa, tvoj zgleda ni kaj prida dragocen, moraš delat reklamo, da kdo pride "dajnamik" blinkerje kodirat.
tongue-1.gif


Ti si pa perla... prvo pišeš kako misliš s svojo glavo in se enkrat strinjaš drugič ne (teme niso samo mnenjske, ampak konkretne tehnične, kjer ima lahko samo eden prav), potem pa meni očitaš da se obračam po vetru? Sebi pripisal to kot vrlina, meni pa kot negativno.
bonk.gif


Glede mečke... bi kar rad nekaj obrnil in naredil iz tega kar ne obstaja, tvoj modus operandi. Z Lukom se nemorem prav nič zapenjat, ker NOBEN od naju ne ve kaj točno je, pa tudi kupit noben ne namerava, tako da ni prav nič na tem primeru iz neta. Ne piši forumov, ker je vse skup na youtube od lastnika vozila, veliko posnetkov, mogoče je celo kaj odstranil zaradi avtohiše in zavarovalnice, ker je v prvo dal gor prav VSE, tudi telefonske klice z Mercedesom in zavarovalnico.
 

mevden

Pripravnik
17. dec 2014
131
15
18
Eno neumesno vprašanje. Izbral bi avto v Nemčiji osebno in uredil prevoz vozila iz Nemčije v Ljubljano s kamionom. Nekako se mi zdi ceneje kot pa vlačiti drugega šoferja s seboj, tablice, zavarovanje itd. Ampak če mi avto pripelje pred bajto, kako naj ga spravim do tehničnega brez tablic? Lahko dobim testne tablice pred opravljeno homologacijo in z nemško odjavljeno prometno? Da bi nataknil testne tablice in se odpravil do tehničnega, davčne itd.?
 
Nazadnje urejeno:

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Preizkusne.

Uredi pa tako, da prineseš papirje avto pa še ne pripeljat, plačaj DMV in šele nato pelji avto, da ti uredi vse do konca, tako boš samo enkrat hodil tja z avtovleko ali p. tablicam.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.361
5.868
113
pri taščici
Ali pa ga ne pripeljes pred hiso, ampak pred tehnicne preglede ali nekam v blizino, pa nataknes neke fake tablice ko tam avto stoji.
Tudi zaradi sosedov je bolje. Tako ne bodo vedeli da je avto iz nemcije.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.254
269
83
38
Ljubljana
5dnevne pr. tablice te pridejo cca 50eur

bolš da greš do kakšne avtoprodaje pa ti posodi svoje kovinske tablice do homologacije

na davčno ne rabiš hodit z avtom
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.361
5.868
113
pri taščici
In je v tem.primeru avto uradno zavarovan, ali je vseeno ce pobere tablice iz svojega avta in jih natakne na nemski avti. Ali imajo AH ene tablice bianco za tak namen in samo napisejo nek.evidencni papir o namenu, casu uporabe tablice ( testne voznje rabljenih vozil, voznja.na homologacije...)
 

mevden

Pripravnik
17. dec 2014
131
15
18
Eto, avto v Nemčiji zaaran. Zdej pa rabim nekoga da pripelje dol iz Nemčije. Iz mesta furth, cca 580km do lj. Pisem sem že na ana transport, ni še odgovora. Lahko še kdo kakšnega priporoča prosim. Hvala
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.879
5.157
113
ma 580 km se ti skoraj bolj splača sam peljat po avto pa pripeljat z 5 dnevnimi dol. To si brez problema v enem dnevu tja in nazaj.
Se pomojem bolj splača že zaradi tega, da imaš potem še za tu tablice.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
...ksz...

Malce bi si spodoil tole temo - kakšni točno so že zdaj pogoji za uvoz vozila? Motor mora ustrezati normativom EURO6 ali kaj manj in kako je z ostalim? Malce sem že out pa bi si rad osvežil znanje
grin1.gif