Carminat Tomtom za renault megane l.2010 pomoč!

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
V čem je fora?
Starejše navcore verzija si moral pobrisati vsebino "lopdir",ta verzija pa tega nema več. Vsaj jaz ne vidim je.
Tu se bo treba poglobit v zadevo?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Veliko razumevanja ti še manjka....
wink-1.gif
 

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
Janch pravi,če prekopiraš original sem zaj.? ???
Kartica je original ampak že pobrisana in formatirana. Pred tem naredil kopijo in dal kopijo nazaj na SD 4 gb.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik dejanjojo pravi:
Janch pravi,če prekopiraš original si zaj.? ???
Kartica je original ampak že pobrisana in formatirana. Pred tem naredil kopijo in dal kopijo nazaj na SD 4 gb.

Če si naredil kopijo originala na drugo kartico, ti ta kopija definitivno ne more delat v nobenem avtomobilu. Medtem pa če si originalno formatiral in pobrisal, moraš zdaj iz kopije skopirat vse nazaj na original kartico, če želiš, da bo slednja spet delovala. Upam samo da nisi s fastactivatom izvajal kakšnega patchanja navcora na kopiji, ker potem si resnično naredil štalo in zelo verjetno ne bo več delovala tudi original kartica..upam, da sem bil dovolj jasen
bonk.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
evil.gif


dejanjojo, kot sem napisal, tudi če je čista kopija, le ta ne bo delovala nikjer, saj je software vezan na SN številko kartice, ki pripada originalni in je seveda unikatna.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Zmenjeno..sicer pa čisto mimogrede - če frendica rabi zadevo ji lahko zrihtam delujočo zadevo precej ceneje od originala...imam nekaj močnih zvez in zadevo lahko uredimo! Če je luštna, ima še dodaten popust!
grin1.gif
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
Ima kdo LCD zaslon za to verzijo TomTom Carminat Live ZE ali vsaj sliko zadnjega dela zaslona z konekti,

Hvala in lp
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Mene pa zanima, ali obstaja možnost dograditve slovenskih menijev na navigaciji Carminat Tomtom za renault megane l.2012. Hvala vnaprej za odgovor.
 
Nazadnje urejeno: