Captur R-link Evolution

kinte

Zelenc'
25. dec 2007
29
0
1
Kupil sem novega Captueja outdoor oprema. Notri je sistem R-link evolution. Prenesel sem posodobitve z programom Rlink prek računalnika. Namesstil naj bi še aplikacijo za vreme vendar je na napravi ni prikazane in tudi večina storitev je onemogočena. Na rlinku je nameščenih kar nekaj aplikacij in storitev , ki ne delujejo .Mi lahko kdo razloži katere storitve in aplikacije sploh delujejo v sloveniji. Na spletni strani moj renault pod svoj avto imam
Map Update Service : Europe
36 mesec - konec 06/09/2022
Aktivno

TomTom LIVE and Connectivity
36 mesec - konec 06/09/2022
V TEKU
Digital Pack
12 mesec - konec 06/09/2020
V TEKU
Kaj pomeni pojem V TEKU
 

fatalist

Pripravnik
15. maj 2008
169
7
18
V teku pomeni,da teče čas v katerem lahko brezplačno posodabljaš navigacijo ter aplikacije.
Digitalne aplikacije lahko posodabljaš tudi preko telefona v avtu samem z pomočjo modrega zoba ter
podatkov.
 

kinte

Zelenc'
25. dec 2007
29
0
1
Malo nerodno sem napisal. Posodobitve je rlink tool posnel na sd kartico , ko sem jo vstavil v avto so se inštalirale. Poleg posodobitev sem nasnel še vreme vendar ne deluje.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Malo nerodno sem napisal. Posodobitve je rlink tool posnel na sd kartico , ko sem jo vstavil v avto so se inštalirale. Poleg posodobitev sem nasnel še vreme vendar ne deluje.
Jaz sem to rešil na način, da sem napisal po "online help desk-u", tam sem jim povedal VIN in so mi daljinsko uredili.