Cannamedis konopljine kapsule

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Menda je prvič v življenju potegnil nekaj dimov na neki zabavi.
smile-1.gif
 

nevtralec

Pripravnik
6. jan 2014
62
4
8
Citat:
Uporabnik Ales888 pravi:
Ob jemanju CBD kapljic ti ni treba skrbeti da boš pozitiven na kakšnem testu, ker niso psihoaktivne (imajo > 0,2% THC).

Če prav razumem je v bistvu THC tisti ki naj ga ne bi imeli v telesu, CBD pa ima sicer neznatne količine THC-ja. Nekako tako kot v brezalkoholnem pivu, ko piše da ga ima manj kot 0,2 %, kljub temu pa piše da je brezalkoholno.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Citat:
Uporabnik nevtralec pravi:
Citat:
Uporabnik Ales888 pravi:
Ob jemanju CBD kapljic ti ni treba skrbeti da boš pozitiven na kakšnem testu, ker niso psihoaktivne (imajo > 0,2% THC).

Če prav razumem je v bistvu THC tisti ki naj ga ne bi imeli v telesu, CBD pa ima sicer neznatne količine THC-ja. Nekako tako kot v brezalkoholnem pivu, ko piše da ga ima manj kot 0,2 %, kljub temu pa piše da je brezalkoholno.

CBD ne učinkuje psihoaktivno, tako da ga lahko uživaš kolikor hočeš pa ne boš ''zadet''. Naj bi ga bilo manj kot 0,2% v teh produktih, ki so ''legalni'' je pa res, da pri nas lahko dobivaš čuda stvari. Nekateri zatrjujejo, da imajo ne vem kakšno vsebnost CBD-ja v svojih produktih, ko daš pa zadevo na analizo pa je žal, dostikrat zadeva povsem drugačna.
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Citat:
Uporabnik bizi pravi:

Moj sodelavec se je moral posloviti od odlične službe v Leku, ker so ga pred nastopom dali na test in je mož nekaj dni prej skadil joint.

Če mu niso tega povedali na zdravniškem pregledu, je bilo proti-zakonito. Vedno ti morajo povedat kakšne test bodo opravili, potem pa lahko tudi opustiš tisti pregled, če si dovolj "pameten". Pri policiji te stane 18 točk in izpit, na zdravniškem pregledu te ne stane toliko.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.338
974
113
Celje
Obišči stran
Glej samo "bizi" je rekel, da je kolega neredil par dimov in je potem čez nekaj dni na testu "padel".

Po tej logiki, je moral čez par dni imeti res zelo majhno vsebnost v telesu. ampak očitno dovolj, da je bil označen kot pozitiven.

In če gremo potem nazaj na CBD, ki naj bi imel samo 0,2 % THCja. In ga danes recimo 5 ml pojem. A bom jutri na testu slučajno padel? Pri 5ml se ga pa že nekaj nabere.

Ali pa sem recimo "pasivni kadilec" na žurki in sploh ne vem, da so okoli mene na vaporizator kurili.

A si res pozitiven na tako majhne količine?


p.s. ne ni me strah da bi me delodajalec dal na test
hysterical-1.gif
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ti si itak ze v penziji pa ti je vseeno
evil.gif

Lahko ze tistega s THC jes, samo za volan ne smes.
cheer.gif
 

B81

22. jul 2007
34.426
8.917
113
Poznas katero kulturno firmo, ki vsaj priblizno proda to, kar oglasuje?
Mislim nabavit malo flaskico, pa je tega cisto prevec na izbiro.
 

nevtralec

Pripravnik
6. jan 2014
62
4
8
Prejšnji teden sem začel uporabljati konopljine kapsule IMUNO CANN ker me prav zanima če se me bo letos lotil kakšen virus.
 

lukap

Zelenc'
25. apr 2017
5
0
1
Na tejle spletni strani boste našli vodič o CBD olju (klik), konopljini smoli, konopljinem čaju, CBD-ju nasploh itn. Meni se zdi prav dobro napisano, saj vodič vsebino razlaga celostno in govori tako o pozitivnih učinki kot tudi stranskih učinkih. Najpomembnejši del pa govori o samem doziranju glede na resnost bolezni in težo posameznika.
 

AndrejO

Zelenc'
2. feb 2018
11
1
3
CBD ni psihoaktiven in ima kotra učinek THC. Zaradi tega se CBD več uporablja v medicini + seveda ker je thc prepovedan. Ima pa CBD številne pozitivne učinke, pomaga npr. pri boji z anksioznostjo, depresijo, aknami in srčnimi boleznimi. Priporočam pa CBD olje slovenskih proizvajalcev kot sta Agrosloven in Pharmahemp.