Camox Rocky 2008 skuter

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
kolko si kaj visok. sam mam 2 metra in mislim, da bi me tisti sedež na SX1 silil v neko sedenje, meni neprijetno, na speedforcu je sedež bolj ploščat in bi lahko sedel bolj nazaj, da bi imel prostor za noge, če me razumeš, kaj mislim.
pa speedforce je 1100 eur, SX1 pa 1300. saj ne, da je 200 eur dosti, ampak vseeno, če ne rabim, zakaj bi. motijo me le tehnični podatki, ki za speedforca navajajo nekje 2,5 KM, za SX1 pa 3,5 KM al nekaj takega. pri mojih 115 kg se zda to poznat.
jenej, a ti si lastiš katerega od teh, ali si jih le vozil?
lp
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
Rockyja noben noče
grin1.gif
 

jenej

Pripravnik
18. jul 2007
60
0
6
40
Citat:
Uporabnik markoman pravi:
kolko si kaj visok. sam mam 2 metra in mislim, da bi me tisti sedež na SX1 silil v neko sedenje, meni neprijetno, na speedforcu je sedež bolj ploščat in bi lahko sedel bolj nazaj, da bi imel prostor za noge, če me razumeš, kaj mislim.
pa speedforce je 1100 eur, SX1 pa 1300. saj ne, da je 200 eur dosti, ampak vseeno, če ne rabim, zakaj bi. motijo me le tehnični podatki, ki za speedforca navajajo nekje 2,5 KM, za SX1 pa 3,5 KM al nekaj takega. pri mojih 115 kg se zda to poznat.
jenej, a ti si lastiš katerega od teh, ali si jih le vozil?
lp

Tehnicni podatki ki so navedeni na homologaciji v bistvu ne odrazajo realnega stanja agregata. 2T ti v nobenem primeru ne bo delal tezav, s tem, da bo SX1 bolje potegnil. Koncna hitrost pa je tako ali tako omejena na 50km/h.Odblokiran seveda gre bolje. Absolutno pa priporocam SX1. Glede na tvojo visino, pa bi bilo vredu, ce gres in se poskusis vsest na oba. Ne, ne lastim si nobenega od teh skuterjev. Skuterje pa poznam, ker delam oziroma pomagam ze vrsto let v eni izmed moto trgovin.

Lp, Jenej
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Zdaj sem pa prilezel na 400 km in bo potreben prvi servis. Sem klical serviserja ( sefa ) po telefonu in ga trenutno ni bilo, se je oglasil delavec in ga vprasam, kdaj bi lahk prisel in koliko je priblizna cena in rece 80-100 eur ! Kaj hudica naredi za ta denar pri prvem servisu ? Ce samo olje menja in preveri vijake, to lahk jaz tudi sam doma naredim in ga raje na 2000 km peljem k njemu. Kaksno motorno olje pa je priporocljivo za skuterja ?
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Koliko olja gre v menjalnik skuterja, tam v zadnji del, ko ga je treba naliti od strani ?
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Verjetno misliš olje v prenosih? Zobnikih?

V moj skuter (Italjet Formula 50LC) gre zadaj 90ml olja, oz. slab deciliter.

LP