Byexpress MCOIN

pioneer

Pripravnik
11. dec 2014
632
14
18
Ne, preko interneta sem preveril kaj to sploh je... Noben se ni naučen rodil, če bi šel 5 let nazaj bi glih tako mislil da je bitcoin ponzi, pa glej kje je sedaj... Vedno je dobro iti na sestanek, da se kaj novega naučiš. Če ne drugo kakšne nove zvijače se uporabljajo...
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Jaz sem šel na predstavitev tega sranja, ker me je en človek, za katerega sem dotedaj mislil, da je pameten, nagovoril.

Kekci so nasedali na polno, ne moreš verjeti.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Da se mu to zdi dobra stvar, da se je že ful pozanimal in da je v tem, naj grem še jaz zraven..

..ko sem pa poslušal tisto nakladanje, kako je bil google uspešen itd.. in naj bi bili oni tudi, ker ga kopirajo 10 let prepozno.. pa take flance.. pa slike hiš in rolexov, če pripelješ še tolko in tolko folka.. brezveze, oboje že imam.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
Kam si pa mislu da greš?

Saj veš kako je, pri teh zadevah nikoli nič v naprej ne povedo. Samo rečeno mi je bilo, da gre pač za predstavitev neke naložbe.
Saj ne obžalujem, da sem šel, saj sem dovolj priseben, da me taki ne morejo nategniti. Pa še precej na začetku je bilo to, ko še niso vsi alter vrabci čivkali o tem.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Sam k dobr ves da novacenje poteka po takistem kopitu.

Sem pa mal googlal tega urbana. Svaka mu cast, napimplan v mlm. S srcem in duso.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
Sam k dobr ves da novacenje poteka po takistem kopitu.

Sem pa mal googlal tega urbana. Svaka mu cast, napimplan v mlm. S srcem in duso.

Če si ti jasnoviden, potem super, ne rabiš niti tega foruma. Jaz sem pač šel prečekirat in ni mi žal.
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Mam zate super nalozbo, hud posel, ne smem nc povedat, mors na seminar. Ring the bell mr. Danny the šlogar?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Jap, ker si mi sumljivec.

Če ti pa to priporoči poslovni partner, s katerim si naredil precej posla, ga pač ne pošlješ kar v tri krasne.

Je pa zanimivo, da tisti, ki niso videli nakladačev od mcoina v živo, mislijo, da vedo več kot tisti, ki smo to vsaj pogledal od blizu.
 

js1234

Pripravnik
13. apr 2008
333
1
18
Citat:
Uporabnik Matej pravi:
Mam zate super nalozbo, hud posel, ne smem nc povedat, mors na seminar. Ring the bell mr. Danny the šlogar?

ja to ni za več oči ... tukaj se dela velik denar....... ne govorit preveč naokoli!
...
ampak: širilo se bo pa z veliko hitrostjo! Vsi bodo šli v to .....
smile-1.gif