Bunka ročke menjalnika

forgot

v penziji
23. jul 2007
293
0
16
Živjo,
kje naj kupim usnjeno ali leseno bunko za ročko menjalnika ?

Original se dobi samo komplet z mehanizmom ... cena u 3 pm.

Pa ne kakšna z lučkami ali srebnimi obroči ali imitacijami kaj vem česa vse.

Usnjena ali lesena !

LP
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Uf, malo preglej strani tuning trgovin in trgovin z dodatno avtomobilsko opremo.
Te bi morale imeti poleg svetlečih smrtnih glav
grin1.gif
tudi kakšne leseno-usnjene ročke.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Usnjene, lesene in kombinacijo obeh ima tudi Momo, ki se prodaja tudi v Sloveniji. Če ne na netu, pa momo prodaja trgovina v BTC-ju v Hali A - na začetku (proti tržnici), ne moreš zgrešiti, ker imajo v izložbi vedno nekaj momo platišč (RDO shop).
 

forgot

v penziji
23. jul 2007
293
0
16
Še kje razen RDO Shopa v Hali A BTC ?

Grem jutri v LJ, pa bi si zadeve od bliže ogledal.

LP
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Tale na enaa je za avtomatike, druge pa nimajo, ker sem že jaz včeraj pogledala.
Pri nakupu je potrebno biti pozoren na to, za kakšen menjalnik je narejena ročka. Sparco ima npr. dvoje ročk: ene so za menjalnike z navadnim rikvercom, druge pa za tiste avte, pri katerih moraš za vzvratno prestavo dvigniti ročko gor oz. obroč, ki se nahaja pod ročko. Sparco če se ne motim take modele označuje z imenom ročke in temu doda še črko S. Potem imaš pa še ročke za avtomat. menjalnike. Če boš ročko kupil v trgovini ti bodo pa to itak morali razložiti pred nakupom, če boš kupoval na spletu, pa pozor.
 

ForeignBreed

Pripravnik
17. avg 2007
712
0
16
Bačka Palanka
Jaz imam usnjeno MOMO ročko ze ene 6-7 let, prezivela je ene 5 avtomobilov in ne kaže bistvene obrabe....
Ročka je narejena res kvalitentno in tudi zdelo udbono jo je držat...tako da res priporacam nakup, ceprav so drazje od ostale ponudbe, saj zares plačaš kvaliteto ne samo design....
Ce imas gumico za prestavit v R, lahko tudi taksno rocko dobis, samo jo moras pomoje narocit prav za tvoj avto...
 

forgot

v penziji
23. jul 2007
293
0
16
Bil v LJ, preveril vsem možno - nič. Original stane 245€ ! Noben ponaredek ne paše, ne da se nikjer naročiti razen originala. Polomljena je že pri strugarju, ko bo izdelal svoj del gre k čevljarju. Komplet me bo stal vsega 40€ (oba sta mi dolžna uslugo). Eden boljših poslov letos ...

LP
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Tale na enaa je za avtomatike, druge pa nimajo, ker sem že jaz včeraj pogledala.
Pri nakupu je potrebno biti pozoren na to, za kakšen menjalnik je narejena ročka. Sparco ima npr. dvoje ročk: ene so za menjalnike z navadnim rikvercom, druge pa za tiste avte, pri katerih moraš za vzvratno prestavo dvigniti ročko gor oz. obroč, ki se nahaja pod ročko. Sparco če se ne motim take modele označuje z imenom ročke in temu doda še črko S. Potem imaš pa še ročke za avtomat. menjalnike. Če boš ročko kupil v trgovini ti bodo pa to itak morali razložiti pred nakupom, če boš kupoval na spletu, pa pozor.

... samo tko iz firbca... kakšna je razlika med ročko za navadn menjalnik in ročko za avtomatski menjalnik. A ni v osnovi tko, da če paše gor, pač paše...
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
ponavadi je drugace oblikovana, za rocne je ponavadi bolj okrogle oblike, za avtomatskega pa bolj na T, ponavati se imajo gumb za blokado ko je avto parkiran
 
Nazadnje urejeno: