BT Slušalke - Beats in alternativa?

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Pozdravljeni,
moj šestošolec si je za spričevalo zaželel slušalke Beats solo 3 wirelles.
Na slušalke se res ne spoznam, zato me zanima, če je to res tako hudo dober model oziroma, če se kaj podobnega dobi za bistveno manj denarja. Res je, da ga glasba veseli in si želi nekoč postati DJ (verjetno je pri teh letih veliko takih :) ), ampak vseeno.. kaka alternativa?

Hvala!
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
To se placa ime. Dobis jih tudi za manj denarja. Za kake base so dobre tudi kake od JBL-a
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Verjamem. Jaz sem imel v mislih kaj takega za 50 EUR, ampak se mi zdijo bolj za silo :)


Edit:
Vidim, da tudi Kitajci pretiravajo s cenami, na mimovrste so bile iste za 32 EUR :cool: torej so realno vredne še pol manj. Pozabim..
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Najprej moras gledat, al hoces na uho ali okoli usesa, da je uho noter. Po anglesko se jih imenuje on ear ali over ear. Da se ne bos zaj....
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
A on zeli samo beatse in samo beatse? Ima kaj svojega denarja prisparanega?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Za take "nenujne" stvari je bilo pri nas vedno pol : pol. Če ne bodo čez en mesec nekje ležale. Naj se kupi to kar si želi.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.503
9.204
113
Glede na to, da je to nagrada za šolo, bi rekel, da ne eksperimentiraj. Če sta se dogovorila za to, je potem to. Lahko še on kaj prispeva zraven, ampak ne kupuj pa mu kaj drugega, razen če se bo strinjal.
A ti bi bil vesel, če ti oče obljubi za nagrado Porscheja, potem ti pa prinese Golfa.

PS: froc ima neke over ear kitajske slušalke (malo dražje) in sem presenečen nad zvokom, ampak je bilo to sporazumno izbrano.
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
510
172
43
Če hoče Beats, je to po vsej verjetnosti zato ker je "kul" firma in ne zaradi kvalitete zvoka. Lahko mu kupiš boljše od druge firme pa zna bit razočaran, ker sošolci ne prepoznajo Sennheiser, Beyerdynamic, Audio-Technice...
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
ja firma je firma(in beats niso nič posebnega, samo ogromno marketinga) in tudi če mu boš boljše kupil bo grenak priokus.

je pa cena ... uff..
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Kupi mu te beatse...

1. Mulc bo neznansko srecen in v 9. nebesih
2. Mulc te bo imel se bolj rad
3. Mulc bo svojim otrokom pripovedoval, kako mu je ta star kupil najbolj smensi fensi slusalke in da je ta star najbolj kul dedy
4. Ne bo zapostavljen v njegovi druzbi

Ce mu ne bos kupil beatsov...

1.Vedno, ko jih bo prijel v roke, bo imel nekako grenak priokus in sam pri sebi razmislal, kako ga je foter naj....
2.Mulcu bos sel na zivce...sam pri sebi si bo vedno ponavljal...glejga, nategunski foter
3.Mulc bo se z vecjo vnemo pripovedoval svojim otrokom, kako mu je foter kupil ^!&#^%#%@%!^@
4.V svoji druzbi bo vedno mulc s chipship slusalkami

Jaz bi se zdilal z njim. Reci mu, da ti ravno ne bi kupoval najdrazjih slusalk, ampak, ker ga spostujes in spostujes njegove zelje, bos primaknil malce vec, on pa naj primakne do koncne cene. Pa primakni ti recimo 2/3 cene, on pa 1/3. Tako ga bos naucil tudi spostovanja drugace mislecih.
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Ja, verjetno bo res kaj takega na koncu.
Pri nas so 200, v Nemčiji sem jih našel s poštnino vred (nove, ampak b-ware) za 120 EUR...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.503
9.204
113
Pa za naslednjič se nauči, da preden kaj takega potrdiš, prej skupaj preverita, koliko zadeva stane ;).
Lahko tudi v smislu, no dej mi pokaži kaj točno to je, ker jaz ne poznam teh zadev :).
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.359
5.405
113
Če si mu obljubil te, poti ven ni. Kupis te!
Če je želja, obljube pa se ne, pa je denar prevelik, pa lahko še kaj dilas v smislu, katere bi pa, če je max cena taka pa taka ali pa da kaj zraven da...
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Aja, ne, nisem mu še obljubil.. sva še v "wish mode" :cool:
Če bo priden bo sicer šlo skozi.. ampak tole mularijo spravt za knjige je skor mission impossible. Ko poslušam druge, me vsaj mal tolaži, da ni samo naš tak..
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.359
5.405
113
Zato, k če se za nazaj spomniš, si ti komaj čakal, da lahko nalogo narediš pa se učiš za test?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.503
9.204
113
Aja, ne, nisem mu še obljubil.. sva še v "wish mode" :cool:
Če bo priden bo sicer šlo skozi.. ampak tole mularijo spravt za knjige je skor mission impossible. Ko poslušam druge, me vsaj mal tolaži, da ni samo naš tak..
Hja, če ga to ne motivira dovolj, potem mu pač ta wish mode izbij iz glave. Mission imposible.
Ne razumem zakaj bi mulc dobil nekaj (pa tudi C-ware), če si ni zaslužil.

Lahko je pa tak tudi zato, ker je še v wish modeu. Torej zadevo se zmenita, vključno s POGOJI, ki peljejo do tega. Pa to definitivno ni to, da boš ti cel (in vsak) dan živce zgubljaj, da ga spraviš naredit šolske obveznosti.
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Imaš prav, se bova dogovorila nekako tako.
Btw., danes je omenil, da ni pa čist nujno, da so Beats. Katere kitajske imaš ti?