Britje glave

Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Citat:
Ne razumeš, da si ne želim imeti nikakršne frizure. Nimam cajta za lase
Priznaj, imel si uši.

Dobil si me na laži
redface-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Ja, s tem da je treba poleti pazit, se mazat, ali pa nosit kapo.

Tistim, ki imate lase in bi se radi na nulo, odsvetujem, da s etega lotite poleti.Koža, ki ni vajena sonca, se takoj opeče!
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
Sam ko se zabriješ, pa rastejo ko hudič
crazy1.gif
.
Sem se pa tako lotu k stvari oz glavi. Najprej z mašinco na čist mal. Mislim, da milimeter, potem s brivnikom, kar pa je ostal pa mach 3d turbo.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Boš verjetno utemeljil, kako si prišel do tega zaključka, da smo mi tisti ki zgledamo debilno kot ponavadi
Seveda, ni problema.
Z obrito glavo izgledaš kot svetilka ali žarnica. Lučka bučka. Kadar se pojaviš na soncu ali luni, drugim normalnim ljudem z svojo svetlečo lobanjo bleščiš v oči. Ponoči žena tvojo lobanjo lahko zamenja za rit. Zaradi izpostavljanje soncu in vročini tisto malo možgančkov zapariš in zato potem delaš in govoriš kozlarije itd...saj sam vidiš, kakšne klatiš včasih. To je vse zarad sparjenih možganov v pregreti oskubljeni lobanji.
A res nisi vedu tega?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
spet ni res.

glava ne more bit nikol opečena tok kot recmo nos, bog ne daj ramena, al pa stegna, hrbet.

sam sem delno zanemajen, sred poeltja pa padem v nulo in sem nula non stop..do jeseni. pa nisem nikol opečen. mal rdeča je, peče ne. java pa tut ne rata. sem probal cel elt nulo furat..pa ni kaj dost porjavela.

je pa po drugem dnevu za akcijo jeba dat majco gor. morš pazit na tilnik.
 
Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Z obrito glavo izgledaš kot svetilka ali žarnica. Lučka bučka. Kadar se pojaviš na soncu ali luni, drugim normalnim ljudem z svojo svetlečo lobanjo bleščiš v oči.

Ni res, ker se ne brijem do balin kugle. Tudi če bi se je lahko to samo dobro, da se ptič ogne glavi ko se zagleda v ogledalu.

Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Ponoči žena tvojo lobanjo lahko zamenja za rit.

Nimam takšnih problemov z zadahom, da bi se to lahko zgodilo.

Citat:
Uporabnik stardec pravi:
Zaradi izpostavljanje soncu in vročini tisto malo možgančkov zapariš in zato potem delaš in govoriš kozlarije itd...saj sam vidiš, kakšne klatiš včasih. To je vse zarad sparjenih možganov v pregreti oskubljeni lobanji.

Poleti nosim pokrivalo, tudi prej sem ga. Zadnja leta je pa itak pametno, da bolj visiš v senci oz. imaš na glavi šajkačo. Po tvoji teoriji bi moral čez poletje klatiti bedarije, pozimi pa ne.
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Aha, pol ni nobene druge rešitve?
frown-1.gif

Sem že mal upal, da bom izvedel za kakšno lažjo metodo kot je košnja z Gilettom.

Vseeno hvala vsem za odgovore.
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Seveda ja. Headblade. Se še odločam za nakup, pa nekako še nisem poklikal dotične avkcije na E-bayu. Vmes me je zmedla tema o brivnikih, pa očitno razni Philipsi in Brauni ne bodo prava zadeva za glavo. Tako, da bom v kratkem res vzel enega Headblade-a za probo.
 

vuk

Pripravnik
19. nov 2007
499
4
18
Gillette Mach 3, krema za britje in 5 min. casa....glavo si brijem vedno na nulo...kaksnih 10 let ze ziher.
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Citat:
Uporabnik vuk pravi:
Gillette Mach 3, krema za britje in 5 min. casa....glavo si brijem vedno na nulo...kaksnih 10 let ze ziher.

Kako pogosto pa? Na par dni al še bolj?
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Hmmm, zgleda zanimivo. Samo da ni spet to kaka una fora, k jih majo na top šopu, ker tam je pa res čist vse en crap.
 

Alcomp

Pripravnik
4. mar 2008
49
1
8
Citat:
Uporabnik _BANDIT_ pravi:
No, tole vprašanje pa je predvsem namenjeno tistim pubecom, ki si brijete glavo na nulo.
Zanima me ali si glavo brijete vsak dan in s čim?
Ali obstaja kaj boljšega kot recimo Gilette Fusion in podobne zadeve, ki so primarno namenjene za britje obraza? Ker če si ene par dni ne obriješ betice, jo je potem že težko pokositi s temi zadevami, ker lasje že preveč zrastejo in bi zato potreboval kakšno bolj robustno kosilnico.
grin1.gif

Jaz si brijem glavo na vsake 3-4 dni z Gilette Fusion, uporabljam pa gel Gilette series ultra comfort, ki je za bolj močne dlake, sem kupil tudi fusion hydra gel vendar pa ni tako vredu kot ultra comfort. Gilette Fusion je po mojem najboljša izbira, ker sem probal v 4 letih že vse mogoče, vendar čez Fusiona ga ni, za britje betice.