Brisanje filov od TrustedInstaller

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
ukinil sem en pc, pobral ven diske in jih dal v drug pc. in en disk s sistemom je imel dve particiji, ena ke sistem in druga podatki.

tuki sm mal zafrknil in zdruzil particiji preden sem pobrisal sistemsko particijo.

zdej mam pac zdruzeno druge podatke in sistem. in nikakor mi ne rata zbrisat dolocenih filov ki so pod nadzorom TrustedInstallerja, pac sistema. probal sem vse, nekaj unlockerjev, moveonboot, cmd, safe mode... nic ne dela.

dela edino ce vsak file posebej spremenim lastnistvo... sam tega je prevec v vecih mapah...

tud ce glavni mapi sprmemenim lastnistvo, in oznacim da spremeni lastnistvo tudi podmapam, ne deluje na vseh datotekah... pise da jih ne more ostevilcit - pomoje to pomeni da bi jim spremenu lastnistvo.

torej, kaj mi je storiti?

format ne pride v postev.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.279
5.200
113
Disk je kaj kriptiran ali samo NTFS? Ali imaš kakšen WinPE? Ali pa poženeš Knoppix in pogledaš če vidi disk?
 

mihagr

Pripravnik
25. avg 2007
390
22
18
Ljubljana
Najpre na najbolj zgornji mapi dodaj uporabnika “everyone” in mu dodaj vse pravice, nato pa poizkusi spremeniti lasništvo v “everyone” in to za vrhnjo mapo, kot tudi za vse ostale podmape. Če ne bo šlo drugače, priključiš disk v zunanjo enoto, ali v drug računalnik, presnameš vse tvoje podatke na drugi rač. Potem pa format.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
jah... to vem da bi bla opcija.

sem lastnistvo ze zamenjal, pa se vedno
najde ene bedne file od installerja.

disk je samo ntfs, nic kriptiran, kaj je winPe?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
249
113
sm najdu en boot cd od win 8, pa sem šel v ms-dos še preden se je instalacija začela in tam izbrisal... in potem reset, cd ven in je...