Brezžični ternostatat za centralno

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
Iscem brezžični termostat za centralno ogrevanje( drva+ zalogovnik ce je pomembno).
Trenutno je klasičen selton in nebi rad štemal po hiši. Tako da bi na tem mestu postavil nek sprejemnik tipalo pa bi lahko prenašal okrog.
Tipalo kar se mene tiče se lahko tudi priklopi na 220v, se boljse je ce je kakšna verzija da omogoca wifi nastavljanje tipala.
Cena hm.. pojma nimam ampak neke bogatije ne bi zapravljal. Kaksen best buy
Lp
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Iščeš on/off ali kaj drugega?
Sam sem vzel za test enega od Emosa T15RF, pa deluje bp. Vmes imam eno "plato", kako bi pa z več ovirami deloval pa ne vem.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
Iščeš on/off ali kaj drugega?
Sam sem vzel za test enega od Emosa T15RF, pa deluje bp. Vmes imam eno "plato", kako bi pa z več ovirami deloval pa ne vem.

Kar se nastavitev tiče mi odgovarja da se nastvlja po dnevih (vkloo izklop) ter da ponoci temp v prostoru ne pade pod zeljeno temperaturo.
Vmes sta pa 2x stena iz modularca tako da nebi smelo biti problema.

Re: Tale emos mislim da bi znal zadovoljiti potrebe
 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.156
55
48
Osrednja Slovenija
Kar se nastavitev tiče mi odgovarja da se nastvlja po dnevih (vkloo izklop) ter da ponoci temp v prostoru ne pade pod zeljeno temperaturo.
Vmes sta pa 2x stena iz modularca tako da nebi smelo biti problema.
Ja, za vsak dan lahko nastaviš po urah 2 različni temperaturi (npr dnevno in nočno). Meni popolnoma zadostuje. Sobna enota je na baterije, sprejemnik pa na 230V.
 
  • Všeč mi je
Reactions: x5x