Brexit propaganda

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
Kakšen evroskeptik? JJ je populist, vključno z njegovimi podaniki..če ne razumeš poante, se ne vznemirjaj-velja tudi zate Kameleon..kar si napisal, nima nobene veze s populizmom v politiki..si kar nekaj po svoje, kot po navadi.
In kam misliš, da si se premaknil po lestvici? me prav zanima..;)

Če si se tja, kamor se mi dozdeva, si še hujši primer, kot do sedaj ..
Populisti ste predvsem komentatorji, ki v vsako temo lahko privlečete Janšo.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Pisec je čisto lepo pokazal, kam vodi populistična politika. Narod nategnejo in če se pokaže, da so se zmotili, pa lepo spizdijo, kot se je pokazalo v VB. Nategnjeni ljudje naj pa trpijo posledice, ki bodo hude za Britance in za druge Evropejce.
:aplauz:Končno nekdo, ki je funkcionalno pismen...moj odmev na ta prispevek pa je bil, da tudi pri nas polno populistov, izpostavil sem samo najizrazitejšega..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec
13. jul 2011
2.677
625
113
Kakšen evroskeptik? JJ je populist, vključno z njegovimi podaniki..če ne razumeš poante, se ne vznemirjaj-velja tudi zate Kameleon..kar si napisal, nima nobene veze s populizmom v politiki..si kar nekaj po svoje, kot po navadi.
In kam misliš, da si se premaknil po lestvici? me prav zanima..;)

Če si se tja, kamor se mi dozdeva, si še hujši primer, kot do sedaj ..

Naša politika NA SPLOŠNO! (z redkimi izjemami) je prežeta s populizmom in šuntanjem enih proti drugim. Ustoličevanje novih obrazov spada zraven. Ampak sedaj že jadramo s teme.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.208
113
nigel.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
angleže v rit brcnit da odletijo tja od islandije... šele potem bomo imeli trdno EU... tako pa vsak misli da lahko vse jebe kolikor hoče. sploh nebi smeli dati nobenga podaljšanja tistim snobom tam. bi že čez par let po kolenih prišli nazaj.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net