Brexit propaganda

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
je delat... kje??
Ko se vozim mimo delovišč na cestah vidim, da so delavci že kar v letih, tu je prostor zanje.

Ker trenutno samo ovirajo pridobivanje sredstev EU s svojim teženjem z decimalkami.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
haha... prisilit ne mores nobenga.

ce bi ga lahko bi bili zavodi za zap prazni
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Pa ne dolgo, tukaj pa imajo do penhije dobro sluzbo, potem pa dobro penzijo. Alko
Spekuliras z valutami. Jaz bi tudi, oa sem se enkrat opekel in sedaj....

Kam ciljas da bo slo iz sedanji 1,3evra/funt
 
Nazadnje urejeno:
13. jul 2011
2.677
625
113
Upam, da se sedaj Škoti odločijo zapustiti UK ter da EU Britancem mastno zaračuna sedenje na dveh stolih, ker dvomim, da bodo zapustili EGP.
 
22. jul 2007
12.691
1.259
113
123
Time to say goodbye
nPxnsyL.png
 
Nazadnje urejeno:

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.646
2.363
113
Pomurje
Saj bo tudi nafta padla itd. Nekaj nam kuhajo v ozadju.

Anleži so bili neka protiutež Nemcem in Francozom, te zdaj ne bo več, ker smo ostali itak v podrejenem položaju v EU.

Mislim da je to loss loss situacija.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.034
1.430
113
39
Citat:
Uporabnik jonny77 pravi:
Saj bo tudi nafta padla itd. Nekaj nam kuhajo v ozadju.

Anleži so bili neka protiutež Nemcem in Francozom, te zdaj ne bo več, ker smo ostali itak v podrejenem položaju v EU.

Mislim da je to loss loss situacija.

Nafta -6%
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.796
6.075
113
Smešne so mi novice, kako se borze odzivajo in kako GBP pada. To so samo tenutni nihaji, ki zanihajo ob vsaki pozitivni ali negativni spremembi nekega večjega stanja. Kasneje se vse skupaj uravna.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Vse na borzi je itak posledica gemblanja tam, govorijo pa, kot da je konec sveta.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.111
6.482
113
Citat:
Uporabnik pinkobalinko pravi:
Upam, da se sedaj Škoti odločijo zapustiti UK ter da EU Britancem mastno zaračuna sedenje na dveh stolih, ker dvomim, da bodo zapustili EGP.

V "ozadju" se kaj dosti spremenilo ne bo, tu bodo zdaj v igri neki silni dogovori in ne vem kaj še vse, podobno kot z norveško.

Je pa lahko zdaj drug problem, skrajne desničarske stranke bodo začutile priložnost in lahko v lastni državi sprožijo podobne referendume. Sem dokaj prepričan, da bi zaradi trenutne anti EU klime v marsikateri EU državi podoben referendum uspel.

Čeprav je to seveda samomor za vsako državo in predvsem za nas, ki EU potrebujemo.

Morda pa se formira nek "nov" EU pa pač ostanemo zraven, to bi bilo sicer idealno, a bolj malo verjetno.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.731
581
113
Citat:
Uporabnik darjan pravi:

V "ozadju" se kaj dosti spremenilo ne bo, tu bodo zdaj v igri neki silni dogovori in ne vem kaj še vse, podobno kot z norveško.

Je pa lahko zdaj drug problem, skrajne desničarske stranke bodo začutile priložnost in lahko v lastni državi sprožijo podobne referendume. Sem dokaj prepričan, da bi zaradi trenutne anti EU klime v marsikateri EU državi podoben referendum uspel.

Čeprav je to seveda samomor za vsako državo in predvsem za nas, ki EU potrebujemo.

Točno to.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.281
5.209
113
@BNONews
French National Front leader Marine Le Pen calls for EU membership referendum in France
7:27 AM - 24 Jun 2016
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Vse to je kriva mama Merkl....
refugees welcome

EU bo razpadla, upam, da vsaj opice ostanejo Nemčiji.

Samo zaradi tega so Britanci izstopili.
Referendum napovedujejo, sedaj še Nizozemci in Francozi, če zmaga prava stranka.

Kr se pa Slovenije tiče, je pa po pravici povedano takole... Skoraj vsa industrija, ki jo niso zjebali je v rokah tujcev oz koncernov velikih multinacionalk.

Če nam to gre imamo že na tako ali tako zgrešeno politiko, totaln kolaps.
Ps
pa če omenjamo še kmetijsko politiko... ta je na psu, niti 20% nimamo samozadosnosti. (razen japk in mleka).

skratka presica Nemška

Well done...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.090
2.191
113
v lokalni ostariji
hanzi ne hendlam s valutami ampak nabavljam iz GB pa mi je pomemben tečaj funta, kdaj kupiti... s tem, da sem še vezan na transport:) bom počakal do ponedeljka da vidim kaj in kako...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na koncu bomo videli, da Juga le ni bila slaba zadeva...