Bolečina v prsnem košu.

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Dobra tale; namesto krucefiks je bila tam beseda ki opisuje žensko spolovilo v pogovornem jeziku :aplauz::fredi:

Vidim, da bom moral več pisati na alter, mi postaja všeč:cheer:
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
krucefiks, res upam da si samo mesar v operacijski (če si res dohtar), ker odnosa pa nimaš prav nobenega :obesise:

Že res, da je najbrž možakar v precejšnji meri sam kriv za svoje stanje, ampak po drugi strani pa; če bi bili vsi supermeni, bi ti bil brez dela :aplauz:

P. S.: vidim da sem citiral napačen odgovor; zmotil me je tvoj prejšnji pa predprejšnji , pa predprejšnji ... Upam da imaš samo slabe dni.

Lahko je pa vljudno tiho... Vsaj kaj koristnega od sebe da, če bi bil ti bolan, bi bolj cenil to, kot bi te zmotil način, kako to servira. Zdravega pa seveda zmoti, da ni nasmeška zraven. Saj ne rečem, tip se pride na alter zventilirat pa aroganco zganjat. Zakaj pa on ne, kot vsi ostali. Ampak kot rečeno, kdaj pa kdaj usput kaj koristnega od sebe da, kar je pa že več kot 90% alterja.

Ps
House je bil pa car...
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Ja house je zgleda nek idol nasim docom :)
Opazam pa, da imajo mlajsi zdravniki dober odnos, boljsi od starejsih, sem imel nekaj izkusenj letos. Eno starejso dezurno zdravnico sem mislil nekam prijavit (itak ne vem, kam), potem druga enako brez odnosa, samoplacniski so valda vsi ok (se razume:)), mlade zdravnice in asistenti pa prijazni ful. Da nisem mogel verjet.

Napake se seveda dogajajo, pred casom je bil na tv en primer, katerega smo identicnega imeli doma in tako seveda nimam zivcev za neko aroganco s strani tabelih.

Stari bi se mogli spokat v penzijo.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Lahko je pa vljudno tiho... Vsaj kaj koristnega od sebe da, če bi bil ti bolan, bi bolj cenil to, kot bi te zmotil način, kako to servira. Zdravega pa seveda zmoti, da ni nasmeška zraven. Saj ne rečem, tip se pride na alter zventilirat pa aroganco zganjat. Zakaj pa on ne, kot vsi ostali. Ampak kot rečeno, kdaj pa kdaj usput kaj koristnega od sebe da, kar je pa že več kot 90% alterja.

Ps
House je bil pa car...

Saj vem da bi bilo bolje da ne bi, ampak vseeno; v tem konkretnem primeru bi definitivno bilo bolje da bi bil tiho. Ker je naredil več škode kot koristi!

House je bil pa car. Na TV. Še jaz sem ga gledal in se smejal zraven. Ampak tudi na TV je bil pokazan kot revež, kar v resnici je. Če bi tak House obstajal v RL, bi dobil po pički vsak dan ene trikrat. Da ne omenjam, da največ kar bi delal v bolnici je pometanje. Morda bi sčasoma napredoval do čiščenja stranišč....
Aroganca v bolniški sobi nima kaj počet.
Alter je seveda druga zgodba....
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
SamSvoj

A si prebral temo od začetka?

Blackjack je začel biti osoren šele po 5-6 svojem odgovoru, ker si pač mercedes pač enostavno ne da dopovedati na "lep" način.

In ja - sam imam raje, da me eden kulturno napyzdi in mi pove kar mi gre, kot da me "boža" in me potrjuje v lastnem samo-pomilovanju. Kajti sledenje vodi samo v večje težave.
 
  • Všeč mi je
Reactions: escada66

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Saj vem da bi bilo bolje da ne bi, ampak vseeno; v tem konkretnem primeru bi definitivno bilo bolje da bi bil tiho. Ker je naredil več škode kot koristi!

..

Ne, ni... Ampak pač ni rekel, kar nekdo hoče slišat in kot stvari gredo, nima namena, da bi to spremenil. Da pa tisto, kar je rekel, rekel na nevsecen način, je pa stvar parlamentiranja. Zmoti najbolj nekoga tretjega, ki je zdrav. In pametuje z enega moralnega pediastala, ker ga to nič ne stane.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Ne, ni... Ampak pač ni rekel, kar nekdo hoče slišat in kot stvari gredo, nima namena, da bi to spremenil. Da pa tisto, kar je rekel, rekel na nevsecen način, je pa stvar parlamentiranja. Zmoti najbolj nekoga tretjega, ki je zdrav. In pametuje z enega moralnega pediastala, ker ga to nič ne stane.

No, s takimi odjebi u skokovima! Lepo direktno povedano. Menda to razumeš in ceniš. Ali pač?

Koliko se da komu dopovedat al ne dopovedat je stvar debate. Sem videl dohtarčke, ki mislijo da so pobrali pamet sveta, če znajo brat izvide. Človek ni izvid. Če ima fant težave (pa magari samo v glavi) mu osornost ne bo pomagala. Res pa je, da fant glede na nivo tukaj prisotnih ne more pričakovat kake hude pomoči. Večji kot je strokovnjak (po mnenju samega osebka) na dotičnem področju večji kreten običajno izpade. Vsa čast izjemam.

Od mene nič pametnega na konkretno temo, zato pa-pa ...
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Razumem in sem indiferentna... Če bi pa spotoma povedal še kaj, kar bi mi na kakršenkoli način pomagalo, pač da bi prosila za pomoč, ki bi mi jo naklonil usput pa me poslal jebat vse u skokovima, bi ti bila pa hvaležna. Sploh, če bi zaradi tebe lahko to še počela. Upam, da ti lahko razumeš to. Če ne, pa se boš...
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Razumem in sem indiferentna... Če bi pa spotoma povedal še kaj, kar bi mi na kakršenkoli način pomagalo, pač da bi prosila za pomoč, ki bi mi jo naklonil usput pa me poslal jebat vse u skokovima, bi ti bila pa hvaležna. Sploh, če bi zaradi tebe lahko to še počela. Upam, da ti lahko razumeš to. Če ne, pa se boš...

Samo še to pol pa res ....

Glede na to, da špilaš advokata dohtarju, ga bom jaz OT. Možakar je doživel dogodek, ki ga ne preživi ravno vsak. Sam kriv? Najbrž. Dela na tem, da se to ne bo zgodilo več? Iz napisanega sodeč vsekakor. Je pa sedaj pozoren na vsako pizdarijo, ki se mu zgodi. In je najbrž ni vesel (dobro, prestrašen je na smrt). Jaz bi bil tudi. Nismo vsi čaknorisi, da nas ne gane nobena jebena stvar tako kot nekateri. In nismo vsi taki, da cenimo brce ko smo na tleh. Ti in še ene par vas očitno je takih. Vse se mi dozdeva da samo za tipkovnico oziroma pri stvareh za katere imate občutek (in dejasko je to samo občutek) da jih imate pod kontrolo. Ko pride v goste matilda, ta občutek hitro izgine. Boš povedala takrat kolilko boš cenila brce, ki te bodo (bi?) spravile na pravo pot (karkoli že to je)....

Pa res upam, da se bo to zgodilo enkrat v hudo daljni prihodnosti :nazdravje:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash in mercedes

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Na tole gledam, kot je zgoraj napisano, od kar sem bila 2 meseca nazaj v bolnici. Kaj naj ti rečem, lahko mi jebe vse po spisku in mene pošlje jebat vse po spisku, sam da bom lahko... Prej sem precej višje na lestvici postavljala people skills pa nasmešek. Zdaj pa vem, da si z njim lahko en k* pomagam... Če je človek nesramen, klinc ga gleda. Saj se ne družim z njim in se mi ni treba, za kar ga pa rabim in je tam, naj pa dobro opravi. Med tema dvema stvarema ni pa nobene korelacije. Pa bi bilo fino to dvoje ne mešati.
 

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Res me zanima, kdo ceni na tak nacin podano mnenje, ko se ze itak sekira in se krivi za to, da se je zanemarjal cez leta, zdaj pa so tezave. Mislim, kot da ze itak nima obcutka krivde. Mogoce bi blo malo bolje, ce bi se zaceli blaupunkti delit...
in toliko smrti, kot kardiologi spustijo skozi zaradi ugibanja in ne-dela in pametovanja, ne spusti nobena grupa zdravnikov, onkologi vsaj vedo, kaj caka paciente.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
....Če je človek nesramen, klinc ga gleda. Saj se ne družim z njim in se mi ni treba, za kar ga pa rabim in je tam, naj pa dobro opravi. Med tema dvema stvarema ni pa nobene korelacije. Pa bi bilo fino to dvoje ne mešati.[/QUOTE]

Ne morem, čeprav sem rekel da ne bom ...

Tisto odebeljeno; kako to ne drži je kar neverjetno da nekdo relativno razumen lahko izusti (no, napiše) kaj takega. Govorim zase in upam si stavit za večino relativno normalnih ljudi. Za čaknorise pa lahko verjamem, da to drži. Ampak oni (vi?) imate pa drug set težav.

Upam, da razlog za tvoj obisk bolnice ni bilo kaj hudo resnega in da boš v redu čimprej...
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Možakar je doživel dogodek, ki ga ne preživi ravno vsak. Sam kriv? Najbrž. Dela na tem, da se to ne bo zgodilo več? Iz napisanega sodeč vsekakor. Je pa sedaj pozoren na vsako pizdarijo, ki se mu zgodi. In je najbrž ni vesel (dobro, prestrašen je na smrt). Jaz bi bil tudi. Nismo vsi čaknorisi, da nas ne gane nobena jebena stvar tako kot nekateri. In nismo vsi taki, da cenimo brce ko smo na tleh. Ti in še ene par vas očitno je takih. Vse se mi dozdeva da samo za tipkovnico oziroma pri stvareh za katere imate občutek (in dejasko je to samo občutek) da jih imate pod kontrolo. Ko pride v goste matilda, ta občutek hitro izgine. Boš povedala takrat kolilko boš cenila brce, ki te bodo (bi?) spravile na pravo pot (karkoli že to je)....

Avocado, ves kako je v zivljenju. Denial is the begining of the end.

Ne mislit da taksno floskuliranje in modrovanje obrodi sadove.
So ljudje ki enostavno ne razumejo. Tudi ce poves 101x. Ker v dobi interneta, forumov ljudje zelijo slisati muziko ki zveni prijetno usesu. Nekoc tega ni bilo. Nekoc je tudi subakutni infarkt bil indikacija za invalidnost, danes je to diagnoza ki zivljenja z izjemo skrbi za prevencijo ne spreminja.
Ponavadi so to taksni ki si v zivljenju ne znajo postaviti prioritet. Potem pa so vsi drugi krivi, na koncu celo "dohtarji".
Mogoce bos to nekoc dojel, in tozadevno prenehal moralizirat.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Mogoče.

Mogoče se boš pa ti enkrat naučil, da (relativno) prijazna beseda najde svoje mesto. Če ne pri enem bo pa pri drugem. To da si prijazen ne boli in ne košta nič. No, da si kreten tudi ne boli in ne košta. Kot kaže si že izbral....
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Mogoče.

Mogoče se boš pa ti enkrat naučil, da (relativno) prijazna beseda najde svoje mesto. Če ne pri enem bo pa pri drugem. To da si prijazen ne boli in ne košta nič. No, da si kreten tudi ne boli in ne košta. Kot kaže si že izbral....

Prijaznost ima vec obrazov. Ak kot pravim, bos spoznal...pac enkrat.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Mogoče.

Mogoče se boš pa ti enkrat naučil, da (relativno) prijazna beseda najde svoje mesto. Če ne pri enem bo pa pri drugem. To da si prijazen ne boli in ne košta nič. No, da si kreten tudi ne boli in ne košta. Kot kaže si že izbral....

S tem se pa sicer popolnoma strinjam...
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Blackjack, nekako si jezen, da je bil na slabi poti in si je s tem ustvaril tezave, s katerimi se ti prezivljas, da jih odpravis. Ne bit jezen na take, ki ti dajejo kruh, ker ce bi vsi bili zdravi, ti ne bi bil tam.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
@ mercedes : Malo opazuj, kako se počutiš ob hujših in naglih vremenskih spremembah (tudi dan prej in potem). Malo se mi zdi, da imaš po infarktu "potumbane" elektroprevodne" kanale na srcu, pa te lahko tudi vreme zeza in EMŠO. Vem iz lastnih izkušenj, da te martva strah po takem dogodku, ampak probaj se ne preveč sekirat, ker takrat si brez veze pod stresom, pa je še vse slabše ...

Po prvem (smrtnem!) infarktu pred 2 desetletji (bela svetloba, tunel pa ostalo) sem imel nekaj let hude vremenske težave in se mi je včasih zdelo, da me bo spet pobralo pri vsakem oblaku, ki je prišel mimo po nebu ... sčasoma so se zadeve malo umirile, definitivno pa rešile z naslednjim infarktom :zmaga: ... take težave rešujejo Ameri z zažiganjem elektroprevodnih vozličev z laserjem drugače ...

Pa če "pumpa" slabo dela, trpi celo telo (zamisli si tvoj kamion, ko ga zajebava en cilinder) ... se boš moral vključit v kakšno medicinsko vodeno skupino za telovadbo ...pa še v letih si, ko te hormonske motnje zezajo (andropavza) ... pa strah naredi svoje skupaj s kakšnimi napadi angine pektoris in "dihanjem na škrge" ... Če maš hudo ženo in tečne otroke in tečnega šefa, tudi škodi ...:evil: ... dokler si ne opomoreš, naj bo "žena zgoraj" :cheer: ...

Samo 2 stenta ? "sitnica", bi rekel Sir Oliver iz Alan Forda (samo 3000evro preplačanega materiala) :fredi:

Meni jih niso hoteli dat, so me kar razmesarili na UKC, potem ko so me z "zrakomlatom" SV (vnebohod) zastonj prepeljali gor pred dvema letoma :zmaga: ... pa sem umrl na operacijski še tretjič ... in spet imam "vremensko pogojene težave" ...

Ma jest se ne dam (medicinski čudež) :zmaga: ... še onega znanega preroka izpred 2000 let sem zaj*ebal... on je "vstal od mrtvih" samo 1x baje ... še malo pa bom mogoče nastopil v oni TV seriji : "ER-Incredible stories" ...

Umiri se in NE probaj podreti mojega rekorda ! Vsi bomo enkrat umrli baje : torej probaj živet dalje na Easy - nikoli ne veš, kdaj te odnese med rojstvom in grobom in torej ŽIVI !

... saj umret ni tako strašno ... sr*anje je umiranje na obroke ali neumne vrste (zdrsne na žajfi v banji in tras ) ...

Ne se dat; drži se in bolj optimizem naj te drži dalje. Saj ni tako hudo še ... :cheer: ... saj bo ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: PHOBiA in mercedes

B81

22. jul 2007
34.262
8.813
113
Kaj je s temi vremenskimi tezavami? Ti pa si dal kar nekaj skozi... sorodnici so te vozlice zgali na zivo mislim da...