Boleče grlo in vroči čaj

igi

Guru
13. okt 2007
5.373
1.000
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
kupi si sladoled....

mene je bolela bezgavka oz. mandelj (vsaj mislim da je bilo nekaj takega...pod spodnjo čejustjo) ...komaj požiral .par kozarcov lede pijače preko pa sem bil diht.

Tudi jaz ne prakticiram več čaja.... mi bolj pomaga zelo hladna pijača.

Pa še ena stvar je, ki mi praktično v parih minutah pomaga... Čebula
smile-1.gif
Naribam jo na tanke rezine v solato, gor malce olja, mal soli in lepo pojem. Ne vem, to meni res pomaga!
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Mene je tale viroza ubila.
bonk.gif
Po 4-ih letih, prvič da sem obležal zaradi prehlada/gripe in podobnega. Najprej komplikacija bronhitis, zdaj pa še desno uho boli (in desna polovica glave), očitno vnetje. No, včeraj sem začel z antibiotiki, ki pa so tudi za vnetje ORL.
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Hladno pivo.

Drgac pa 6 litrov caja itd je pomojem prej pretiravanje ker se spiras s tolko tekocine. In tko k pravjo 7 dni ce bos pil caj in 1 teden ce bos pustil namir.

Ce na eks spijes 2 deci zganja, bos lahko preprecil da bos cez 30min fajn nazgan? Kar pride mora priti, tko da caji pa te zadeve seo res bolj zarad tekocine.
 

superfly

Majstr
12. feb 2008
921
290
63
Pri prehladnih virusih pomagajo topli napitki, pri angini pa mrzli. Mrzu pir (preverjeno) ne pomaga vedno.
grin1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
žlico meda na tešče, pa še pol eno predno zapustiš bajto.
pa nabav si tablete: Žajbelke. To ližeš in zares pomaga proti bolečem grlu.
Sem tut jst trenutno v taki situaciji:(
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Tn za odgovore. Sem že prebolel virozo in bronhitis in vnetje ušesa.
grin1.gif


Malo še izkašljujem, sem pa precej še utrujen. Torek, sreda in četrtek, ko sem prišel domov iz službe sem zaspal za vsaj eno uro popoldan.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
hehe, to se tut men že 2 dni dogaja, da bi spal po službi:( Včeraj mi je še neki slabo blo med športanjem:( Še dober da je vikend jutri, da se oreng naspim pa še kaj iz domače lekarne pojem:))
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Če imaš kaj podobnega mojemu, ti priporočam da preležiš. Jaz nisem preležal, sem šel delat še tri dni, potem pa me je podrlo, pa še bronhitis sem fasal.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik Blackjack pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
A je zlo slabo, če te pljuča bolijo? Če zakašljam ali bog ne daj kihnem, dobim občutek, da mi nekdo z grabljami strga pljuča stran.
bonk.gif


Mislim, a moram jutri h dohtarju ali se bo porihtalo?

Predpostavljam da te pece oz reze za prsnico med kasljanjem. To je znak vnetega sapnika (bronhitis). Oglasi se pri svojem zdravniku.

Tega je letos nenormalno dosti.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.732
2.345
113
Pomurje
Jaz se pobiram že mesec dni. Že 3x so se mi pljuča čistila. Fuj.

Čet,pet pa še sračkalica povrhu. Pa enkrat bruh, sem mislil, da pljuča ven vržem.

Sem pa pil samo čaj, nič sladkan, po tem sranju.