Boksarska vreča za otroke

jurek1973

Guru
3. sep 2007
3.913
816
113
Dva mulca (8 in 10 let) imata preveč energije in ta corona in zaprtje šol in telovadnic ju že zelo zdeluje.

Rabil bi neko boksarsko vrečo, da se malo zluftata.
Pa kakšne rokavice za zraven.

Viseča? Stoječa? S čim polnjena?

Kakšen predlog?
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
In kaj bosta delala z vreco? Se zaletavala z glavo ali jima bos pokazal osnovne udarce boksa in kombinacije?
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
V kolikor imaš možnost vrečo obesit na konkretno obešalo potem defenitivno viseča.. lahko jo z elastiko pritrdiš še spodaj, da ne bo toliko opletala, ampak ker sta dva lahko en drži drugemu.. Lahko vzameš prazno vrečo in jo napolniš sam, je kar dela z polnenjem, če vzameš že napolnjeno in jo konkretno stolčete jo boste mogli samo dofilat.. Jaz bi vzel polnjeno, sem že videl kako izgleda polnenje.. Trust me, nočeš tega :)

Rokavice obvezno otroške - pred uporabo probat, če so premajhne ali prevelike bo problem.. Če budget ni problema potem vzami usnjene.. V teh časih je fizično pomerjanje malo problematično, jaz bi vzel v tem primeru vrečo in ene rokavice pa naj jih oba probata saj sta podobnih let.. na podlagi tega potem kupiš še druge..



zaseka : verjetno se bosta z glavo zaletavala noter.. kaj te briga kaj bosta delala, to ni tvoj problem..
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... ne bo toliko opletala, ampak ker sta dva lahko en drži drugemu.. .... oba probata saj sta podobnih let..
Tamali še ni dovolj pod hormoni, da bi mu stal, starejši pa je znal že kaj izprobat sam :evil: ...

Saj se lahko tepeta tudi s povštri ... sam malj bolj nafilanima, pa ne s perjem, da ne bo kot v kokošnjaku na koncu :norec: ...