Bob ali Hot Telekom neodločeni smo

Stanislav87

Pripravnik
21. avg 2019
83
17
8
Slovenske Konjice
Pozdravljeni,

Malo smo neodločeni katerega ponudnika vzeti Boba ali Hota obadva sta vredu samo pri Bobu nimaš možnosti blokade nad zakupljeno količino pri Hotu pa je možnost.

Plus tega več prenosa podatkov ima Hot zanima le vaše zadovoljstvo za oba ponudnika Bob in Hot na principu vasih odgovorov, kateri jih bo imel več tega vzamemo prestavilo naj bi se pet uporabnikov ali k Bobu ali Hotu !
Povejte svoje pozitivne in negativne stvari, ki ste jih imeli z njima in povejte katerega imate v uporabi ali pa se boste imeli ?
Vsak odgovor dobrodošel

Hvala vam LP
.
 

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
352
113
43
hot, spreminjaš pakete po želji, pa prek appa spremljaš porabo, uizi ko burek

na 3 mesece majo akcijo brezplačnega prenosa številke tko, da se prhran še 25 ojrov
 
Nazadnje urejeno:

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
352
113
43
redko kličem, večinoma sms, viber itd, tud, če je več? zarad tiste sekunde ni nobene panike
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Meni je načeloma Bob boljši saj dobiš položnico za plačat. Hot pa je 100 prepa
Id
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.148
5.754
113
pri taščici
Jaz vidim razliko v placilu.
Bob preplacujem (plačam za.nekaj mesecev vnaprej) hot moram filat vsake tri mesece.
2x bob naročnina, 1x bob 4c, 1x hot predplačniški brez zakupkjenih kolicin
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Nihče ti ne bo nikjer računal več- Računal ti bo točno toliko kolikor boš porabil. Recimo za koliko enot presežeš zakupljeno količino, klici v tujino, v gostovanju izven EU, itd. Zaračunajo in plačaš- Pri predplačniškem, gre pa iz dobroimetja, ko se porabi je konec. Po eni strani dobro, po eni pa ne. Recimo ko mi je motor crknu v BIH. cca 20 min na liniji z asistenco. Pač plačal dodatnih 30 ali kolk eur, če pa na predplačniškem nebi imel imetja, bi se pa zadeva ustavila in nebi naredil nič. Lahk bi ga sicer napolnil, ampak spet nek WIFi iskal, da pridem na net, itd. Zame naročnina obvezno, morda mlajšim otrokom predplačniški, da ti ne nabija nekih stroškov.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.211
5.236
113
Jaz sem na Hotu, vse BP. Boba ne poznam. Nabavila tudi za podmladek eno hot kartico in start paket pa v nastavitvah na hot portalu onemogočila prenos podatkov, ker če ne bi tisti 4c na komad kar puhteli...
Račune in ostale neumnosti lahko nastimas, da dobiš na mail. In pa avtomatsko polnjenje, da je kot trajnik in se ne ubadaš s tem, četudi je predplacniski.

Kot rečeno, za bob ne vem, kako deluje in kako ima rešene take zadeve.

Pogrešam, kot rečeno v temi od hota, da ne moreš plačevati preko smsov. Parkirnine ipd...