Bo iti na morje

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Se mi je zdelo da je tej naši skorpy butnil v glavo tale veliki M. Šele en dan obstaja pa že "opozarja" za brezveze.

Skorpy, a poznaš tist komad od Mika - Relax (take it easy!), Dej si ga malo zašpilej
wink-1.gif
Sej tuki smo vsi ta domači in ni treba tečnarit in nas "varovat" kot otroke.
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
kot njen somoderator vas prosim da ji malce "pogledate skozi prste", ker je še čist frišna kar se tiče moderiranja in se pač drži pravil tako kot je treba ... bo se že privadila na tisto neko distanco glede moderiranja ter kako in kaj

konec glede skorpy ... to je nov forum in pozabimo na "zamere" iz suxa

nazaj na topic
smile-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
@iNobody: sj jst ji pogledam skozi prste, rad bi jo sam opozoril ker noben ne mara tečnih ljudi :)

Drgač mamo pa pomoje našo organLizatorko bolj ali manj vsi radi
wink-1.gif






ON: Ja morje bo kljub potresu, je pa TOP SECRET kam... (hint: kvazi ibiza)
 
Nazadnje urejeno:

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Forum je nov,uporabniki so enaki.
Vprasanje samo kaksni bodo mod-i.

Forum je lahko še tako dobro dodelan, še tako dobre funkcije, se tako dobra imena podforumov,a če se mod-i ne obnašajo korektno do uporabnikov, zakaj bi uporabniki ostali gor?

Recimo nekateri mod-i gredo KREPKO čez meje, že samo če se spomnim maRe -ta ko se je kregal na javnem delu foruma
bonk.gif


Pa še nekaj je takih ki mečejo zelo slabo luč.
No,mogoče vam pa rata,samo jst sem že zdej mnenja da teli zelenici nebo uspelo se korektno obnašat kot mod, razlogov pa nebom pisal ker mi ni do tega da bo potem spet kdo užaljen.
 

logistik

MODERALTER 2007
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
7.521
5
38
Dajte ji oprostiti.

Obljubim, da se bomo potrudili biti čim manj represivni in vzvišeni. Sam bi bil rad le uporabnik, ki ima malo več gumbov in bi premikal samo teme, ki niso v pravem forumu postavljene. Vrjamem, da bodo tudi drugi dobili občutek za moderacijo samo malo časa potrebujejo.

Sicer pa tudi uporabniki ne ,da bi koga kaj prislilili naj se probajo držati tem pa bomo vsi srečni. Sicer pa kakšen off sploh ni kritičen problem nastane, ko grem brati in odprem 10 tem pa je 10 tem zvodenelo takrat se je za vprašati ali je narobe kaj z nami ali z uporabniki.
Še 1x ponavljam jaz nebi bil rad policaj ampak uporabnik, ki tudi priskoči komu na pomoč kadar jo potrebuje, ker tu smo v prvi vrsti zato, da pomagamo in usmerjamo ne da sankcijoniramo.


BTW
Prvi dan mojega moderatorstva kjer sem postal mod sem odbil skalp tejkotu in nato še NS-ju jebiga zelenilo/moč ti nehote da neslutene možnosti
bonk.gif
ampak saj prideš do tega, da pač nisi vsemogočen in vrjamem, da bodo tudi naši frišni prišli do tega.

Saj ni treba vedno samo grajati včasih se naredi tudi kaj dobrega a to nihče ne vidi samo karad se komu godi krivica takrat pa vsi v luft.

vrjamem, da bomo z skupnimi močmi tudi to uredili, da ne bo nepotrebneja krega in zamer. Je pa teško saj pravijo 100 ljudi 100 čudi.


Drugače pa lost dobrodošel :)
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik logistik pravi:
BTW
Prvi dan mojega moderatorstva kjer sem postal mod sem odbil skalp tejkotu in nato še NS-ju

za tole si pa zdele kasiral 5 zvezdic... mislm, za imet "jajca" za tole...
cheer.gif
care