Bluetooth povezava

Mmatej123456

Zelenc'
28. jul 2019
4
0
1
Pozdravljeni,

lastim si vozilo Golf Plus, letnik 2007 z radiem RNS 300. V vozilu imam vgrajeno prostoročno telefoniranje, rad pa bi si omogočil tudi stream glasbe. Zanima me ali bi lahko to omogočil z menjavo novejšega bluetooth modula (pod sovoznikovim sedežem), ali bi bilo potrebno menjati tudi radio z novejšo zadevo?
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
527
82
28
A ne moreš izbrati v meniju BT in potem telefon povežeš z radijem kot za telefoniranje pa predvajaš glasbo na telefonu, preko BT pa se ti predvaja na radiju?
Ajde, touran 2012 ma to varijanto.

Če pa maš AUX izhod, na mimovrste sm kupil eno škatlico za v traktor. In zadeva presentljivo dela. Zadovoljen. Pač za predvajanje glasbe iz telefona.
TaoTronics Bluetooth zvočni sprejemnik za avto TT-BR05 cena 15€. firma kr nekaj.
 

Mmatej123456

Zelenc'
28. jul 2019
4
0
1
Avto je letnik 2007 in ne podpira a2dp (ki je potreben za stream glasbe preko bt) in na žalost tudi AUX vhoda nimam.

Kolega je pri svojem avtu (sicer Ford) sprva imel tudi samo prostoročno telefoniranje, vendar je z menjavo novejšega modula potem lahko predvajal glasbo preko bt, pa me zanima ali je to mogoče tudi pri VW ali pride v poštev zgolj menjava radia.
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
527
82
28
Golf 5 sm mel namonitran Paroot zadevo. Ajde, z original zadevo k jo mam sedaj se ne more primerjat. Je pa delalo.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.355
113
V avtu imam USB vhod preko katerega iz ključka predvajam glasbo. Zanima me, če bi kupil bluetooth dongle, ali bi potem lahko predvajal glasbo iz telefona, YOUTUBE play list ali recimo Spotify?
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
V avtu imam USB vhod preko katerega iz ključka predvajam glasbo. Zanima me, če bi kupil bluetooth dongle, ali bi potem lahko predvajal glasbo iz telefona, YOUTUBE play list ali recimo Spotify?
Ne.
če bi rad bluetooth, poglej, če imaš AUX vhod (zgleda isto kot za slušalke). tja notri se potem všteka usb sprejemnik.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
s tem bi šlo. samo mislim, da ne boš naredil 20km razdalje, da ti ne bo šumelo ali se kaka radijska postaja vmes vmešala.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.355
113
Avto je služben, zato vsaka večja investicija odpade. Saj mi ni problem predvajati preko USB ključka, problem je kompletno Play listo iz Youtube Music pretvoriti v mp3. Ne najdem nekega ustreznega programa, kjer bi lahko enostavno in hitro iz Youtube konvertiral v Mp3 in naložil na USB. Če mi kdo pozna kaj dobrega, bluetootha sploh ne potrebujem.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.216
5.776
113
prebereš reviewe pa odlično angleščino pa je jasno, da tole ne more delat
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Tole je precej zamudno, saj je potrebno vsak komad posebej pretvarjat.
Vsaj 1x narediš seznam in pustiš čez noč.

1645079322134.png
 

s_samotar

Fizikalc
5. feb 2010
527
82
28
V avtu imam USB vhod preko katerega iz ključka predvajam glasbo. Zanima me, če bi kupil bluetooth dongle, ali bi potem lahko predvajal glasbo iz telefona, YOUTUBE play list ali recimo Spotify?
tole sem mel na avtoradiju in je YT predvajalo iz telefona na radio BP. Delalo je 1 leto, potem pa je nekaj zaštekalo. Zdej se ga baje več ne da dobiti, ampak tujina mislim da ne bo težava. Ali pa kak podoben model zadeve.
Je pa prek AUX... ampak mogoče ima to podjetje kak model na usb. Ali pa umesnik usb na AUX?

kr nekaj?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.355
113
Vsaj 1x narediš seznam in pustiš čez noč

Vsaj 1x narediš seznam in pustiš čez noč.

Poglej priponko 52895
Ni tako simpl.
Prvi problem je že izvoziti YouTube Play listo na PC. Včeraj sem na netu prebral da je to možno s programom Google Takeout, vendar NO GO. Izvozi ti neke csv datoteke v Excelu. Kasneje sem bral, da precej folka piizdi zaradi tega.
Verjetno je potem konvertirati play listo v mp3 še najmanjši problem.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.355
113
tole sem mel na avtoradiju in je YT predvajalo iz telefona na radio BP. Delalo je 1 leto, potem pa je nekaj zaštekalo. Zdej se ga baje več ne da dobiti, ampak tujina mislim da ne bo težava. Ali pa kak podoben model zadeve.
Je pa prek AUX... ampak mogoče ima to podjetje kak model na usb. Ali pa umesnik usb na AUX?

kr nekaj?
Avto je Škoda Rapid in drugega kot USB vhoda nisem opazil.