Blokiranje celega spektra številk na androidu

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Pozdravljeni!

Imam problem s spamerji in sicer me vedno kliče neka cifra iz Londona, ki se začne s +44 20 xxxx xxxx.
Sem probal blokirati cifro ampak vedno potem kliče ista cifra +44 20 xxxx xxxx le zadnje 4 se spreminjajo.

Zanima me, če obstaja kakšen app za android, ki bi znal blokirati recimo vse klice, ki se začnejo s +44 , da mi nebi bilo potrebno vsakič znova dajati teh cifer na block listo.

Hvala!
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.716
39
48
Javi se, pa ti bo razložil zakaj te kliče.
Ni nujno da te kliče direktno iz Londona, tam imajo samo preusmeritev....
Mene je klical iz neke kvazi brokerske hiše... da ima oh in sploh super duper ponudbo .... Številka +44 20 3807 xxxx
Mislim, da je bil iz Latvije.
 

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Javi se, pa ti bo razložil zakaj te kliče.
Ni nujno da te kliče direktno iz Londona, tam imajo samo preusmeritev....
Mene je klical iz neke kvazi brokerske hiše... da ima oh in sploh super duper ponudbo .... Številka +44 20 3807 xxxx
Mislim, da je bil iz Latvije.

No sej to ja, glih takih super duper ponudb bi se rad losal. Sem vprašal na A1, če mi lahko blokirajo komplet klice iz +44 pa pravijo, da oni to ne morejo.
Mogoče pa obstaja kakšen app, ki blokira vse kar se začne na +44

l.p. J
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj če te kraljica kliče? Ni se za hecat s takimi klici!

Saj lahko daš med blokirane klice, ponavadi je manj kot 10 cifer v nizu. Mene so eni ponudniki plina tako klicali 10X na mesec, pa sem jih dal na blokado in je bil mir.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Chimay

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Tudi jaz enako. Ponavadi slišiš, ko se oglasiš, da je zadaj "šunder" in takoj po nagovoru veš, kaj ponuja...
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
Jaz tem Londoncanom samo dvignem, se pravi se javim, potem pa pustim... In zgleda, da je to formula za uspeh, saj ze precej casa ni bilo niti enega klica... Prej sem poskusil vljudno, pa z =banjem mater, pa ni pomagalo nic... Vzpostavitev zveze in ignorancija pa deluje...
 

Podobne teme